NK Čelik
Re: NK Čelik
Ono sto nas ceka u narednom periodu, dogadjaji koji su i mogu biti zanimljivi navijacima i simpatizerima Čelika.
1. Igracka krizaljka (dolasci i odlasci)
2. Pocetak priprema
3. Pripremne utakmice
4. Objavljivanje rasporeda prvenstva
5. Sezonske ulaznice
6. Punjenje fan shopa robom, novom garniturom dresova
7. Pocetak prvenstva
PS. Dopunite ako sam nesto zaboravio...
1. Igracka krizaljka (dolasci i odlasci)
2. Pocetak priprema
3. Pripremne utakmice
4. Objavljivanje rasporeda prvenstva
5. Sezonske ulaznice
6. Punjenje fan shopa robom, novom garniturom dresova
7. Pocetak prvenstva
PS. Dopunite ako sam nesto zaboravio...
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: NK Čelik
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemoKinder_jaje je napisao/la: ↑23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Re: NK Čelik
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.samocelik je napisao/la: ↑24 lip 2026, 06:47Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemoKinder_jaje je napisao/la: ↑23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Re: NK Čelik
Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog napadača vrijedi čekati do septembra.Redbull je napisao/la: ↑24 lip 2026, 07:00Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.samocelik je napisao/la: ↑24 lip 2026, 06:47Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemoKinder_jaje je napisao/la: ↑23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Re: NK Čelik
Ako bude sve ok i ako ostanu Mašić,King i Sijamija onda fakat i ne treba žuriti sa napadačima posebno jer rok vejrovatno traje i u septembru a nekome može propasti angažman i bit će voljan potpisati da ima tim.
Nek se oni ofkusiraju na odbranu i vezu, jer mislim da će konačno Bojanova igra gdje smo čvrti nazad ove sezone doći do izražaja
Zna li se kad se parovi izvlače?
Re: NK Čelik
To je ok jer imamo napadace a Ristic nije nista bolji ako nije i gori od ovih sto imamo ali krila nemamo krila krila su problem
Re: NK Čelik
Dajte anketu, koji klub treba biti filijala za igrače sa dvojnom registracijom?
1. Rudar Kakanj
2. Nk Vitez
3. Travnik
4. Sloboda Tuzla
5. TOŠK
6. Banovići
7. Neki drugi klub
Sarajevo ima ugovor sa Radnikom iz Hadžića, Velež sa Igmanom iz Konjica, historijski naš partner bi trebao biti Rudar Kakanj. Neka se momci čeliče uz zeničkog McGregora
1. Rudar Kakanj
2. Nk Vitez
3. Travnik
4. Sloboda Tuzla
5. TOŠK
6. Banovići
7. Neki drugi klub
Sarajevo ima ugovor sa Radnikom iz Hadžića, Velež sa Igmanom iz Konjica, historijski naš partner bi trebao biti Rudar Kakanj. Neka se momci čeliče uz zeničkog McGregora
Re: NK Čelik
Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace
Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo
, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace
Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: NK Čelik
Po mom mišljenju najbolji izbor je gradacacka zvijezda. Najzdravija sredina u kojoj naši igrači mogu napredovatiphillies je napisao/la: ↑24 lip 2026, 12:13 Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace
Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Dize se prasina
Re: NK Čelik
Mislim da je s Rudarom to dogovoreno i Palackic ja mislim da ce u RudarCrkvice88 je napisao/la: ↑24 lip 2026, 12:35Po mom mišljenju najbolji izbor je gradacacka zvijezda. Najzdravija sredina u kojoj naši igrači mogu napredovatiphillies je napisao/la: ↑24 lip 2026, 12:13 Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace
Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Re: NK Čelik
Rudar nam je najbliži i najbolji za saradnju.
Re: NK Čelik
Evo dok vas @eugen loži za pojačanja danas
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: NK Čelik
Nas je portalski tandem danas uzeo lopatom, sve su prilike

Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: NK Čelik
Što se tiče ankete najviše glasova osvojilo 7 mjesto u povratničkoj sezoni sa 35% glasova, na drugom mjestu je 6 mjesto sa 30%.
Nula glasova za prva tri mjesta.
Nula glasova za zadnja dva mjesta.
Nula glasova za prva tri mjesta.
Nula glasova za zadnja dva mjesta.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA