NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2622
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Hajde ko je kreativan dajte neke prijedloge da stavim za anketu slogan za premijer ligu pa da glasamo. Možda i klubu pomogne kao inspiracija za natpis na sezonskim ulaznicama a i na budućim članskim krajem godine..

Svaku sezonu ovih 5-6 godina nešto se istaklo u prvi plan od "džira po ZDK, "delirijum" do sada "srcem svim" "evo nas tu smo" itd..
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Zalayeta22
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18

Re: NK Čelik

Post Postao/la Zalayeta22 »

Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 13:42 Hajde ko je kreativan dajte neke prijedloge da stavim za anketu slogan za premijer ligu pa da glasamo. Možda i klubu pomogne kao inspiracija za natpis na sezonskim ulaznicama a i na budućim članskim krajem godine..

Svaku sezonu ovih 5-6 godina nešto se istaklo u prvi plan od "džira po ZDK, "delirijum" do sada "srcem svim" "evo nas tu smo" itd..
Ja sam imao prijedlog ne mora sad ali nekad kasnije da pokušamo nać neku pjesmu kad damo go, nešto slično kao što je išlo Maške's on fire.. možemo li izdvojiti iz neke naše pjesme neki dio pa da nam to bude pjesma kad damo go :D
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
Hardzavi
Postovi: 40
Pridružen/a: 30 kol 2025, 08:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la Hardzavi »

Halid I Sivi, desni bek pokriven za 10!

Halid odličan igrač a i extra momak!

Sretno🖤❤️
prisonbreak
Postovi: 849
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: NK Čelik

Post Postao/la prisonbreak »

Hardzavi je napisao/la: 24 lip 2026, 16:54 Halid I Sivi, desni bek pokriven za 10!

Halid odličan igrač a i extra momak!

Sretno🖤❤️
Znao je on igrati i lijevo.

Mada je potreban provjeren lijevi bek, i nadam se pojacanjima u ofanzivnom dijelu ekipe. Krila, prednji vezni i napadac.
Odgovori