Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
PatrickBateman
Postovi: 592
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Nema Hrvanovic veze sa desetkom, covjek je cisto krilo jos mu je brzina najveci kvalitet. Ne znam iskreno mozda mi je on i najslabije pojacanje do sad
Srce, čast i ponos!
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2051
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

Kako nisam pratio pl bez nas, ne znam ni jedno pojacanje 😂
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2051
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
RubikovaKocka
Postovi: 713
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RubikovaKocka »

Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 12:43 Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.
PatrickBateman
Postovi: 592
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Srce, čast i ponos!
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

RubikovaKocka je napisao/la: 27 lip 2026, 13:11
Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 12:43 Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.
Kod njega je sve u glavi, top igrao u Stupacnici, otisao je u Zrinjski imao par dobrih momenata, pa je onda haman u Slobodu gdje podbacio, pa je otisoa vani gdje igrao dobro i sad na kraju u Radniku. Proslu sezonu 39 utakmica igrao, nije malo.
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2051
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

PatrickBateman je napisao/la: 27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.
PatrickBateman
Postovi: 592
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 14:39
PatrickBateman je napisao/la: 27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.
A jbg drug fudbal je takav, nemas nikakve garancije ni kad dovodis kapitalce, ni kad dovodis prosjeke.
Srce, čast i ponos!
FRLegioen
Postovi: 496
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:23

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la FRLegioen »

PatrickBateman je napisao/la: 27 lip 2026, 15:12
Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 14:39
PatrickBateman je napisao/la: 27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.
A jbg drug fudbal je takav, nemas nikakve garancije ni kad dovodis kapitalce, ni kad dovodis prosjeke.
Sjećam se kad smo doveli Alena Mešanoviča i Darku Vojvodića.U to vrijeme kapitalci bili za našu ligu pa nam narušiše atmosferu i na tribinama i u svlačionici,a učinak ku.čina...Pravila nema,kakva nam nafaka bude s novim vidječemo...Nadati se nsjboljem
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2096
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Sjecam se Hrvanovica dok je igrao u Zrinjskom one evropske utakmice (cini mi se tek dosao iz Stupcanice). Sasvim je solidan bio i cudio sam se sto ga kasnije nisu vise forsirali.
Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezonu.
Ide ovo sasvim lijepo sto se tice prinova. Na strucnom stabu je da ih ukombionuje i uigra, i da krenemo u osvajanje premijerligaskih bodova.
Opet kazem, sve iznad osmog mjesta za prvu sezonu bice prebacivanje plana.
Uzivajte braco....

PS. I opet dvogodisnji ugovor.
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Eugen
Postovi: 1177
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Eugen »

phillies je napisao/la: 27 lip 2026, 17:02 Sjecam se Hrvanovica dok je igrao u Zrinjskom one evropske utakmice (cini mi se tek dosao iz Stupcanice). Sasvim je solidan bio i cudio sam se sto ga kasnije nisu vise forsirali.
Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezonu.
Ide ovo sasvim lijepo sto se tice prinova. Na strucnom stabu je da ih ukombionuje i uigra, i da krenemo u osvajanje premijerligaskih bodova.
Opet kazem, sve iznad osmog mjesta za prvu sezonu bice prebacivanje plana.
Uzivajte braco....

PS. I opet dvogodisnji ugovor.
Dvogodišnji je ugovor jer naša Uprava misli da ovaj igrač ima potencijal za prodaju vani, tako da ako odigra na nivou narednu sezonu, očekujem i ino transfer
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2641
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.

Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2096
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Eugen je napisao/la: 27 lip 2026, 18:15
phillies je napisao/la: 27 lip 2026, 17:02 Sjecam se Hrvanovica dok je igrao u Zrinjskom one evropske utakmice (cini mi se tek dosao iz Stupcanice). Sasvim je solidan bio i cudio sam se sto ga kasnije nisu vise forsirali.
Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezonu.
Ide ovo sasvim lijepo sto se tice prinova. Na strucnom stabu je da ih ukombionuje i uigra, i da krenemo u osvajanje premijerligaskih bodova.
Opet kazem, sve iznad osmog mjesta za prvu sezonu bice prebacivanje plana.
Uzivajte braco....

PS. I opet dvogodisnji ugovor.
Dvogodišnji je ugovor jer naša Uprava misli da ovaj igrač ima potencijal za prodaju vani, tako da ako odigra na nivou narednu sezonu, očekujem i ino transfer
Shvatam i podrzavam. ovaj PS je bio afirmativnog karaktera :D :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
PonosniSmogovci
Postovi: 228
Pridružen/a: 08 srp 2024, 18:36

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PonosniSmogovci »

Truhlo je napisao/la: 27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.

Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Pa napravi Čelik i od tog Šere igračinu. Nervira me ovo uporno potcjenjivanje tvoje. Vuče se to par prelaznih rokova. Da izvineš me kolega preseravaš ga malo.

Još jakog špica i dobru desetku te još jednu opciju na desnom krilu. S tim bi po meni imali itekako dobru ekipu za ostvarivanje cilja u prvoj sezoni, a to je 8. mjesto.
PatrickBateman
Postovi: 592
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Truhlo je napisao/la: 27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.

Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Ta Sloboda je bila prije svega oragnizacijski totalno rasulo, da su Mbappea doveli ne bi gola dao. Mi se sa njima ne mozemo ni porediti. Zbog toga je nezahvalno suditi Hrvanovicu na osnovu perioda u Slobodi. I Seru je u Gosku bio sasvim solidno PL krilo.

Slazem se da nam na ceneru i u spicu trebaju top igraci. Uz pravilno vođenje ovaj tim moze glat ostati u ligi.
Srce, čast i ponos!
Odgovori