Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
prisonbreak
Postovi: 866
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
:lol:
Luis Nazario da Lima
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Luis Nazario da Lima »

LoSin je napisao/la: 20 lip 2026, 22:10 Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Građa ko krilo hahahah kraljuu 😂😂
Dokle mi idemo, procjenjujes građu 😂

Za sta li je Palackic građen, za stative 😂😂
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
Jutro je, jutro je...
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
RealMadrid
Postovi: 470
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RealMadrid »

phillies je napisao/la: 21 lip 2026, 10:53
laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
Jutro je, jutro je...
Kad te nema, bolje da se nisam ni probudila...
strucnjak9
Postovi: 199
Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la strucnjak9 »

Navodno iduce sedmice potpisuje bek koji je igrao u nekoj od liga petice
KakhaKaladze
Postovi: 745
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la KakhaKaladze »

strucnjak9 je napisao/la: 21 lip 2026, 11:44 Navodno iduce sedmice potpisuje bek koji je igrao u nekoj od liga petice
Meni to vise dobro zvuci u teoriji nego sto moze predstavljati neki bitan faktor danas. Bio je eto napadac iz Salkea na probi pa nije ostao. Na papiru igrao za Salke nekad trebo bi bit dobar a ispostavi se da nije. Nemamo mi nista od toga da dovedes nekog ko je prije 10 godina igrao u Barseloni a proslu sezonu igrao za NK Domaljevac Šamac. Mislim naravno ne mora znacit konkretno za ovog nego govorim generalno.
strucnjak9
Postovi: 199
Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la strucnjak9 »

KakhaKaladze je napisao/la: 21 lip 2026, 13:04
strucnjak9 je napisao/la: 21 lip 2026, 11:44 Navodno iduce sedmice potpisuje bek koji je igrao u nekoj od liga petice
Meni to vise dobro zvuci u teoriji nego sto moze predstavljati neki bitan faktor danas. Bio je eto napadac iz Salkea na probi pa nije ostao. Na papiru igrao za Salke nekad trebo bi bit dobar a ispostavi se da nije. Nemamo mi nista od toga da dovedes nekog ko je prije 10 godina igrao u Barseloni a proslu sezonu igrao za NK Domaljevac Šamac. Mislim naravno ne mora znacit konkretno za ovog nego govorim generalno.
Slazem se. Medjutim mi smo imali igraca na probi, koji je igrao za omladince Salkea i koji je povrijedjen 1,5 godinu. Ovaj je navodno igrao u ligama petice za prvi tim… vjerovatno se radi o igracu koji je dozivio neki pad u karijeri, koji vjerovatno ima kvalitet. Realno mi takve igrace jedino mozemo i dovoditi. Voljeli bi mi svi Kupresaka i Memiju, ali budzet vjerovatno diktira drugacije

A kad se pogleda unazad, takvi igraci su kod nas uglavnom dozivjeli procvat. Tako da ja ne bih bjezao od njih
Rz88
Postovi: 598
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Rz88 »

Eugen je napisao/la: 20 lip 2026, 12:50
Truhlo je napisao/la: 20 lip 2026, 12:23 Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić

Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Golman, još jedan bek koji moze i lijevo i desno, dva veznjaka, dva krila i jedan napadac pod uslovom da ovi svi ostanu
Mislim da to nije dovoljno. Sirina je jako bitna. Mi bi po tom spisku u vezi imali Amoaha, Vardu, Jenjica, Babica i 2 nova vezna. Zamisli igramo protiv Sirokog i jedan od ta 2 vezna kartoniran, Amoah povrijedjen... vezu bi igrali Jenjic Vardo i drugi novi vezni. Pojeli bi nas ljudi.
Isto tako za krila. Neka se povrijedi jedno na par utakmica Sijamija ce morati biti starter.
Isto tako za bekove gdje ce po ovome Sivac biti regularan, a sjetimo se kako je prosao u Radniku. Vjerujem ja da ce biti bolji ovaj put i vise igrati, ali starter NE.

Za godinu dana otici ce 80% trenutnog rostera, ali i sada vec treba malo veca rekonstrukcija i treba dovesti dobrih igraca, ali veci broj jer valja nam odigrati 36 utakmica, a svi nasi Premijerligasi (Amoah, Jenjic, Sivac, Masic) nisu imali 36 zajedno u svojim sezonama. Horu i Marina opet je tesko racunati jer su u padu zbog starosti i liga je dosta napredovala u odnosu kada su oni igrali.
R0B1J4SH
Postovi: 612
Pridružen/a: 18 kol 2024, 12:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la R0B1J4SH »

Evo Mohedano napustio Rudar Prijedor,sta se ceka? :D
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2049
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

Danas ili nikad !
RutonjasaZapada
Postovi: 76
Pridružen/a: 12 kol 2025, 16:42

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RutonjasaZapada »

Danas prvo objava licence pa onda jedan manji red za potpis ugovora iza 13h.....Refresh samo treba klikati..
RealMadrid
Postovi: 470
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RealMadrid »

Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.
Jaled7
Postovi: 172
Pridružen/a: 07 srp 2024, 21:36

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Jaled7 »

RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 09:37 Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.
Dobro je da je bio, koliko sam upratio nije se naigrao u zadnje vrijeme.
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Nek su sto dalje strumfovi od nas😂
Zenicaokamog
Postovi: 54
Pridružen/a: 04 kol 2024, 00:52

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Zenicaokamog »

RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 09:37 Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.
Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca
Odgovori