FK Željezničar

Tema posvećena FK Željezničar okuplja sve navijače i ljubitelje kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, igračkom kadru, transferima, rezultatima i aktuelnim dešavanjima vezanim za Plave sa Grbavice.
Avatar
Levin
Postovi: 478
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:02 Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 113
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:02 Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Avatar
Levin
Postovi: 478
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27

2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 113
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 17:18
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
Nemas te igrace
Avatar
Levin
Postovi: 478
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 18:00
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 17:18
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37

Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
Nemas te igrace
Ništa ja ne bih prejudicirao....
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Manijakdokraja9
Postovi: 33
Pridružen/a: 20 svi 2026, 22:56

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 »

Kakav je ovo sad naslov na sportske.ba? Izgleda ko placeni clanak.
Odgovori