FK Željezničar

Tema posvećena FK Željezničar okuplja sve navijače i ljubitelje kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, igračkom kadru, transferima, rezultatima i aktuelnim dešavanjima vezanim za Plave sa Grbavice.
Avatar
Levin
Postovi: 480
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:02 Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 118
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:02 Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Avatar
Levin
Postovi: 480
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27

2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 118
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 17:18
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
Nemas te igrace
Avatar
Levin
Postovi: 480
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 18:00
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 17:18
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37

Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
Nemas te igrace
Ništa ja ne bih prejudicirao....
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Manijakdokraja9
Postovi: 35
Pridružen/a: 20 svi 2026, 22:56

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 »

Kakav je ovo sad naslov na sportske.ba? Izgleda ko placeni clanak.
Avatar
UzivaocKajkuta
Postovi: 180
Pridružen/a: 06 ožu 2026, 15:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UzivaocKajkuta »

Manijakdokraja9 je napisao/la: 23 lip 2026, 19:10 Kakav je ovo sad naslov na sportske.ba? Izgleda ko placeni clanak.
copy paste sa faktora
a pehari su tu
tiagofaria25
Postovi: 24
Pridružen/a: 17 ožu 2026, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 »

Zasto se nista ne objavljuje ako se vec dogovorilo dosta pojacanja, ako se dogovorio trener?

Umjesto da se pravi euforija, stvara se agonija medju navijacima, strah i nepovjerenje u ljude koji su tu.

Nadam se da ce bar trener biti tu do priprema, u suprotnom velika sramota za klub.

Ne izgleda mi nista od ovoga dobro, valjda grijesim.
Manijakdokraja9
Postovi: 35
Pridružen/a: 20 svi 2026, 22:56

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 »

UzivaocKajkuta je napisao/la: 23 lip 2026, 22:10
Manijakdokraja9 je napisao/la: 23 lip 2026, 19:10 Kakav je ovo sad naslov na sportske.ba? Izgleda ko placeni clanak.
copy paste sa faktora
Jeste kad otvoris clanak, na FB je ovo naslov:

S GRBAVICE OTIŠLO DEVET IGRAČA, NIKO NIJE DOŠAO, A PRIPREME ĆE POČETI BEZ TRENERA?!

Huskacki placeni clanak.
Avatar
Levin
Postovi: 480
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

Je li se ovo Al Jaber vraća ili je tu rekreativno?
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
UzivaocKajkuta
Postovi: 180
Pridružen/a: 06 ožu 2026, 15:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UzivaocKajkuta »

evo i ja upratio sad to..., dobar tajming
a pehari su tu
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 118
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Daj Jabera ne dovodi vise nikog.
Avatar
BukiBiščević
Postovi: 57
Pridružen/a: 02 ožu 2026, 16:28

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BukiBiščević »

PatrickGerhardt je napisao/la: 24 lip 2026, 07:20 Daj Jabera ne dovodi vise nikog.
Nemoj Filipa zaboraviti 8-)
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
zeljodogroba
Postovi: 14
Pridružen/a: 09 ožu 2026, 18:20

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba »

BukiBiščević je napisao/la: 24 lip 2026, 10:41
PatrickGerhardt je napisao/la: 24 lip 2026, 07:20 Daj Jabera ne dovodi vise nikog.
Nemoj Filipa zaboraviti 8-)
Joj kad bi Dangu vidio…. Ne mora vise niko :D
Uff, danga na 10ku, iza jaber i ko god :D
Onda uz dobrog spica i dva krila to bi bila ofanzivno potentna ekipa…
Manijakdokraja9
Postovi: 35
Pridružen/a: 20 svi 2026, 22:56

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 »

Jel ima nekih naznaka da Danga dolazi ili je to nasa masta i zelje?
Odgovori