Novi dan niva nafakaBatistutA19 je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
NK Čelik
Re: NK Čelik
- BatistutA19
- Postovi: 911
- Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10
Re: NK Čelik
Oj boze dragi diplomatski odgovor to se na zamjeris ni meni a ni upravi klubaEugen je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:21Novi dan niva nafakaBatistutA19 je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..![]()
Re: NK Čelik
Haj sta ima veze ima i drugostepena
Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda
Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: NK Čelik
Kad se moze ocekivat da ova sjednica završi?
-
RealMadrid
- Postovi: 463
- Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42
Re: NK Čelik
Sehic zavrsio u Zvijezdi Gradacac 
Re: NK Čelik
Ko je Sehic?
-
RealMadrid
- Postovi: 463
- Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42
Re: NK Čelik
Re: NK Čelik
ili u prevodu, Husaricev igrac.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
-
RubikovaKocka
- Postovi: 709
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59
Re: NK Čelik
Ovako to treba ko Zvijezda Gradačac, odmah ljudi predstaviše desetak pravih pojačanja i idemo raditi i uigravati do prvenstva ..
-
PatrickBateman
- Postovi: 582
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27
Re: NK Čelik
Ma nema Zvijezda Gradacac pa deset mjesta prazno, pa PSG, mi na zalost nasih objektivnih fanova nismo na tom nivou
Srce, čast i ponos!
Re: NK Čelik
Evropa drhti pred Zvijezdom,jer su odma predstavili 10 pojacanjaRubikovaKocka je napisao/la: ↑22 lip 2026, 13:24 Ovako to treba ko Zvijezda Gradačac, odmah ljudi predstaviše desetak pravih pojačanja i idemo raditi i uigravati do prvenstva ..
Re: NK Čelik
Hvala!RealMadrid je napisao/la: ↑22 lip 2026, 13:16Izlazni junior Celika, odbio da potpise ugovor i igra za prvi tim.
Pa ja vec tog konja Sehica bio zaboravio
-
KakhaKaladze
- Postovi: 741
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44
Re: NK Čelik
Doveli renomirane placenike koji idu u klub koji ce istrest najvise para hahaha. Jaka prica.RubikovaKocka je napisao/la: ↑22 lip 2026, 13:24 Ovako to treba ko Zvijezda Gradačac, odmah ljudi predstaviše desetak pravih pojačanja i idemo raditi i uigravati do prvenstva ..
Re: NK Čelik
Ja majke mi refresujem jutros od 11, što ovdje, sto na Celikovoj stranici. Ko da nam treba licenca za spansku primeru, a ne plBiH
Dize se prasina