Pronađena 43 rezultata

Postao/la Cod
23 lip 2026, 21:19
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 685
Pogledano: 42059

Re: Transferi 2026/27

Na ovom forumu ima 5 ljudi koji na isti mlin okreću, čim se pojavi neko da nesto kontra napise odmah se popljuje. Isto tako je bilo i na SS forumu pa se mnogi nisu ni prebacili vamo.LP
Postao/la Cod
23 lip 2026, 17:44
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 685
Pogledano: 42059

Re: Transferi 2026/27

Da li su igrači koji su sa bivšim klubovima ispali iz PL uopšte pojačanja?
Postao/la Cod
05 lip 2026, 08:29
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Robi je rekao da nam se nudi 80ak igrača. Celik je postao zdrava sredina,kao takva sigurno je meta mnogih menadžera. Nama je najbitnije sto uprava nikad neće ići protiv kluba,kao sto je to bilo prije 10ak godina.
Postao/la Cod
03 lip 2026, 17:38
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Ovo sa odjelima je vrh,kraljevski klub.
Postao/la Cod
01 lip 2026, 14:07
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Samo jos jedna stvar,zaista su veliki gubitnici oni koji jučer nisu bili na stadionu. Sa nekih 3000 ljudi na istoku i sjeveru top topova bi bilo.
Postao/la Cod
01 lip 2026, 11:28
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Avenija ti se baviš ovim statistikama,da li je klub jučer mogao inkasirati 100 000KM?
Postao/la Cod
01 lip 2026, 01:59
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Čestitke svima,sve je top. Jug odličan,zapad prekucao,istoka podbacio. Na žalost nisam mogao ostati na proslavi,dug put a ujutro na posao. Ko nije dosao,mislim da je ostao siromašan za najbolju nedjelju ikad. LP
Postao/la Cod
30 svi 2026, 13:40
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

U pravu si Avenija,sigurno najkvalitetniji podmladak u BiH i svaki dan su sve bolji i bolji. Nadam se samo da ce uspjeti jos momaka okupiti da bude još puniji jug. U moje vrijeme je jug bio pun,ali nije bilo organizacije,kodeksa....često su stariji nama mladim krali šalove isl.
Postao/la Cod
29 svi 2026, 17:42
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Zamorano koga zanima Celik naci ce i vrijeme i mjesto gdje se prodaju ulaznice,jedino je problem Zeničanima dati nesto za Čelik,pa i 10KM za ulaznicu. A to tvoje kurci,palci su otjerali puno ljudi sa foruma.LP
Postao/la Cod
29 svi 2026, 15:09
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Ko ima namjeru doci njemu nije bitno jesu li karte jučer ili danas puštene. Ko se boji da ce nestati kupis Online.
Postao/la Cod
29 svi 2026, 14:50
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 685
Pogledano: 42059

Re: Transferi 2026/27

Robi reče oko 80 igrača nam se nudi. To je super,nadam se da struka nece fulati.
Postao/la Cod
29 svi 2026, 11:38
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

Puštene su Online,tako da ta ne pije vode.
Postao/la Cod
28 svi 2026, 23:09
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 685
Pogledano: 42059

Re: Transferi 2026/27

Ja sam tad bio klinac,ali bilo je top utakmica,jug pun. Sto se tice svlačionice, moguće da je bilo dugova igracima pa se svasta dešavalo.
Postao/la Cod
28 svi 2026, 22:32
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 685
Pogledano: 42059

Re: Transferi 2026/27

Ako se uspijemo pojačati top igračima,sa ovom upravom možemo daleko,samo je nebo granica. Sjećam se 2000ih godina,kad smo se znali top pojačati, da je bilo boljih ljudi bilo bi titula sto prvaka,što kupa.
Postao/la Cod
28 svi 2026, 17:29
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5931786

Re: NK Čelik

:?: Samo 4,mogu li se vratiti novci?