NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Najviše deficitarna pozicija u Čeliku po vama je?

Anketa traje do: 02 srp 2026, 14:37.

Golman
0
Nema glasova.
Bekovi
2
18%
Stoperi
1
9%
Defanzivni centralni vezni
0
Nema glasova.
Ofanzivni centralni vezni
3
27%
Krila
1
9%
Napadač
4
36%
 
Ukupno glasova: 11

Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2094
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Ono sto nas ceka u narednom periodu, dogadjaji koji su i mogu biti zanimljivi navijacima i simpatizerima Čelika.
1. Igracka krizaljka (dolasci i odlasci)
2. Pocetak priprema
3. Pripremne utakmice
4. Objavljivanje rasporeda prvenstva
5. Sezonske ulaznice
6. Punjenje fan shopa robom, novom garniturom dresova
7. Pocetak prvenstva

PS. Dopunite ako sam nesto zaboravio...
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
samocelik
12. igrač
Postovi: 417
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:06

Re: NK Čelik

Post Postao/la samocelik »

Kinder_jaje je napisao/la: 23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2049
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

samocelik je napisao/la: 24 lip 2026, 06:47
Kinder_jaje je napisao/la: 23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2638
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: NK Čelik

Post Postao/la Truhlo »

Redbull je napisao/la: 24 lip 2026, 07:00
samocelik je napisao/la: 24 lip 2026, 06:47
Kinder_jaje je napisao/la: 23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog napadača vrijedi čekati do septembra.
samocelik
12. igrač
Postovi: 417
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:06

Re: NK Čelik

Post Postao/la samocelik »

Truhlo je napisao/la: 24 lip 2026, 08:24
Redbull je napisao/la: 24 lip 2026, 07:00
samocelik je napisao/la: 24 lip 2026, 06:47

Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog napadača vrijedi čekati do septembra.
Ako bude sve ok i ako ostanu Mašić,King i Sijamija onda fakat i ne treba žuriti sa napadačima posebno jer rok vejrovatno traje i u septembru a nekome može propasti angažman i bit će voljan potpisati da ima tim.
Nek se oni ofkusiraju na odbranu i vezu, jer mislim da će konačno Bojanova igra gdje smo čvrti nazad ove sezone doći do izražaja :D
Zna li se kad se parovi izvlače?
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: NK Čelik

Post Postao/la Cinvict35 »

Truhlo je napisao/la: 24 lip 2026, 08:24
Redbull je napisao/la: 24 lip 2026, 07:00
samocelik je napisao/la: 24 lip 2026, 06:47

Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog napadača vrijedi čekati do septembra.
To je ok jer imamo napadace a Ristic nije nista bolji ako nije i gori od ovih sto imamo ali krila nemamo krila krila su problem :mrgreen: i bekove.Vezni ok moze se startat pripeeme i cekat kapitalac kao i napadac ali ove dvije pozicije moramo rovit trziste i nac dobre igrace jer skripi na krilnim pogotovo
Ali45
Postovi: 254
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:33

Re: NK Čelik

Post Postao/la Ali45 »

10.7 protiv Zvijezde na Bilinom.
c'mon likČe
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2638
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: NK Čelik

Post Postao/la Truhlo »

Dajte anketu, koji klub treba biti filijala za igrače sa dvojnom registracijom?
1. Rudar Kakanj
2. Nk Vitez
3. Travnik :mrgreen:
4. Sloboda Tuzla :mrgreen:
5. TOŠK
6. Banovići
7. Neki drugi klub

Sarajevo ima ugovor sa Radnikom iz Hadžića, Velež sa Igmanom iz Konjica, historijski naš partner bi trebao biti Rudar Kakanj. Neka se momci čeliče uz zeničkog McGregora :grljenje:
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2094
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace :D
Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo :D, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
Crkvice88
Postovi: 226
Pridružen/a: 14 srp 2024, 14:45

Re: NK Čelik

Post Postao/la Crkvice88 »

phillies je napisao/la: 24 lip 2026, 12:13 Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace :D
Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo :D, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Po mom mišljenju najbolji izbor je gradacacka zvijezda. Najzdravija sredina u kojoj naši igrači mogu napredovati
Dize se prasina
likceze
Postovi: 57
Pridružen/a: 23 lis 2024, 20:12

Re: NK Čelik

Post Postao/la likceze »

Crkvice88 je napisao/la: 24 lip 2026, 12:35
phillies je napisao/la: 24 lip 2026, 12:13 Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace :D
Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo :D, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Po mom mišljenju najbolji izbor je gradacacka zvijezda. Najzdravija sredina u kojoj naši igrači mogu napredovati
Mislim da je s Rudarom to dogovoreno i Palackic ja mislim da ce u Rudar
Jaled7
Postovi: 172
Pridružen/a: 07 srp 2024, 21:36

Re: NK Čelik

Post Postao/la Jaled7 »

Rudar nam je najbliži i najbolji za saradnju.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »



Evo dok vas @eugen loži za pojačanja danas :mrgreen: ako je neko poželio Bilino i atmosferu neka malo uživa :grljenje:
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2094
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Nas je portalski tandem danas uzeo lopatom, sve su prilike :D :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Što se tiče ankete najviše glasova osvojilo 7 mjesto u povratničkoj sezoni sa 35% glasova, na drugom mjestu je 6 mjesto sa 30%.

Nula glasova za prva tri mjesta.
Nula glasova za zadnja dva mjesta.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Odgovori