Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Hoće li biti ozvanicenje ijednog transfera do prozivke?
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Zenicaokamog je napisao/la: 22 lip 2026, 11:34
RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 09:37 Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.
Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca
Pa nije puno ni trazio ako je 5 milja, pa to imaju rezerve u drugim klubovima bar prvih 6 na tabeli.
Ako mislimo dovodit igrace ispod 5 milja onda nam ne gine federalka iduce god.
Druga prica je qko su oni procjenili dq nevrijedi tih para a dq ce dqt i vise ako vrijedi
Zenicaokamog
Postovi: 54
Pridružen/a: 04 kol 2024, 00:52

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Zenicaokamog »

Cinvict35 je napisao/la: 22 lip 2026, 12:40
Zenicaokamog je napisao/la: 22 lip 2026, 11:34
RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 09:37 Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.
Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca
Pa nije puno ni trazio ako je 5 milja, pa to imaju rezerve u drugim klubovima bar prvih 6 na tabeli.
Ako mislimo dovodit igrace ispod 5 milja onda nam ne gine federalka iduce god.
Druga prica je qko su oni procjenili dq nevrijedi tih para a dq ce dqt i vise ako vrijedi
Covjek u zadnjih godinu dana ima 5 utakmica odigranih, od decembra ni minute. Sve je jasno
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Zenicaokamog je napisao/la: 22 lip 2026, 12:44
Cinvict35 je napisao/la: 22 lip 2026, 12:40
Zenicaokamog je napisao/la: 22 lip 2026, 11:34

Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca
Pa nije puno ni trazio ako je 5 milja, pa to imaju rezerve u drugim klubovima bar prvih 6 na tabeli.
Ako mislimo dovodit igrace ispod 5 milja onda nam ne gine federalka iduce god.
Druga prica je qko su oni procjenili dq nevrijedi tih para a dq ce dqt i vise ako vrijedi
Covjek u zadnjih godinu dana ima 5 utakmica odigranih, od decembra ni minute. Sve je jasno
Pa bas zato nije puno ni trazio.
Ti mislis da ces dovest igraca njegovog renomeq koji je standardan bio u klubu zadnju godinu i to za 3500km e pa neces ni za 10milja.Svi smo se manje vise slozili da mi mozemo dovest takve igracw da im ozivljavamo karijeru i da se nadamo da cepod atmosferom da povrati formu i da imamo dobrog igraca.
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Mislim da ovaj Galić ne bi bio pojačanje, tako da i bolje da nije došao. Ne trebamo ni žuriti sa prinovama, bolje kvalitet sačekat nego sad dovoditi otpad. Bio bih zadovoljan da uz Omića dođe jedan vezni i jedno krilo do prozivke.
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Truhlo je napisao/la: 22 lip 2026, 13:46 Mislim da ovaj Galić ne bi bio pojačanje, tako da i bolje da nije došao. Ne trebamo ni žuriti sa prinovama, bolje kvalitet sačekat nego sad dovoditi otpad. Bio bih zadovoljan da uz Omića dođe jedan vezni i jedno krilo do prozivke.
Pa i trebali bi malo pozurit jer ovo vise nije federalna u kojoj je pauza milion godina mi imamo nesto vise od mjesec dana do pocetka prvenstva a nemamo ni pola od dovoljnog rostera. Kad da se momci uigraju?
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

kalifa je napisao/la: 22 lip 2026, 13:52
Truhlo je napisao/la: 22 lip 2026, 13:46 Mislim da ovaj Galić ne bi bio pojačanje, tako da i bolje da nije došao. Ne trebamo ni žuriti sa prinovama, bolje kvalitet sačekat nego sad dovoditi otpad. Bio bih zadovoljan da uz Omića dođe jedan vezni i jedno krilo do prozivke.
Pa i trebali bi malo pozurit jer ovo vise nije federalna u kojoj je pauza milion godina mi imamo nesto vise od mjesec dana do pocetka prvenstva a nemamo ni pola od dovoljnog rostera. Kad da se momci uigraju?
Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.

Mi imamo kakvu takvu okosnicu, dovoljnu da startamo pripreme, uz još 2, 3 dolaska do prozivke, sasvim dobro da se krene raditi. Najbolja pojačanja čekati do septembra ako treba.
PatrickBateman
Postovi: 591
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Onom ko je kvalitetan ne treba mu mjesec dana da se uigra, prilagodi i slicno.

Kvalitet je jedini kriteriji i definitivno ima prednost pred tim da je neko ranije doveden da se "uigra".
Srce, čast i ponos!
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Truhlo je napisao/la: 22 lip 2026, 13:57
kalifa je napisao/la: 22 lip 2026, 13:52
Truhlo je napisao/la: 22 lip 2026, 13:46 Mislim da ovaj Galić ne bi bio pojačanje, tako da i bolje da nije došao. Ne trebamo ni žuriti sa prinovama, bolje kvalitet sačekat nego sad dovoditi otpad. Bio bih zadovoljan da uz Omića dođe jedan vezni i jedno krilo do prozivke.
Pa i trebali bi malo pozurit jer ovo vise nije federalna u kojoj je pauza milion godina mi imamo nesto vise od mjesec dana do pocetka prvenstva a nemamo ni pola od dovoljnog rostera. Kad da se momci uigraju?
Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.

Mi imamo kakvu takvu okosnicu, dovoljnu da startamo pripreme, uz još 2, 3 dolaska do prozivke, sasvim dobro da se krene raditi. Najbolja pojačanja čekati do septembra ako treba.
sezona majstore u avgustu ako buddes cekao do septembra pojacanja ti si u teskim govnima za tih mjesec dana.
drugo je kada se jedan igrac kao kalesic treba prilagoditi citavom timu, a drugo kada se citav tim treba prilagoditi jedni na druge
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Ma mozemo mi kako god hocemo...
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

Sarkazam ili ne, ne išćite prvi ban na forumu s pisanjem nečega što neko može drugačije protumačit...

Izbrisan je post...
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Truhlo je napisao/la: 22 lip 2026, 13:57
kalifa je napisao/la: 22 lip 2026, 13:52
Truhlo je napisao/la: 22 lip 2026, 13:46 Mislim da ovaj Galić ne bi bio pojačanje, tako da i bolje da nije došao. Ne trebamo ni žuriti sa prinovama, bolje kvalitet sačekat nego sad dovoditi otpad. Bio bih zadovoljan da uz Omića dođe jedan vezni i jedno krilo do prozivke.
Pa i trebali bi malo pozurit jer ovo vise nije federalna u kojoj je pauza milion godina mi imamo nesto vise od mjesec dana do pocetka prvenstva a nemamo ni pola od dovoljnog rostera. Kad da se momci uigraju?
Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.

Mi imamo kakvu takvu okosnicu, dovoljnu da startamo pripreme, uz još 2, 3 dolaska do prozivke, sasvim dobro da se krene raditi. Najbolja pojačanja čekati do septembra ako treba.
Velka greska u rqzmisljanju OGROMNA sto me cudi bar za tebe ti znas PL.Klasicni i cisti primjer ti je Sarajevo koje ima ne samo na papiru nego i posjeduje kvalitet igraca za klasu bolje nego Zrinjski i Borac pa nemogu meda zbog toga sto mjenjaju stalno po 7 ili 8 10 igraca po sezoni pa se ne stignu uigrat i uklopit dok ova druga dva se nadograde po 3 ili 4 5 nebitno ali ne toliko da se disbalansiraju i da je na terenu 7 do 8 igraca koja se nikad nisu ni vidjeli.
E sad ti skontaj gdje smo mi i gdje si sam govorio da moramo dovest citav novi prvi tim ili eventualno 9 igraca,pa kako ti nebi onda igralo uigravanje i upoznavanje ekipe.
Jos dodajem u svoju argumentaciju da ti neces dovodit kvalitet igraca koje dovode ove 3 ekipe a pogotovo Sarajevo pa da se oni uklope na suhi kvalitet
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Cinvict35 je napisao/la: 22 lip 2026, 16:39
Truhlo je napisao/la: 22 lip 2026, 13:57
kalifa je napisao/la: 22 lip 2026, 13:52

Pa i trebali bi malo pozurit jer ovo vise nije federalna u kojoj je pauza milion godina mi imamo nesto vise od mjesec dana do pocetka prvenstva a nemamo ni pola od dovoljnog rostera. Kad da se momci uigraju?
Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.

Mi imamo kakvu takvu okosnicu, dovoljnu da startamo pripreme, uz još 2, 3 dolaska do prozivke, sasvim dobro da se krene raditi. Najbolja pojačanja čekati do septembra ako treba.
Velka greska u rqzmisljanju OGROMNA sto me cudi bar za tebe ti znas PL.Klasicni i cisti primjer ti je Sarajevo koje ima ne samo na papiru nego i posjeduje kvalitet igraca za klasu bolje nego Zrinjski i Borac pa nemogu meda zbog toga sto mjenjaju stalno po 7 ili 8 10 igraca po sezoni pa se ne stignu uigrat i uklopit dok ova druga dva se nadograde po 3 ili 4 5 nebitno ali ne toliko da se disbalansiraju i da je na terenu 7 do 8 igraca koja se nikad nisu ni vidjeli.
E sad ti skontaj gdje smo mi i gdje si sam govorio da moramo dovest citav novi prvi tim ili eventualno 9 igraca,pa kako ti nebi onda igralo uigravanje i upoznavanje ekipe.
Jos dodajem u svoju argumentaciju da ti neces dovodit kvalitet igraca koje dovode ove 3 ekipe a pogotovo Sarajevo pa da se oni uklope na suhi kvalitet
Upravo tako pa najveci primjer je Real Madrid koji ima i ponajbolje igrace na svijetu pa zbog neuigranosti i neslaganja ekipe ne osvoje nista.
PatrickBateman
Postovi: 591
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Ruku u vatru dajem da se kojim slucajem evo danas dovelo nekakvih polovnjaka i upitnih igraca, ovi sto danas ser* sto ne nista ne dovodi, sr*li bi tokom jula i na pocetku sezone sto ne nije sacekalo da se dovede nesto kvalitetno.

Cuj Real Madrid neuigran :tobože:
Srce, čast i ponos!
Brotherze
12. igrač
Postovi: 753
Pridružen/a: 09 srp 2024, 00:01

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Brotherze »

PatrickBateman je napisao/la: 22 lip 2026, 17:24 Ruku u vatru dajem da se kojim slucajem evo danas dovelo nekakvih polovnjaka i upitnih igraca, ovi sto danas ser* sto ne nista ne dovodi, sr*li bi tokom jula i na pocetku sezone sto ne nije sacekalo da se dovede nesto kvalitetno.

Cuj Real Madrid neuigran :tobože:
Ma to su 3-4 ista lika koji su redovno kenjali ovdje cim losije igramo, ili je to isti lik koji se loguje pod vise imena, slicno kao onaj ledeni na onom tamo forumu hehe.

Sreca pa u upravi imamo pametne momke koji ne slusaju razne neznalice nego furaju svoj fazon.
Odgovori