NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Čelik će sezonu 2026/2027 Premijer lige BIH završiti na poziciji :

Anketa traje do: 23 lip 2026, 21:25.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
0
Nema glasova.
4
3
8%
5
2
6%
6
11
31%
7
13
36%
8
7
19%
9
0
Nema glasova.
10
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 36

Eugen
Postovi: 1169
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: NK Čelik

Post Postao/la Eugen »

BatistutA19 je napisao/la: 21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka 😄
Avatar
BatistutA19
Postovi: 911
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

Eugen je napisao/la: 21 lip 2026, 19:21
BatistutA19 je napisao/la: 21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka 😄
Oj boze dragi diplomatski odgovor to se na zamjeris ni meni a ni upravi kluba 😁😁Ja se nadam da cemo je dobit iz prve mozda nakon 20 god.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2066
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Haj sta ima veze ima i drugostepena :D :D

Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Almir2018
Postovi: 415
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:02

Re: NK Čelik

Post Postao/la Almir2018 »

phillies je napisao/la: 22 lip 2026, 08:10 Haj sta ima veze ima i drugostepena :D :D

Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda :D
Nemoj mi drugostepene imam fobiju od nje od prije 🤣🤣
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2027
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

Kad se moze ocekivat da ova sjednica završi?
RealMadrid
Postovi: 463
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: NK Čelik

Post Postao/la RealMadrid »

Sehic zavrsio u Zvijezdi Gradacac :lol:
Zamorano
12. igrač
Postovi: 913
Pridružen/a: 08 srp 2024, 20:56

Re: NK Čelik

Post Postao/la Zamorano »

RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 12:56 Sehic zavrsio u Zvijezdi Gradacac :lol:
Ko je Sehic?
RealMadrid
Postovi: 463
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: NK Čelik

Post Postao/la RealMadrid »

Zamorano je napisao/la: 22 lip 2026, 13:09
RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 12:56 Sehic zavrsio u Zvijezdi Gradacac :lol:
Ko je Sehic?
Izlazni junior Celika, odbio da potpise ugovor i igra za prvi tim.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2066
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

ili u prevodu, Husaricev igrac.
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
RubikovaKocka
Postovi: 708
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59

Re: NK Čelik

Post Postao/la RubikovaKocka »

Ovako to treba ko Zvijezda Gradačac, odmah ljudi predstaviše desetak pravih pojačanja i idemo raditi i uigravati do prvenstva ..
PatrickBateman
Postovi: 582
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: NK Čelik

Post Postao/la PatrickBateman »

Ma nema Zvijezda Gradacac pa deset mjesta prazno, pa PSG, mi na zalost nasih objektivnih fanova nismo na tom nivou
Srce, čast i ponos!
Blatusa
Postovi: 9
Pridružen/a: 01 tra 2026, 21:44

Re: NK Čelik

Post Postao/la Blatusa »

RubikovaKocka je napisao/la: 22 lip 2026, 13:24 Ovako to treba ko Zvijezda Gradačac, odmah ljudi predstaviše desetak pravih pojačanja i idemo raditi i uigravati do prvenstva ..
Evropa drhti pred Zvijezdom,jer su odma predstavili 10 pojacanja
Zamorano
12. igrač
Postovi: 913
Pridružen/a: 08 srp 2024, 20:56

Re: NK Čelik

Post Postao/la Zamorano »

RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 13:16
Zamorano je napisao/la: 22 lip 2026, 13:09
RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 12:56 Sehic zavrsio u Zvijezdi Gradacac :lol:
Ko je Sehic?
Izlazni junior Celika, odbio da potpise ugovor i igra za prvi tim.
Hvala!
Pa ja vec tog konja Sehica bio zaboravio :D
KakhaKaladze
Postovi: 741
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44

Re: NK Čelik

Post Postao/la KakhaKaladze »

RubikovaKocka je napisao/la: 22 lip 2026, 13:24 Ovako to treba ko Zvijezda Gradačac, odmah ljudi predstaviše desetak pravih pojačanja i idemo raditi i uigravati do prvenstva ..
Doveli renomirane placenike koji idu u klub koji ce istrest najvise para hahaha. Jaka prica.
Avatar
Crkvice88
Postovi: 221
Pridružen/a: 14 srp 2024, 14:45

Re: NK Čelik

Post Postao/la Crkvice88 »

Redbull je napisao/la: 22 lip 2026, 12:33 Kad se moze ocekivat da ova sjednica završi?
Ja majke mi refresujem jutros od 11, što ovdje, sto na Celikovoj stranici. Ko da nam treba licenca za spansku primeru, a ne plBiH
Dize se prasina
Odgovori