Re: FK Željezničar
Postano: 27 lip 2026, 11:40
nema vam misketa koliko god pojedinci zeljeli...
Forum sekcija portala Sport bez cenzure
https://forum.sportbc.ba/
Po meni pun pogodak dolazak ovdje, nema nijednog bota, može se nešto i pročitati, hajd ok ovih dana nema jer nema informacija čekamo pripreme, ali baš dobra ekipa ovdjeBukiBiščević je napisao/la: ↑27 lip 2026, 14:59 Uđem ponekad na stari forum, pošto vidim da većina i dalje piše tamo, pročitam neka 3 posta, i samo ugasim. Koja debilana je ono postala, nerealno.