Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Avatar
Crkvice88
Postovi: 226
Pridružen/a: 14 srp 2024, 14:45

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Crkvice88 »

Redbull je napisao/la: 26 lip 2026, 20:25
prisonbreak je napisao/la: 26 lip 2026, 19:33
Redbull je napisao/la: 26 lip 2026, 19:19

Pa bio je ovaj intervju sa Farajom
Kocka sve isprati 🤣
Da se skupimo i kupimu kakvu kameru i instaliramo mu na balkon. 24/7 live prenos desavanja sa BP
Jest jest ko nekad što je bilo na zenicablogu 🤣🤣🤣
Dize se prasina
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Sada bi moglo biti odlazaka
Eugen
Postovi: 1177
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Eugen »

Što je fino jutro, ide lagano peto pojačanje ...
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Eugen je napisao/la: 27 lip 2026, 10:24 Što je fino jutro, ide lagano peto pojačanje ...
Bice danss znaci f5 :lol:
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2638
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Eugen je napisao/la: 27 lip 2026, 10:24 Što je fino jutro, ide lagano peto pojačanje ...
Daj barem poziciju :grljenje:
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2050
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

Kocka prati desavanja :mrgreen:
PonosniSmogovci
Postovi: 226
Pridružen/a: 08 srp 2024, 18:36

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PonosniSmogovci »

Čekaj malo ovaj istaknuti dugogodišnji forumaš kalifa kaže odlasci, a ovaj neki novi padobranac Eugen da idu dolasci.

Ko koga ovdje jebe
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

PonosniSmogovci je napisao/la: 27 lip 2026, 11:41 Čekaj malo ovaj istaknuti dugogodišnji forumaš kalifa kaže odlasci, a ovaj neki novi padobranac Eugen da idu dolasci.

Ko koga ovdje jebe
Kalifi je King igracina :pray:
Avatar
Zalayeta22
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Zalayeta22 »

Stigao Aldin Hrvanović napadač 🔥🔥🔥🔥
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Za mene okej, i to sasvim okej. On i Masic, imas Sijamiju itekako mogu iznijeti dobar dio sezone, meni su ostale dvije kljucne pozicije gdje ocekujem bas dobre igrace, prednji vezni traziti sto boljeg igraca i desno krilo.
strucnjak9
Postovi: 199
Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la strucnjak9 »

Zalayeta22 je napisao/la: 27 lip 2026, 12:17 Stigao Aldin Hrvanović napadač 🔥🔥🔥🔥
Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
Avatar
Zalayeta22
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Zalayeta22 »

strucnjak9 je napisao/la: 27 lip 2026, 12:26
Zalayeta22 je napisao/la: 27 lip 2026, 12:17 Stigao Aldin Hrvanović napadač 🔥🔥🔥🔥
Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
Ma to je to, ofanzivni igrac moze igrat i krilo i ofanzivnog veznog kao i centralnog napadaca, znam da je onu jednu sezonu bas navaljo golova bio.
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

strucnjak9 je napisao/la: 27 lip 2026, 12:26
Zalayeta22 je napisao/la: 27 lip 2026, 12:17 Stigao Aldin Hrvanović napadač 🔥🔥🔥🔥
Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
Doveli su ga kao desetku, ja sam bio ubijedjen ono sto sam ga gledo da je igrao vise kao napadac. Al nebitno, sasvim okej pojacanje.
strucnjak9
Postovi: 199
Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la strucnjak9 »

prisonbreak je napisao/la: 27 lip 2026, 12:29
strucnjak9 je napisao/la: 27 lip 2026, 12:26
Zalayeta22 je napisao/la: 27 lip 2026, 12:17 Stigao Aldin Hrvanović napadač 🔥🔥🔥🔥
Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
Doveli su ga kao desetku, ja sam bio ubijedjen ono sto sam ga gledo da je igrao vise kao napadac. Al nebitno, sasvim okej pojacanje.
On desetku nije igrao na terminu. Uglavnom je igrao po krilima, a po potrebi nekad spica. Imaju na youtube-u klipovi, pa pogledaj gdje je igrao. Ne znam je li i jednu utakmicu u karijeri odigrao na desetci.
AeroMs33
Postovi: 365
Pridružen/a: 05 kol 2024, 20:42

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la AeroMs33 »

Na transfermarkt pise ni jedan go i asistencija u u 15 utakmica u Radniku?
Hmmm mislim da nam treba utreniran napadac da zabija
Zadnja izmjena: AeroMs33, dana/u 27 lip 2026, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.
Odgovori