NK Čelik
Re: NK Čelik
Hajde ko je kreativan dajte neke prijedloge da stavim za anketu slogan za premijer ligu pa da glasamo. Možda i klubu pomogne kao inspiracija za natpis na sezonskim ulaznicama a i na budućim članskim krajem godine..
Svaku sezonu ovih 5-6 godina nešto se istaklo u prvi plan od "džira po ZDK, "delirijum" do sada "srcem svim" "evo nas tu smo" itd..
Svaku sezonu ovih 5-6 godina nešto se istaklo u prvi plan od "džira po ZDK, "delirijum" do sada "srcem svim" "evo nas tu smo" itd..
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
- Zalayeta22
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18
Re: NK Čelik
Ja sam imao prijedlog ne mora sad ali nekad kasnije da pokušamo nać neku pjesmu kad damo go, nešto slično kao što je išlo Maške's on fire.. možemo li izdvojiti iz neke naše pjesme neki dio pa da nam to bude pjesma kad damo goAvenija je napisao/la: ↑24 lip 2026, 13:42 Hajde ko je kreativan dajte neke prijedloge da stavim za anketu slogan za premijer ligu pa da glasamo. Možda i klubu pomogne kao inspiracija za natpis na sezonskim ulaznicama a i na budućim članskim krajem godine..
Svaku sezonu ovih 5-6 godina nešto se istaklo u prvi plan od "džira po ZDK, "delirijum" do sada "srcem svim" "evo nas tu smo" itd..
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
Re: NK Čelik
Halid I Sivi, desni bek pokriven za 10!
Halid odličan igrač a i extra momak!
Sretno

Halid odličan igrač a i extra momak!
Sretno
-
prisonbreak
- Postovi: 858
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: NK Čelik
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: NK Čelik
Treba ovdje jos mesa.Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.
Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.
Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.
Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.
Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
-
prisonbreak
- Postovi: 858
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: NK Čelik
Prema naprijed teska tankosava.phillies je napisao/la: ↑25 lip 2026, 12:09Treba ovdje jos mesa.Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.
Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.
Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.
Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.
Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Re: NK Čelik
Ja sam zadovoljan do sada. 4 nova igrača za sada su tu, na terenu ćemo vidjeti ko je pojačanje, najbitniji kostur ostao od prošle godine. Fali još 5-6 novih igrača i to je tih 10-tak koji se spominju od početka da možemo reći ulazimo dobro selektirani u prvenstvo. Lijevi bek, dva krila, klasični centarfor sa visinom, podmoranje i hitnost.
Za pripreme se ne brinem kakve će biti, ko ih preživi sigurno će biti spreman PL igrač.
Kaže Mušović imati će sve potrebne i najbolje uslove, to je jako bitno, briga o svakom fudbaleru i logistika. Porodična atmosfera, rad, jedan za drugog i sloga.
Na vrijeme pripreme, sve ide svojim tokom. Stabilan je Čelik nakon dugo vremena iako kažem fali sigurno 5 komada i nadam se da će se što prije i oni biti u rosteru.
Za pripreme se ne brinem kakve će biti, ko ih preživi sigurno će biti spreman PL igrač.
Kaže Mušović imati će sve potrebne i najbolje uslove, to je jako bitno, briga o svakom fudbaleru i logistika. Porodična atmosfera, rad, jedan za drugog i sloga.
Na vrijeme pripreme, sve ide svojim tokom. Stabilan je Čelik nakon dugo vremena iako kažem fali sigurno 5 komada i nadam se da će se što prije i oni biti u rosteru.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: NK Čelik
Kad si veliki klub, onda se sami bore da zaigraju u takvom klubu.Posebno želimo istaći veliku želju i spremnost Samyja Faraja da postane dio crno-crvene porodice, što je dokazao i svojim postupcima tokom procesa raskida ugovora s prethodnim klubom kako bi realizovao dolazak u Zenicu.
Mozda ne mozemo ponuditi plate sarajeva, borca, zrinjskog, ali mozemo napraviti organizovan klub i klub sa zdravom okolinom, sto po meni za razvitak igraca, pogotovo mladog, puno vise znaci, nego sama plata.
Re: NK Čelik
Neka mi neko objasni po čemu je Jenjić zaslužio ostati, al realno onako, bez zayebancije.prisonbreak je napisao/la: ↑25 lip 2026, 12:17Prema naprijed teska tankosava.phillies je napisao/la: ↑25 lip 2026, 12:09Treba ovdje jos mesa.Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.
Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.
Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.
Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.
Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Dovoljan broj igrača za startati pripreme, fali ovdje 5, 6 PL igrača u vezi i napadu. Ne treba žuriti, vrijedi kvalitet sačekati do zadnjeg trenutka.
Re: NK Čelik
Koji qrac će ti nespremni igrači koji se nisu snašli negdje drugo bez priprema i bilo čega, pa ovdje dođu razočarani, nespremni, demotivisani 10 dana pred prvenstvo u ekipu koja je već na nekom nivou. Bolje riješiti roster što je prije moguće.Truhlo je napisao/la: ↑25 lip 2026, 14:02Neka mi neko objasni po čemu je Jenjić zaslužio ostati, al realno onako, bez zayebancije.
Dovoljan broj igrača za startati pripreme, fali ovdje 5, 6 PL igrača u vezi i napadu. Ne treba žuriti, vrijedi kvalitet sačekati do zadnjeg trenutka.
Fali 4-5 igrača u ofanzivi(i lijevi bek) da se završi sa rosterom za PL ali evo hajde daj bilo koje ime zanimljivo. Ja pojma nemam. Treba nam nešto malo fizicki jače, krupnije, brze u spicu i po krilima. Nemam predstavu jednog imena.
Ima li Hrvata i Srba iz njihovih liga ako se ne vode kao stranci uvijek se neko može naći, trebao bi Regoje da ima veza sa menadžerima. Pa otimačina bila za igrače Vukovara, Zrinjski uze sebi onaj sebi..sve ove što imaju po 2000 minuta po sezoni.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: NK Čelik
Ovi boldirani ni za rotacije u plphillies je napisao/la: ↑25 lip 2026, 12:09Treba ovdje jos mesa.Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.
Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.
Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.
Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.
Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
-
KakhaKaladze
- Postovi: 744
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44
Re: NK Čelik
Ja bih stavio Babica ispred ovih ostalih prije svega zbog godina i toga sto je u prvoj seniorskoj sezoni uspio se izboriti za dobar dio minuta. Vidjeli smo Krehmica i kolika je to razlika. Ne treba mladje igrace kritikovati pretjerano jer oni nisu tu da donesu prevagu danas. Ne kostaju klub maltene nista a mozes dlbiti puno. Jednostavno svakog mladjeg igraca moras istrpiti i imati puno veci prag tolerancije u odnosu na iskusnije. Ovo je poruka/molba za sve. Ne moze Babic gradit igru i kad budemo igrali lose sto ce se desiti. Ne treba upirati prstom odmah u najmladje jer je ocekivano da budu losiji od lupam Mohedana ili Amoaha. Nije realno da budu na tom nivpu jer nemaju 7 8 sezona iza sebe nego 1 ili 2.Redbull je napisao/la: ↑25 lip 2026, 14:25Ovi boldirani ni za rotacije u plphillies je napisao/la: ↑25 lip 2026, 12:09Treba ovdje jos mesa.Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.
Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.
Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.
Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.
Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Re: NK Čelik
Naravno da treba dati mladima sansu i strpljenja sa njima imati, ali ako cemo iskreno, Babic po mom laickom misljenju kao navijaca nije uspio da pokaze x faktor da ga trebamo trpiti. Opet, strucni stab je kvalifikovan za te odluke, pa cemo vidjeti sta ce odluciti.KakhaKaladze je napisao/la: ↑25 lip 2026, 14:32Ja bih stavio Babica ispred ovih ostalih prije svega zbog godina i toga sto je u prvoj seniorskoj sezoni uspio se izboriti za dobar dio minuta. Vidjeli smo Krehmica i kolika je to razlika. Ne treba mladje igrace kritikovati pretjerano jer oni nisu tu da donesu prevagu danas. Ne kostaju klub maltene nista a mozes dlbiti puno. Jednostavno svakog mladjeg igraca moras istrpiti i imati puno veci prag tolerancije u odnosu na iskusnije. Ovo je poruka/molba za sve. Ne moze Babic gradit igru i kad budemo igrali lose sto ce se desiti. Ne treba upirati prstom odmah u najmladje jer je ocekivano da budu losiji od lupam Mohedana ili Amoaha. Nije realno da budu na tom nivpu jer nemaju 7 8 sezona iza sebe nego 1 ili 2.
-
RubikovaKocka
- Postovi: 711
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59
Re: NK Čelik
Babić je bio los i u federalnoj ligi, necemo se lagati.
I nije se "uspio izboriti" nego je vecinom forsiran na zor da igra. Ko kaze drugacije nije iskren !
I pored svega opet je tu i u ekipi za PL ... !?
I nije se "uspio izboriti" nego je vecinom forsiran na zor da igra. Ko kaze drugacije nije iskren !
I pored svega opet je tu i u ekipi za PL ... !?