NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2625
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Hajde ko je kreativan dajte neke prijedloge da stavim za anketu slogan za premijer ligu pa da glasamo. Možda i klubu pomogne kao inspiracija za natpis na sezonskim ulaznicama a i na budućim članskim krajem godine..

Svaku sezonu ovih 5-6 godina nešto se istaklo u prvi plan od "džira po ZDK, "delirijum" do sada "srcem svim" "evo nas tu smo" itd..
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Zalayeta22
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18

Re: NK Čelik

Post Postao/la Zalayeta22 »

Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 13:42 Hajde ko je kreativan dajte neke prijedloge da stavim za anketu slogan za premijer ligu pa da glasamo. Možda i klubu pomogne kao inspiracija za natpis na sezonskim ulaznicama a i na budućim članskim krajem godine..

Svaku sezonu ovih 5-6 godina nešto se istaklo u prvi plan od "džira po ZDK, "delirijum" do sada "srcem svim" "evo nas tu smo" itd..
Ja sam imao prijedlog ne mora sad ali nekad kasnije da pokušamo nać neku pjesmu kad damo go, nešto slično kao što je išlo Maške's on fire.. možemo li izdvojiti iz neke naše pjesme neki dio pa da nam to bude pjesma kad damo go :D
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
Hardzavi
Postovi: 40
Pridružen/a: 30 kol 2025, 08:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la Hardzavi »

Halid I Sivi, desni bek pokriven za 10!

Halid odličan igrač a i extra momak!

Sretno🖤❤️
prisonbreak
Postovi: 858
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: NK Čelik

Post Postao/la prisonbreak »

Hardzavi je napisao/la: 24 lip 2026, 16:54 Halid I Sivi, desni bek pokriven za 10!

Halid odličan igrač a i extra momak!

Sretno🖤❤️
Znao je on igrati i lijevo.

Mada je potreban provjeren lijevi bek, i nadam se pojacanjima u ofanzivnom dijelu ekipe. Krila, prednji vezni i napadac.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2625
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2086
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.

Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.

Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.

Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.

Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Treba ovdje jos mesa.
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
prisonbreak
Postovi: 858
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: NK Čelik

Post Postao/la prisonbreak »

phillies je napisao/la: 25 lip 2026, 12:09
Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.

Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.

Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.

Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.

Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Treba ovdje jos mesa.
Prema naprijed teska tankosava.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2625
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Ja sam zadovoljan do sada. 4 nova igrača za sada su tu, na terenu ćemo vidjeti ko je pojačanje, najbitniji kostur ostao od prošle godine. Fali još 5-6 novih igrača i to je tih 10-tak koji se spominju od početka da možemo reći ulazimo dobro selektirani u prvenstvo. Lijevi bek, dva krila, klasični centarfor sa visinom, podmoranje i hitnost.


Za pripreme se ne brinem kakve će biti, ko ih preživi sigurno će biti spreman PL igrač. :mrgreen:

Kaže Mušović imati će sve potrebne i najbolje uslove, to je jako bitno, briga o svakom fudbaleru i logistika. Porodična atmosfera, rad, jedan za drugog i sloga.

Na vrijeme pripreme, sve ide svojim tokom. Stabilan je Čelik nakon dugo vremena iako kažem fali sigurno 5 komada i nadam se da će se što prije i oni biti u rosteru.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2040
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

Posebno želimo istaći veliku želju i spremnost Samyja Faraja da postane dio crno-crvene porodice, što je dokazao i svojim postupcima tokom procesa raskida ugovora s prethodnim klubom kako bi realizovao dolazak u Zenicu.
Kad si veliki klub, onda se sami bore da zaigraju u takvom klubu.

Mozda ne mozemo ponuditi plate sarajeva, borca, zrinjskog, ali mozemo napraviti organizovan klub i klub sa zdravom okolinom, sto po meni za razvitak igraca, pogotovo mladog, puno vise znaci, nego sama plata.
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2635
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: NK Čelik

Post Postao/la Truhlo »

prisonbreak je napisao/la: 25 lip 2026, 12:17
phillies je napisao/la: 25 lip 2026, 12:09
Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.

Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.

Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.

Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.

Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Treba ovdje jos mesa.
Prema naprijed teska tankosava.
Neka mi neko objasni po čemu je Jenjić zaslužio ostati, al realno onako, bez zayebancije.

Dovoljan broj igrača za startati pripreme, fali ovdje 5, 6 PL igrača u vezi i napadu. Ne treba žuriti, vrijedi kvalitet sačekati do zadnjeg trenutka.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2625
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Truhlo je napisao/la: 25 lip 2026, 14:02
prisonbreak je napisao/la: 25 lip 2026, 12:17
phillies je napisao/la: 25 lip 2026, 12:09

Treba ovdje jos mesa.
Prema naprijed teska tankosava.
Neka mi neko objasni po čemu je Jenjić zaslužio ostati, al realno onako, bez zayebancije.

Dovoljan broj igrača za startati pripreme, fali ovdje 5, 6 PL igrača u vezi i napadu. Ne treba žuriti, vrijedi kvalitet sačekati do zadnjeg trenutka.
Koji qrac će ti nespremni igrači koji se nisu snašli negdje drugo bez priprema i bilo čega, pa ovdje dođu razočarani, nespremni, demotivisani 10 dana pred prvenstvo u ekipu koja je već na nekom nivou. Bolje riješiti roster što je prije moguće.

Fali 4-5 igrača u ofanzivi(i lijevi bek) da se završi sa rosterom za PL ali evo hajde daj bilo koje ime zanimljivo. Ja pojma nemam. Treba nam nešto malo fizicki jače, krupnije, brze u spicu i po krilima. Nemam predstavu jednog imena.

Ima li Hrvata i Srba iz njihovih liga ako se ne vode kao stranci uvijek se neko može naći, trebao bi Regoje da ima veza sa menadžerima. Pa otimačina bila za igrače Vukovara, Zrinjski uze sebi onaj sebi..sve ove što imaju po 2000 minuta po sezoni.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2040
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

phillies je napisao/la: 25 lip 2026, 12:09
Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.

Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.

Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.

Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.

Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Treba ovdje jos mesa.
Ovi boldirani ni za rotacije u pl
KakhaKaladze
Postovi: 744
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44

Re: NK Čelik

Post Postao/la KakhaKaladze »

Redbull je napisao/la: 25 lip 2026, 14:25
phillies je napisao/la: 25 lip 2026, 12:09
Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković.

Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović.

Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano.

Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Faraj.

Prvom timu priključeni su i izlazni juniori Imad Piljug, Kerim Beganović i Amir Krehmić, koji će tokom priprema pokušati izboriti svoje mjesto u seniorskom sastavu.
Treba ovdje jos mesa.
Ovi boldirani ni za rotacije u pl
Ja bih stavio Babica ispred ovih ostalih prije svega zbog godina i toga sto je u prvoj seniorskoj sezoni uspio se izboriti za dobar dio minuta. Vidjeli smo Krehmica i kolika je to razlika. Ne treba mladje igrace kritikovati pretjerano jer oni nisu tu da donesu prevagu danas. Ne kostaju klub maltene nista a mozes dlbiti puno. Jednostavno svakog mladjeg igraca moras istrpiti i imati puno veci prag tolerancije u odnosu na iskusnije. Ovo je poruka/molba za sve. Ne moze Babic gradit igru i kad budemo igrali lose sto ce se desiti. Ne treba upirati prstom odmah u najmladje jer je ocekivano da budu losiji od lupam Mohedana ili Amoaha. Nije realno da budu na tom nivpu jer nemaju 7 8 sezona iza sebe nego 1 ili 2.
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2040
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

KakhaKaladze je napisao/la: 25 lip 2026, 14:32
Redbull je napisao/la: 25 lip 2026, 14:25
phillies je napisao/la: 25 lip 2026, 12:09

Treba ovdje jos mesa.
Ovi boldirani ni za rotacije u pl
Ja bih stavio Babica ispred ovih ostalih prije svega zbog godina i toga sto je u prvoj seniorskoj sezoni uspio se izboriti za dobar dio minuta. Vidjeli smo Krehmica i kolika je to razlika. Ne treba mladje igrace kritikovati pretjerano jer oni nisu tu da donesu prevagu danas. Ne kostaju klub maltene nista a mozes dlbiti puno. Jednostavno svakog mladjeg igraca moras istrpiti i imati puno veci prag tolerancije u odnosu na iskusnije. Ovo je poruka/molba za sve. Ne moze Babic gradit igru i kad budemo igrali lose sto ce se desiti. Ne treba upirati prstom odmah u najmladje jer je ocekivano da budu losiji od lupam Mohedana ili Amoaha. Nije realno da budu na tom nivpu jer nemaju 7 8 sezona iza sebe nego 1 ili 2.
Naravno da treba dati mladima sansu i strpljenja sa njima imati, ali ako cemo iskreno, Babic po mom laickom misljenju kao navijaca nije uspio da pokaze x faktor da ga trebamo trpiti. Opet, strucni stab je kvalifikovan za te odluke, pa cemo vidjeti sta ce odluciti.
RubikovaKocka
Postovi: 711
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59

Re: NK Čelik

Post Postao/la RubikovaKocka »

Babić je bio los i u federalnoj ligi, necemo se lagati.
I nije se "uspio izboriti" nego je vecinom forsiran na zor da igra. Ko kaze drugacije nije iskren !
I pored svega opet je tu i u ekipi za PL ... !?
Odgovori