Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Klub je maximalno izreklamirao utakmicu uz pozive Robijaša ne sumnjam da ce i raja odgovoriti pozivima pa 5000 gledalaca je realno i za ocekivat barem po mom misljenju.
Nadam se da usput rutonje i zenturace nece odgovoriti ovim pozivima kluba Goni ih u pm
Ovaj potez s djecom je sjajan
Hoce li biti iko iz Olova na sjeveru?
Jos jednom da pohvalim klub za marketing utakmice kao i Robijase!
Zamorano je napisao/la: ↑14 svi 2025, 18:47
Klub je maximalno izreklamirao utakmicu uz pozive Robijaša ne sumnjam da ce i raja odgovoriti pozivima pa 5000 gledalaca je realno i za ocekivat barem po mom misljenju.
Nadam se da usput rutonje i zenturace nece odgovoriti ovim pozivima kluba Goni ih u pm
Ovaj potez s djecom je sjajan
Hoce li biti iko iz Olova na sjeveru?
Jos jednom da pohvalim klub za marketing utakmice kao i Robijase!
Pohvale i od mene, djeluje ozbiljno. Za sada odlicno.
Treba sada pojacati zadnja 2 dana. Svi, ne samo klub i robijaši.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Mora se animirati raja za ovu utakmicu, tanko je ovo sreća kolega Laudrup se malo ukljucio u marketing inace je ovo veoma slabo. Mora se iskoristiti momentum, subota 19 sati, svi uslovi za lijepu nogometnu predstavu pred 4-5000 hiljada navijača. Lijepa bi to poruka bila u bh. javnosti
Treba treba malo pojačat.Robijaši su najaktivniji ali ne mogu sami a njihovo mjesto se i zna bio derby ili ne.Imamo još danas i sutra i to je to.Zašto se ne stave ulaznice u fan shop,da raja može kupiti štagod usput?Svaka marka nam je bitna da i onog duduka isplatimo.