NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Avatar
BatistutA19
Postovi: 914
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

I da dodam trener Pavle Skocibusic i njeg vratit dat mu cetverogodisnji ugovor 😂😂😂
Idemo sad za reprezentaciju BiH navijat opustite te se ,popijte pice i uzivajte ,ljeto iz snova.
1.Celik u Wwin ligi BiH 🖤⚽️❤️
2.BiH na svjetskom.prvenstvu 🇧🇦⚽️🇧🇦
Nera82
Postovi: 13
Pridružen/a: 07 srp 2024, 10:27

Re: NK Čelik

Post Postao/la Nera82 »

Šijerkić se vraća i biće udarna igla u napadu
Zamorano
12. igrač
Postovi: 914
Pridružen/a: 08 srp 2024, 20:56

Re: NK Čelik

Post Postao/la Zamorano »

Nera82 je napisao/la: 13 lip 2026, 01:11 Šijerkić se vraća i biće udarna igla u napadu
Bolji je od Demirovica kakav god da je :mrgreen:
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2626
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Rz88
Postovi: 598
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:59

Re: NK Čelik

Post Postao/la Rz88 »

Cisto za usporedbu
Sarajevo ce naredne sezone imati 8 trenera u strucnom stabu od cega 2 "Zenicana". Vjerujem da slicne brojke imaju i drugi klubovi, dakle to je jos jedan segment gdje moramo traziti pojacanja, mozda prije nego samih igrackih.
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2044
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

Rz88 je napisao/la: 13 lip 2026, 18:30 Cisto za usporedbu
Sarajevo ce naredne sezone imati 8 trenera u strucnom stabu od cega 2 "Zenicana". Vjerujem da slicne brojke imaju i drugi klubovi, dakle to je jos jedan segment gdje moramo traziti pojacanja, mozda prije nego samih igrackih.
sarajevo nije i ne smije da nam bude bilo kakav primjer, to je pogubljen klub. Mogu imati i 16 trenera, djaba im opet kad ce se borito za 3 ili 4 mjesto i mjesec dana u europi.

Daleko od toga da ne treba ulagati u SS, ali da je presudno koliko imas trenera i nije, veca je prednost sinergija medju tim trenerima i atmosfera u kojoj rade
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2626
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

2 dana do 81 rođendana ⏳
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2626
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

1 dan ⏳ - 81 rođendan.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Kinder_jaje
Postovi: 26
Pridružen/a: 05 srp 2024, 23:18

Re: NK Čelik

Post Postao/la Kinder_jaje »

Jel istina za Besica da dolazi?
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: NK Čelik

Post Postao/la laudrup »

Kinder_jaje je napisao/la: 15 lip 2026, 16:01 Jel istina za Besica da dolazi?
Ne
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Kinder_jaje
Postovi: 26
Pridružen/a: 05 srp 2024, 23:18

Re: NK Čelik

Post Postao/la Kinder_jaje »

laudrup je napisao/la: 15 lip 2026, 16:25
Kinder_jaje je napisao/la: 15 lip 2026, 16:01 Jel istina za Besica da dolazi?
Ne
Super nije to vise igrac za ozbiljan fudbal
Sabani_Nonda
Postovi: 49
Pridružen/a: 23 svi 2025, 12:19

Re: NK Čelik

Post Postao/la Sabani_Nonda »

Avenija je napisao/la: 15 lip 2026, 15:40 1 dan ⏳ - 81 rođendan.
Mom sinu 9. Rođendan :)
RealMadrid
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: NK Čelik

Post Postao/la RealMadrid »

Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Srecan rodjendan StarČe!!!

Idemo i dalje, jos bolje jos jaČe!!!
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: NK Čelik

Post Postao/la laudrup »

Sretan 81. rođendan starČe. Ne ponovilo ti se ništa slično!
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Odgovori