NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
samocelik
12. igrač
Postovi: 416
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:06

Re: NK Čelik

Post Postao/la samocelik »

Koga u prva 3 kola priželjkujete :mrgreen:
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2077
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
samocelik
12. igrač
Postovi: 416
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:06

Re: NK Čelik

Post Postao/la samocelik »

phillies je napisao/la: 03 lip 2026, 10:13 Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Znači igrali bi samo jednu, znajući praksu odgađanja utakmica zbog evropskih obaveza.
Željo prvo kolo vani, Široki kući, Velež vani treće ako ispadnu odmah u Evropi :mrgreen:
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2077
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

S obzirom da skoro pola lige igra Evropu, najbolje bi bilo da oni medjusobno "igraju" prva tri kola...pa kad ispadnu svi, nek nadoknadjuju. Pa jel? :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2623
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Prvih IX u Gabeli

Šutković
Jusić
Hodžić
Mašetić
Smajlović
Amoah
King
Sijamija
Jamaković
+ 2 juniora daj koja su najviše zaslužila ako mogu nastupiti za seniorski tim Čelika.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2628
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: NK Čelik

Post Postao/la Truhlo »

samocelik je napisao/la: 03 lip 2026, 10:15
phillies je napisao/la: 03 lip 2026, 10:13 Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Znači igrali bi samo jednu, znajući praksu odgađanja utakmica zbog evropskih obaveza.
Željo prvo kolo vani, Široki kući, Velež vani treće ako ispadnu odmah u Evropi :mrgreen:
1. Sloga Doboj kući
2. Radnik Bijeljina gosti
3. Željo kući
4. Sarajevo gosti

:mrgreen:
Jaled7
Postovi: 170
Pridružen/a: 07 srp 2024, 21:36

Re: NK Čelik

Post Postao/la Jaled7 »

:like:
Truhlo je napisao/la: 03 lip 2026, 11:27
samocelik je napisao/la: 03 lip 2026, 10:15
phillies je napisao/la: 03 lip 2026, 10:13 Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Znači igrali bi samo jednu, znajući praksu odgađanja utakmica zbog evropskih obaveza.
Željo prvo kolo vani, Široki kući, Velež vani treće ako ispadnu odmah u Evropi :mrgreen:
1. Sloga Doboj kući
2. Radnik Bijeljina gosti
3. Željo kući
4. Sarajevo gosti

:mrgreen:
Eugen
Postovi: 1172
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: NK Čelik

Post Postao/la Eugen »

Zeljo kuci, da se stadion srusi, pa onda gostovanje u Doboj
carsija072
Postovi: 141
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:28

Re: NK Čelik

Post Postao/la carsija072 »

Kad je prvostepena komisija za licencu?
Ima li informacija u vezi Plandila?
Kada će početi pripreme i gdje se ide na pripreme?

Znam da će nas klub obavijestiti u vezi svega, ali eto ako neko zna odgovore na ova pitanja, unaprijed zahvalan.
Ludilooooo :srce: je zarobiloooo
Avatar
BatistutA19
Postovi: 913
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

Ja bi volio 1 kolo neku ekipu slabiju u Zenici Radnik, Sloga,Leotar ili Rudar P ocigledno nit ce Laktasi uci ko drugi ni BSK kao prvi i i pobijedit i da osjetimo tu Wwin ligu BiH ,posle mi nebitno sa kim god da igramo jer sa svima valja igrat 4 puta.
I mene zanima licenca kad je jer Robert je reko do Petka moraju predat i da li mozemo imat problema oko licence a to pripreme ja mislim da je to rano jos da se objavi mada vjerujem uprava ima to vec u planu.
Stim sto sad moramo dobre i pripreme imat ni blizu kao u 1 ligi a ko zna mozda grad Zenica to plati ,valjalo bi da i oni poguraju.
Prvo treba posle Goska igracki kadar rijesit tacno da se zna ko ide ko ostaje pa tek onda ostalo.
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 03 lip 2026, 13:13, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
BatistutA19
Postovi: 913
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

Eugen je napisao/la: 03 lip 2026, 12:48 Zeljo kuci, da se stadion srusi, pa onda gostovanje u Doboj
Srusit ce se sa kim god budemo igrali 1 kolo bice pun stadion.Zato bi volio.slabiju ekipu.Sta ima za licencu da li cemo dobit odmah ,da li moze bit problema tu.
Rz88
Postovi: 593
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:59

Re: NK Čelik

Post Postao/la Rz88 »

Cekamo broj prodanih karata protiv Radnika i Igmana. Nadam se brojci do Gabele.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2623
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2077
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

carsija072 je napisao/la: 03 lip 2026, 13:01 Kad je prvostepena komisija za licencu?
Ima li informacija u vezi Plandila?
Kada će početi pripreme i gdje se ide na pripreme?

Znam da će nas klub obavijestiti u vezi svega, ali eto ako neko zna odgovore na ova pitanja, unaprijed zahvalan.
Vjerujem da ce do kraja iduce sedmice biti sjednica Prvostepene komisije za licenciranje i da cemo tada znati da li cemo cekati i Drugostepenu :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
Crkvice88
Postovi: 223
Pridružen/a: 14 srp 2024, 14:45

Re: NK Čelik

Post Postao/la Crkvice88 »

Eugen je napisao/la: 03 lip 2026, 12:48 Zeljo kuci, da se stadion srusi, pa onda gostovanje u Doboj
Cekam zelju ko Millwall West Hama :tobože: :tobože: :tobože:
Dize se prasina
Odgovori