Re: Transferi 2026/27
Postano: 22 lip 2026, 11:42
Hoće li biti ozvanicenje ijednog transfera do prozivke?
Forum sekcija portala Sport bez cenzure
https://forum.sportbc.ba/
Pa nije puno ni trazio ako je 5 milja, pa to imaju rezerve u drugim klubovima bar prvih 6 na tabeli.Zenicaokamog je napisao/la: ↑22 lip 2026, 11:34Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca
Covjek u zadnjih godinu dana ima 5 utakmica odigranih, od decembra ni minute. Sve je jasnoCinvict35 je napisao/la: ↑22 lip 2026, 12:40Pa nije puno ni trazio ako je 5 milja, pa to imaju rezerve u drugim klubovima bar prvih 6 na tabeli.Zenicaokamog je napisao/la: ↑22 lip 2026, 11:34Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca
Ako mislimo dovodit igrace ispod 5 milja onda nam ne gine federalka iduce god.
Druga prica je qko su oni procjenili dq nevrijedi tih para a dq ce dqt i vise ako vrijedi
Pa bas zato nije puno ni trazio.Zenicaokamog je napisao/la: ↑22 lip 2026, 12:44Covjek u zadnjih godinu dana ima 5 utakmica odigranih, od decembra ni minute. Sve je jasnoCinvict35 je napisao/la: ↑22 lip 2026, 12:40Pa nije puno ni trazio ako je 5 milja, pa to imaju rezerve u drugim klubovima bar prvih 6 na tabeli.Zenicaokamog je napisao/la: ↑22 lip 2026, 11:34
Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca
Ako mislimo dovodit igrace ispod 5 milja onda nam ne gine federalka iduce god.
Druga prica je qko su oni procjenili dq nevrijedi tih para a dq ce dqt i vise ako vrijedi
Pa i trebali bi malo pozurit jer ovo vise nije federalna u kojoj je pauza milion godina mi imamo nesto vise od mjesec dana do pocetka prvenstva a nemamo ni pola od dovoljnog rostera. Kad da se momci uigraju?
Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.
sezona majstore u avgustu ako buddes cekao do septembra pojacanja ti si u teskim govnima za tih mjesec dana.Truhlo je napisao/la: ↑22 lip 2026, 13:57Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.
Mi imamo kakvu takvu okosnicu, dovoljnu da startamo pripreme, uz još 2, 3 dolaska do prozivke, sasvim dobro da se krene raditi. Najbolja pojačanja čekati do septembra ako treba.
Velka greska u rqzmisljanju OGROMNA sto me cudi bar za tebe ti znas PL.Klasicni i cisti primjer ti je Sarajevo koje ima ne samo na papiru nego i posjeduje kvalitet igraca za klasu bolje nego Zrinjski i Borac pa nemogu meda zbog toga sto mjenjaju stalno po 7 ili 8 10 igraca po sezoni pa se ne stignu uigrat i uklopit dok ova druga dva se nadograde po 3 ili 4 5 nebitno ali ne toliko da se disbalansiraju i da je na terenu 7 do 8 igraca koja se nikad nisu ni vidjeli.Truhlo je napisao/la: ↑22 lip 2026, 13:57Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.
Mi imamo kakvu takvu okosnicu, dovoljnu da startamo pripreme, uz još 2, 3 dolaska do prozivke, sasvim dobro da se krene raditi. Najbolja pojačanja čekati do septembra ako treba.
Upravo tako pa najveci primjer je Real Madrid koji ima i ponajbolje igrace na svijetu pa zbog neuigranosti i neslaganja ekipe ne osvoje nista.Cinvict35 je napisao/la: ↑22 lip 2026, 16:39Velka greska u rqzmisljanju OGROMNA sto me cudi bar za tebe ti znas PL.Klasicni i cisti primjer ti je Sarajevo koje ima ne samo na papiru nego i posjeduje kvalitet igraca za klasu bolje nego Zrinjski i Borac pa nemogu meda zbog toga sto mjenjaju stalno po 7 ili 8 10 igraca po sezoni pa se ne stignu uigrat i uklopit dok ova druga dva se nadograde po 3 ili 4 5 nebitno ali ne toliko da se disbalansiraju i da je na terenu 7 do 8 igraca koja se nikad nisu ni vidjeli.Truhlo je napisao/la: ↑22 lip 2026, 13:57Kakvo uigravanje, to je šuplja, postoji samo kvalitet i nedovoljan kvalitet. Kalesić prošle godine dođe vikend pred prvenstvo i kroz 3 sedmice upadne u prvih 11 i izdominira polusezonu, džabe ti npr Delić koji je tu od prvog dana, meda ne može.
Mi imamo kakvu takvu okosnicu, dovoljnu da startamo pripreme, uz još 2, 3 dolaska do prozivke, sasvim dobro da se krene raditi. Najbolja pojačanja čekati do septembra ako treba.
E sad ti skontaj gdje smo mi i gdje si sam govorio da moramo dovest citav novi prvi tim ili eventualno 9 igraca,pa kako ti nebi onda igralo uigravanje i upoznavanje ekipe.
Jos dodajem u svoju argumentaciju da ti neces dovodit kvalitet igraca koje dovode ove 3 ekipe a pogotovo Sarajevo pa da se oni uklope na suhi kvalitet
Ma to su 3-4 ista lika koji su redovno kenjali ovdje cim losije igramo, ili je to isti lik koji se loguje pod vise imena, slicno kao onaj ledeni na onom tamo forumu hehe.PatrickBateman je napisao/la: ↑22 lip 2026, 17:24 Ruku u vatru dajem da se kojim slucajem evo danas dovelo nekakvih polovnjaka i upitnih igraca, ovi sto danas ser* sto ne nista ne dovodi, sr*li bi tokom jula i na pocetku sezone sto ne nije sacekalo da se dovede nesto kvalitetno.
Cuj Real Madrid neuigran![]()