Transferi 2026/27
-
PatrickBateman
- Postovi: 592
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27
Re: Transferi 2026/27
Nema Hrvanovic veze sa desetkom, covjek je cisto krilo jos mu je brzina najveci kvalitet. Ne znam iskreno mozda mi je on i najslabije pojacanje do sad
Srce, čast i ponos!
Re: Transferi 2026/27
Kako nisam pratio pl bez nas, ne znam ni jedno pojacanje 
Re: Transferi 2026/27
Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
-
RubikovaKocka
- Postovi: 713
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59
-
PatrickBateman
- Postovi: 592
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27
Re: Transferi 2026/27
Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Srce, čast i ponos!
-
prisonbreak
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Kod njega je sve u glavi, top igrao u Stupacnici, otisao je u Zrinjski imao par dobrih momenata, pa je onda haman u Slobodu gdje podbacio, pa je otisoa vani gdje igrao dobro i sad na kraju u Radniku. Proslu sezonu 39 utakmica igrao, nije malo.RubikovaKocka je napisao/la: ↑27 lip 2026, 13:11Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.
Re: Transferi 2026/27
Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.PatrickBateman je napisao/la: ↑27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
-
PatrickBateman
- Postovi: 592
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27
Re: Transferi 2026/27
A jbg drug fudbal je takav, nemas nikakve garancije ni kad dovodis kapitalce, ni kad dovodis prosjeke.Redbull je napisao/la: ↑27 lip 2026, 14:39Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.PatrickBateman je napisao/la: ↑27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Srce, čast i ponos!
Re: Transferi 2026/27
Sjećam se kad smo doveli Alena Mešanoviča i Darku Vojvodića.U to vrijeme kapitalci bili za našu ligu pa nam narušiše atmosferu i na tribinama i u svlačionici,a učinak ku.čina...Pravila nema,kakva nam nafaka bude s novim vidječemo...Nadati se nsjboljemPatrickBateman je napisao/la: ↑27 lip 2026, 15:12A jbg drug fudbal je takav, nemas nikakve garancije ni kad dovodis kapitalce, ni kad dovodis prosjeke.Redbull je napisao/la: ↑27 lip 2026, 14:39Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.PatrickBateman je napisao/la: ↑27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Re: Transferi 2026/27
Sjecam se Hrvanovica dok je igrao u Zrinjskom one evropske utakmice (cini mi se tek dosao iz Stupcanice). Sasvim je solidan bio i cudio sam se sto ga kasnije nisu vise forsirali.
Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezonu.
Ide ovo sasvim lijepo sto se tice prinova. Na strucnom stabu je da ih ukombionuje i uigra, i da krenemo u osvajanje premijerligaskih bodova.
Opet kazem, sve iznad osmog mjesta za prvu sezonu bice prebacivanje plana.
Uzivajte braco....
PS. I opet dvogodisnji ugovor.
Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezonu.
Ide ovo sasvim lijepo sto se tice prinova. Na strucnom stabu je da ih ukombionuje i uigra, i da krenemo u osvajanje premijerligaskih bodova.
Opet kazem, sve iznad osmog mjesta za prvu sezonu bice prebacivanje plana.
Uzivajte braco....
PS. I opet dvogodisnji ugovor.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: Transferi 2026/27
Dvogodišnji je ugovor jer naša Uprava misli da ovaj igrač ima potencijal za prodaju vani, tako da ako odigra na nivou narednu sezonu, očekujem i ino transferphillies je napisao/la: ↑27 lip 2026, 17:02 Sjecam se Hrvanovica dok je igrao u Zrinjskom one evropske utakmice (cini mi se tek dosao iz Stupcanice). Sasvim je solidan bio i cudio sam se sto ga kasnije nisu vise forsirali.
Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezonu.
Ide ovo sasvim lijepo sto se tice prinova. Na strucnom stabu je da ih ukombionuje i uigra, i da krenemo u osvajanje premijerligaskih bodova.
Opet kazem, sve iznad osmog mjesta za prvu sezonu bice prebacivanje plana.
Uzivajte braco....
PS. I opet dvogodisnji ugovor.
Re: Transferi 2026/27
Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.
Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Re: Transferi 2026/27
Shvatam i podrzavam. ovaj PS je bio afirmativnog karakteraEugen je napisao/la: ↑27 lip 2026, 18:15Dvogodišnji je ugovor jer naša Uprava misli da ovaj igrač ima potencijal za prodaju vani, tako da ako odigra na nivou narednu sezonu, očekujem i ino transferphillies je napisao/la: ↑27 lip 2026, 17:02 Sjecam se Hrvanovica dok je igrao u Zrinjskom one evropske utakmice (cini mi se tek dosao iz Stupcanice). Sasvim je solidan bio i cudio sam se sto ga kasnije nisu vise forsirali.
Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezonu.
Ide ovo sasvim lijepo sto se tice prinova. Na strucnom stabu je da ih ukombionuje i uigra, i da krenemo u osvajanje premijerligaskih bodova.
Opet kazem, sve iznad osmog mjesta za prvu sezonu bice prebacivanje plana.
Uzivajte braco....
PS. I opet dvogodisnji ugovor.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
-
PonosniSmogovci
- Postovi: 228
- Pridružen/a: 08 srp 2024, 18:36
Re: Transferi 2026/27
Pa napravi Čelik i od tog Šere igračinu. Nervira me ovo uporno potcjenjivanje tvoje. Vuče se to par prelaznih rokova. Da izvineš me kolega preseravaš ga malo.Truhlo je napisao/la: ↑27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.
Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Još jakog špica i dobru desetku te još jednu opciju na desnom krilu. S tim bi po meni imali itekako dobru ekipu za ostvarivanje cilja u prvoj sezoni, a to je 8. mjesto.
-
PatrickBateman
- Postovi: 592
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27
Re: Transferi 2026/27
Ta Sloboda je bila prije svega oragnizacijski totalno rasulo, da su Mbappea doveli ne bi gola dao. Mi se sa njima ne mozemo ni porediti. Zbog toga je nezahvalno suditi Hrvanovicu na osnovu perioda u Slobodi. I Seru je u Gosku bio sasvim solidno PL krilo.Truhlo je napisao/la: ↑27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.
Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Slazem se da nam na ceneru i u spicu trebaju top igraci. Uz pravilno vođenje ovaj tim moze glat ostati u ligi.
Srce, čast i ponos!