Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.PatrickGerhardt je napisao/la: ↑23 lip 2026, 16:272 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
FK Željezničar
Re: FK Željezničar
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
- PatrickGerhardt
- Postovi: 113
- Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14
Re: FK Željezničar
Sve zavisi od formacijeLevin je napisao/la: ↑23 lip 2026, 16:35Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.PatrickGerhardt je napisao/la: ↑23 lip 2026, 16:272 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Re: FK Željezničar
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.PatrickGerhardt je napisao/la: ↑23 lip 2026, 16:37Sve zavisi od formacijeLevin je napisao/la: ↑23 lip 2026, 16:35Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.PatrickGerhardt je napisao/la: ↑23 lip 2026, 16:27
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
- PatrickGerhardt
- Postovi: 113
- Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14
Re: FK Željezničar
Nemas te igraceLevin je napisao/la: ↑23 lip 2026, 17:18Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.
Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
Re: FK Željezničar
Ništa ja ne bih prejudicirao....PatrickGerhardt je napisao/la: ↑23 lip 2026, 18:00Nemas te igraceLevin je napisao/la: ↑23 lip 2026, 17:18Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.
Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 33
- Pridružen/a: 20 svi 2026, 22:56
Re: FK Željezničar
Kakav je ovo sad naslov na sportske.ba? Izgleda ko placeni clanak.