Stranica: 194/194.

Re: FK Željezničar

Postano: 23 lip 2026, 16:35
Postao/la Levin
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:02 Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.

Re: FK Željezničar

Postano: 23 lip 2026, 16:37
Postao/la PatrickGerhardt
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:02 Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije

Re: FK Željezničar

Postano: 23 lip 2026, 17:18
Postao/la Levin
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:27

2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.

Re: FK Željezničar

Postano: 23 lip 2026, 18:00
Postao/la PatrickGerhardt
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 17:18
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:35
Nadam se da pod "2 spica" podrazumjevas dva krila. Je*o napadača ako mora sam igrati. Mi nikad nećemo a i ne trebamo igrati sa dva špica.
Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
Nemas te igrace

Re: FK Željezničar

Postano: 23 lip 2026, 19:03
Postao/la Levin
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 18:00
Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 17:18
PatrickGerhardt je napisao/la: 23 lip 2026, 16:37

Sve zavisi od formacije
Do sad je Prelec igrao uglavnom 3-4-3/4-3-3 sa varijacijama u 3-5-2 i 3-4-2-1. Za sve to ti treba ne više od dva teška napadača u ekipi.

Tu bi mogao iskoristiti čak i Huskovića ali ti trebaju još bar njih dvojica lakših, bržih i tehnički potkovanih krilnih napadača. Trenutno imamo Koningsa, Ibraheem-a i Šabića koji bi to mogli odigrati ali je kvalitet njihove igre jako upitan.
Nemas te igrace
Ništa ja ne bih prejudicirao....

Re: FK Željezničar

Postano: 23 lip 2026, 19:10
Postao/la Manijakdokraja9
Kakav je ovo sad naslov na sportske.ba? Izgleda ko placeni clanak.