Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
I da dodam trener Pavle Skocibusic i njeg vratit dat mu cetverogodisnji ugovor
Idemo sad za reprezentaciju BiH navijat opustite te se ,popijte pice i uzivajte ,ljeto iz snova.
1.Celik u Wwin ligi BiH
2.BiH na svjetskom.prvenstvu
Cisto za usporedbu
Sarajevo ce naredne sezone imati 8 trenera u strucnom stabu od cega 2 "Zenicana". Vjerujem da slicne brojke imaju i drugi klubovi, dakle to je jos jedan segment gdje moramo traziti pojacanja, mozda prije nego samih igrackih.
Rz88 je napisao/la: ↑13 lip 2026, 18:30
Cisto za usporedbu
Sarajevo ce naredne sezone imati 8 trenera u strucnom stabu od cega 2 "Zenicana". Vjerujem da slicne brojke imaju i drugi klubovi, dakle to je jos jedan segment gdje moramo traziti pojacanja, mozda prije nego samih igrackih.
sarajevo nije i ne smije da nam bude bilo kakav primjer, to je pogubljen klub. Mogu imati i 16 trenera, djaba im opet kad ce se borito za 3 ili 4 mjesto i mjesec dana u europi.
Daleko od toga da ne treba ulagati u SS, ali da je presudno koliko imas trenera i nije, veca je prednost sinergija medju tim trenerima i atmosfera u kojoj rade
Kinder_jaje je napisao/la: ↑15 lip 2026, 16:01
Jel istina za Besica da dolazi?
Ne
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Sretan 81. rođendan starČe. Ne ponovilo ti se ništa slično!
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"