Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
PatrickBateman
Postovi: 588
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Da je jednu dobru desetku ubost
Srce, čast i ponos!
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci :mrgreen:
Luis Nazario da Lima
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Luis Nazario da Lima »

Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu

Sve veleobavjestajci 🙄
Kontras'88
Postovi: 212
Pridružen/a: 05 srp 2024, 17:44

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Kontras'88 »

Luis Nazario da Lima je napisao/la: 25 lip 2026, 21:30
Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu

Sve veleobavjestajci 🙄
Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.
Koliko je to moguće, pitanje je..
RubikovaKocka
Postovi: 712
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RubikovaKocka »

Truhlo je napisao/la: 25 lip 2026, 21:30
Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci :mrgreen:
Nama treba duplo bolji špic od Mašića. Njemu svaka čast na svemu al nije on ta klasa za PL.
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Luis Nazario da Lima je napisao/la: 25 lip 2026, 21:30
Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu

Sve veleobavjestajci 🙄
Sta ti znas sta je netacno a sta tacno u ovoj prici.Ljudi pregovarali on trazio toliko nasi davali koliko su davali a razlika je bila u skoro duplo i vjerovatno se nasli na pola puta i pruzili ruke i to je to.
Sta ima ko kome psovat ili nesto slicno svako gleda sebe i klub a i igrac, vjerovatno osokoljen ponudama je pokusao ispregovarati sto bolje uslove i to je normalno, isto bi i ti i ja radili u slicnim situacijama.
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Truhlo je napisao/la: 25 lip 2026, 21:30
Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci :mrgreen:
Nemozes rec za najbolkeg igraca federalne lige da je neprovjeren nema veze sto nije igrao PL.Mnogo slabiji igraci su dolazili iz FL u PL i eksplodirali i cak napravili transfere(Spahic u Velez iz fenjerasa i sl) a Maske kao i svaki napadac ce bolje igrat na boljim terenima a posebno sa PL veznjacima iza sebe a da ne spominjem sa nekim top krilima.Nije posteno tako nesto napisat za Masketa
Luis Nazario da Lima
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Luis Nazario da Lima »

Kontras'88 je napisao/la: 25 lip 2026, 21:36
Luis Nazario da Lima je napisao/la: 25 lip 2026, 21:30
Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu

Sve veleobavjestajci 🙄
Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.
Koliko je to moguće, pitanje je..
Ma tesko cemo mi to jos, i ok mi je ajd zeza sto nas ova dva "zlotvora" zezaju ujutro ce, poslije dzume, i to 😂😂
Al brate cemu dezinformacije.

Ja se ne sjecam bolje situacije u klubu, i dalje nije idealna svjesni smo, a ovdje takvi strucnjaci sa takvom sigurnoscu bacaju info (o platama, o kvalitetu igraca, i tezini lige, o plivajucem zamajcu 🙄) reko bi covjek pise Guardiola, Mourinho, Anceloti i Lopetegui jbt

Dajte raja opustite se, uzivajte u momentumu, necemo dobit sta sve zelimo i to je to....mozemo palamudit ovdje danima jel Sijamija PL igrac il nije, ako je uprava odlucila da sada jeste, idi na stadion i bodri ga kao da je Senad Brkic.

Uzivajmo ljudi, lijepo je biti Robijas danas 🖤❤️
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 22:08
Truhlo je napisao/la: 25 lip 2026, 21:30
Cinvict35 je napisao/la: 25 lip 2026, 20:57 Eto ga masAllah i Maske na 2 god.Ipak su se dogovorili, zasluzio je i on a i njemu je najbolje u Celiku
Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci :mrgreen:
Nemozes rec za najbolkeg igraca federalne lige da je neprovjeren nema veze sto nije igrao PL.Mnogo slabiji igraci su dolazili iz FL u PL i eksplodirali i cak napravili transfere(Spahic u Velez iz fenjerasa i sl) a Maske kao i svaki napadac ce bolje igrat na boljim terenima a posebno sa PL veznjacima iza sebe a da ne spominjem sa nekim top krilima.Nije posteno tako nesto napisat za Masketa
Pa kako drugo reći, normalno da je neprovjeren kad nema nastupa u ligi 10. Zabijao je i Jahija Bajrić po 30 golova u drugoj ligi centar pa nije mogao meda u prvoj fedrralnoj, drugi je to sport.

Vidjet ćemo, ima on nekog potencijala da se nametne, al nije igrač vrijedan ucjena i dizanja neke cijene nakon dobre sezone u prvoj federalnoj.
Bufon
Postovi: 42
Pridružen/a: 27 sij 2026, 07:17

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Bufon »

Haland i Mbape su provjereni igrači 😀
LoSin
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 srp 2025, 20:09

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la LoSin »

PatrickBateman je napisao/la: 25 lip 2026, 16:57 Da je jednu dobru desetku ubost
Mirza Mustafic predobar igrac za ligu par nastupa za A repku Luksemburga igrao za FK Sarajevo mozda ga je tesko zadovoljit sa parama ali nazaradio se para vani valjda.Mogao bi se probati sto da ne i slobodan je igrac!!!!!(Koga zanima neka pretrazi na TM)
Robija do Tokija🖤❤️
Avatar
Zenicanin988
Postovi: 250
Pridružen/a: 06 srp 2024, 00:18

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Zenicanin988 »

Maške je top igrač, jos sad kad bude imao kvalitet u liniji iza sebe, ima da gori.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!
Luis Nazario da Lima
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Luis Nazario da Lima »

LoSin je napisao/la: 25 lip 2026, 22:51
PatrickBateman je napisao/la: 25 lip 2026, 16:57 Da je jednu dobru desetku ubost
Mirza Mustafic predobar igrac za ligu par nastupa za A repku Luksemburga igrao za FK Sarajevo mozda ga je tesko zadovoljit sa parama ali nazaradio se para vani valjda.Mogao bi se probati sto da ne i slobodan je igrac!!!!!(Koga zanima neka pretrazi na TM)
Otiso u Osijek cini mi se.
RealMadrid
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RealMadrid »

Luis Nazario da Lima je napisao/la: 25 lip 2026, 22:57
LoSin je napisao/la: 25 lip 2026, 22:51
PatrickBateman je napisao/la: 25 lip 2026, 16:57 Da je jednu dobru desetku ubost
Mirza Mustafic predobar igrac za ligu par nastupa za A repku Luksemburga igrao za FK Sarajevo mozda ga je tesko zadovoljit sa parama ali nazaradio se para vani valjda.Mogao bi se probati sto da ne i slobodan je igrac!!!!!(Koga zanima neka pretrazi na TM)
Otiso u Osijek cini mi se.
Senad Mustafic u Osijeku, nije Mirza.
Odgovori