Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Luis Nazario da Lima je napisao/la: 25 lip 2026, 22:12
Kontras'88 je napisao/la: 25 lip 2026, 21:36
Luis Nazario da Lima je napisao/la: 25 lip 2026, 21:30

Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu

Sve veleobavjestajci 🙄
Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.
Koliko je to moguće, pitanje je..
Ma tesko cemo mi to jos, i ok mi je ajd zeza sto nas ova dva "zlotvora" zezaju ujutro ce, poslije dzume, i to 😂😂
Al brate cemu dezinformacije.

Ja se ne sjecam bolje situacije u klubu, i dalje nije idealna svjesni smo, a ovdje takvi strucnjaci sa takvom sigurnoscu bacaju info (o platama, o kvalitetu igraca, i tezini lige, o plivajucem zamajcu 🙄) reko bi covjek pise Guardiola, Mourinho, Anceloti i Lopetegui jbt

Dajte raja opustite se, uzivajte u momentumu, necemo dobit sta sve zelimo i to je to....mozemo palamudit ovdje danima jel Sijamija PL igrac il nije, ako je uprava odlucila da sada jeste, idi na stadion i bodri ga kao da je Senad Brkic.

Uzivajmo ljudi, lijepo je biti Robijas danas 🖤❤️
bahahahs ne seri da si se sjetio lopetegija ababahahah
Luis Nazario da Lima
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Luis Nazario da Lima »

kalifa je napisao/la: 25 lip 2026, 23:19
Luis Nazario da Lima je napisao/la: 25 lip 2026, 22:12
Kontras'88 je napisao/la: 25 lip 2026, 21:36
Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.
Koliko je to moguće, pitanje je..
Ma tesko cemo mi to jos, i ok mi je ajd zeza sto nas ova dva "zlotvora" zezaju ujutro ce, poslije dzume, i to 😂😂
Al brate cemu dezinformacije.

Ja se ne sjecam bolje situacije u klubu, i dalje nije idealna svjesni smo, a ovdje takvi strucnjaci sa takvom sigurnoscu bacaju info (o platama, o kvalitetu igraca, i tezini lige, o plivajucem zamajcu 🙄) reko bi covjek pise Guardiola, Mourinho, Anceloti i Lopetegui jbt

Dajte raja opustite se, uzivajte u momentumu, necemo dobit sta sve zelimo i to je to....mozemo palamudit ovdje danima jel Sijamija PL igrac il nije, ako je uprava odlucila da sada jeste, idi na stadion i bodri ga kao da je Senad Brkic.

Uzivajmo ljudi, lijepo je biti Robijas danas 🖤❤️
bahahahs ne seri da si se sjetio lopetegija ababahahah
Gledam ga sinoc, jadnik znoji se, ko kod nas na bazenima u crkvicama nekad spasioci hahahaha
RubikovaKocka
Postovi: 712
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RubikovaKocka »

Nesto se desava u lozi :alkohol:
Avatar
Crkvice88
Postovi: 226
Pridružen/a: 14 srp 2024, 14:45

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Crkvice88 »

RubikovaKocka je napisao/la: 26 lip 2026, 10:55 Nesto se desava u lozi :alkohol:
Samo tebi vjerujemo :pivo: :pivo: :pivo:
Dize se prasina
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Stop cenzuri, Kocka se vratio :D :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2626
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Avenija »

Mi ćemo sa pripremnim ligaškim i kupom u prvoj polusezoni do kraja godine odigrati više utakmica nego protekle cijele godine. Tako da ona tabela da su svi PL timovi kroz prošlu sezonu koristili 35 igrača u prosjeku i ne čudi.

Tek kad se kompletira roster onda se može dati neka ocjena realna. Mašić nažalost po meni nema kvalitet za prvog napadača, nema ni brzinu, ni snagu za prvog napadača PL ranga ali on kao i drugi napadač u 40 utakmica bi sigurno skupio preko 25+ nastupa, što od početka, što sa klupe. Jako neophodan u rosteru Čelika.

Zanimljivo je ovo sve pratiti ko kaže da nije laže, još kad krenu pripremne utakmice. Pa komentarisanje :D

Najgore što nemam predstavu uopšte ni želju niti poznajem nekog igrača kojeg bi volio vidjeti kao prvog centarfora, neka nova krila, desnog nemamo nijednog? Desetku bi volio Mehanovića a lijevi bek ne može biti Smajlović osim kao zamjena..

To je tih nekih 4-5 pozicija gdje nikoga ozbiljnog nemamo i to kad zatvorimo idemo se fajtat sa svima.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
KakhaKaladze
Postovi: 745
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la KakhaKaladze »

Tik tak
Rz88
Postovi: 598
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Rz88 »

Prvo kolo Siroki postava:

Sutkovic
Sabanovic Horic Masetic Popovic
Vezni Omic Mohedano
Krilo napadac Faraj
Klupa: Durmo, Hodzic, Sivac, Smajlovic, Babic, Amoah, Jenjic, Vardo, Sijamija, King, Masic

7. kolo Sloga u gostima Faraj povrijedjen, Omic kartoniran, Sabanovic nespreman
Sutkovic
Sivac Horic Masetic Popovic
Vezni Amoah Mohedano
Krilo napadac Sijamija
Klupa Durmo, Hodzic, Babic, Smajlovic, Jenjic, Vardo, King, Masic

Je li ovo dovoljna sirina i kvaliteta, pogotovo na klupi?
prisonbreak
Postovi: 862
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Rz88 je napisao/la: 26 lip 2026, 13:44 Prvo kolo Siroki postava:

Sutkovic
Sabanovic Horic Masetic Popovic
Vezni Omic Mohedano
Krilo napadac Faraj
Klupa: Durmo, Hodzic, Sivac, Smajlovic, Babic, Amoah, Jenjic, Vardo, Sijamija, King, Masic

7. kolo Sloga u gostima Faraj povrijedjen, Omic kartoniran, Sabanovic nespreman
Sutkovic
Sivac Horic Masetic Popovic
Vezni Amoah Mohedano
Krilo napadac Sijamija
Klupa Durmo, Hodzic, Babic, Smajlovic, Jenjic, Vardo, King, Masic

Je li ovo dovoljna sirina i kvaliteta, pogotovo na klupi?
Ovih 5 pozivija sto traze ako dovedu prave igrace, pojacanja u svakom smislu rijeci biti ce doboljno, cak mislim da i po neko odlazak ne bi stetio
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Napadač, krilo i ofanzivni veznjak moraju biti baš kvalitet, usudio bih se reći i kvalitetniji od ova 4 što su došla. Sviđa mi se odrađeni posao do sad, bez panike i žurbe, sačekati mudro naredne dvije, tri sedmice, do kupresa se sigurno može dovesti barem 2 igrača. Obavezno tražiti golmana i lijevog beka također.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

RubikovaKocka je napisao/la: 26 lip 2026, 10:55 Nesto se desava u lozi :alkohol:
False alarm

I ti poceo fuseriti :) :)
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2044
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

phillies je napisao/la: 26 lip 2026, 19:04
RubikovaKocka je napisao/la: 26 lip 2026, 10:55 Nesto se desava u lozi :alkohol:
False alarm

I ti poceo fuseriti :) :)
Pa bio je ovaj intervju sa Farajom
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Nece intervju zabijati golove :) :) :) samo nova pojacanja priznajem :)
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
prisonbreak
Postovi: 862
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Redbull je napisao/la: 26 lip 2026, 19:19
phillies je napisao/la: 26 lip 2026, 19:04
RubikovaKocka je napisao/la: 26 lip 2026, 10:55 Nesto se desava u lozi :alkohol:
False alarm

I ti poceo fuseriti :) :)
Pa bio je ovaj intervju sa Farajom
Kocka sve isprati 🤣
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2044
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

prisonbreak je napisao/la: 26 lip 2026, 19:33
Redbull je napisao/la: 26 lip 2026, 19:19
phillies je napisao/la: 26 lip 2026, 19:04

False alarm

I ti poceo fuseriti :) :)
Pa bio je ovaj intervju sa Farajom
Kocka sve isprati 🤣
Da se skupimo i kupimu kakvu kameru i instaliramo mu na balkon. 24/7 live prenos desavanja sa BP
Odgovori