Jest jest ko nekad što je bilo na zenicablogu
Transferi 2026/27
Re: Transferi 2026/27
Sada bi moglo biti odlazaka
Re: Transferi 2026/27
Što je fino jutro, ide lagano peto pojačanje ...
-
prisonbreak
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Kocka prati desavanja 
-
PonosniSmogovci
- Postovi: 226
- Pridružen/a: 08 srp 2024, 18:36
Re: Transferi 2026/27
Čekaj malo ovaj istaknuti dugogodišnji forumaš kalifa kaže odlasci, a ovaj neki novi padobranac Eugen da idu dolasci.
Ko koga ovdje jebe
Ko koga ovdje jebe
-
prisonbreak
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Kalifi je King igracinaPonosniSmogovci je napisao/la: ↑27 lip 2026, 11:41 Čekaj malo ovaj istaknuti dugogodišnji forumaš kalifa kaže odlasci, a ovaj neki novi padobranac Eugen da idu dolasci.
Ko koga ovdje jebe
- Zalayeta22
- Postovi: 29
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18
Re: Transferi 2026/27
Stigao Aldin Hrvanović napadač 



"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
-
prisonbreak
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Za mene okej, i to sasvim okej. On i Masic, imas Sijamiju itekako mogu iznijeti dobar dio sezone, meni su ostale dvije kljucne pozicije gdje ocekujem bas dobre igrace, prednji vezni traziti sto boljeg igraca i desno krilo.
-
strucnjak9
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15
Re: Transferi 2026/27
Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
- Zalayeta22
- Postovi: 29
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18
Re: Transferi 2026/27
Ma to je to, ofanzivni igrac moze igrat i krilo i ofanzivnog veznog kao i centralnog napadaca, znam da je onu jednu sezonu bas navaljo golova bio.strucnjak9 je napisao/la: ↑27 lip 2026, 12:26Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
-
prisonbreak
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Doveli su ga kao desetku, ja sam bio ubijedjen ono sto sam ga gledo da je igrao vise kao napadac. Al nebitno, sasvim okej pojacanje.strucnjak9 je napisao/la: ↑27 lip 2026, 12:26Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
-
strucnjak9
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15
Re: Transferi 2026/27
On desetku nije igrao na terminu. Uglavnom je igrao po krilima, a po potrebi nekad spica. Imaju na youtube-u klipovi, pa pogledaj gdje je igrao. Ne znam je li i jednu utakmicu u karijeri odigrao na desetci.prisonbreak je napisao/la: ↑27 lip 2026, 12:29Doveli su ga kao desetku, ja sam bio ubijedjen ono sto sam ga gledo da je igrao vise kao napadac. Al nebitno, sasvim okej pojacanje.strucnjak9 je napisao/la: ↑27 lip 2026, 12:26Hrvanovic je desno krilo, doveden kao zamjena za Seru. Sigurno u odnosu na Seru veliki upgrade, ali opet mislim da nam treba jos jedno top desno krilo
Re: Transferi 2026/27
Na transfermarkt pise ni jedan go i asistencija u u 15 utakmica u Radniku?
Hmmm mislim da nam treba utreniran napadac da zabija
Hmmm mislim da nam treba utreniran napadac da zabija
Zadnja izmjena: AeroMs33, dana/u 27 lip 2026, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.