Stranica: 198/198.

Re: FK Željezničar

Postano: 27 lip 2026, 11:40
Postao/la UzivaocKajkuta
nema vam misketa koliko god pojedinci zeljeli...

Re: FK Željezničar

Postano: 27 lip 2026, 14:59
Postao/la BukiBiščević
Uđem ponekad na stari forum, pošto vidim da većina i dalje piše tamo, pročitam neka 3 posta, i samo ugasim. Koja debilana je ono postala, nerealno.

Re: FK Željezničar

Postano: 27 lip 2026, 15:10
Postao/la Riquelme
BukiBiščević je napisao/la: 27 lip 2026, 14:59 Uđem ponekad na stari forum, pošto vidim da većina i dalje piše tamo, pročitam neka 3 posta, i samo ugasim. Koja debilana je ono postala, nerealno.
Po meni pun pogodak dolazak ovdje, nema nijednog bota, može se nešto i pročitati, hajd ok ovih dana nema jer nema informacija čekamo pripreme, ali baš dobra ekipa ovdje :like: