Stranica: 7/7.

Re: Čelični zid

Postano: 22 kol 2024, 00:38
Postao/la R0b
Za

Re: Čelični zid

Postano: 15 lip 2026, 10:00
Postao/la phillies
slika

Djeco, pripremajte se!

Dvije godine su prosle, vrijeme je da se plocice obnove.

Samo da podsjetim, mi na Zidu imamo svojih 9 plocica. Prije dvije godine sakupljeno je i vise od tih 9, ali na Zidu su zavrsile one prvobitne.
Moje pitanje za ankete ovdje je: da li da skupljamo iznos DO ovih 9 plocica (prosli put je bilo 900 KM), ili da skupljamo i preko pa koliko se skupi, a da tih devet ostane kao znak naseg ucesca u akciji?

Znaci dilema je ili 900KM ili preko 900KM (ISPOD 900 NIJE OPCIJA :D )

P.S. Nadam se da ce @laudrup kontaktirati klub, da omoguci online uplatu (kao sto je to slucaj za 12. igraca), pa koliko ko moze i zeli uplatiti...

Re: Čelični zid

Postano: 15 lip 2026, 16:25
Postao/la laudrup
Tu smo sigurno ponovo.

S tim da je vrijeme da promijenimo slogan.

Čekamo informacije iz kluba, a svakako da će biti omogućene online uplate, bit ću u komunikaciji s klubom.

Re: Čelični zid

Postano: 18 lip 2026, 23:40
Postao/la Zamorano
phillies je napisao/la: 15 lip 2026, 10:00 slika

Djeco, pripremajte se!

Dvije godine su prosle, vrijeme je da se plocice obnove.

Samo da podsjetim, mi na Zidu imamo svojih 9 plocica. Prije dvije godine sakupljeno je i vise od tih 9, ali na Zidu su zavrsile one prvobitne.
Moje pitanje za ankete ovdje je: da li da skupljamo iznos DO ovih 9 plocica (prosli put je bilo 900 KM), ili da skupljamo i preko pa koliko se skupi, a da tih devet ostane kao znak naseg ucesca u akciji?

Znaci dilema je ili 900KM ili preko 900KM (ISPOD 900 NIJE OPCIJA :D )

P.S. Nadam se da ce @laudrup kontaktirati klub, da omoguci online uplatu (kao sto je to slucaj za 12. igraca), pa koliko ko moze i zeli uplatiti...
Nista preko! Samo 9 plocica za 900km.
Sakupili smo 1900 za 12tog igraca i klub objavi FORUMASI su 12 igrac,nije isto konju koji objavljujes objava 12ti igrac i 12 igrac sa skupljenih 1900! Jer svako konta da smo samo 12ti igrac! I bas zbog ovakvih poteza treba sakupiti 9 plocica i ni feninga vise.
I ne ogranicavat iznos uplate na lupam 50km po ucesniku!
Treba da ucestvuje sto vise raje i da uplate mogu ici od 1km do 900km :D

Re: Čelični zid

Postano: 22 lip 2026, 19:19
Postao/la habuba
Ja sam dio jedne grupe koja ucestvuje od pocetka u 12. igracu i mi u prosjeku godisnje prikupimo oko 4000-4500BAM. Nikada nam nije naumpalo da to gledamo iz iste perspektive kao Zamorano. Eto samo da ostane upisano da nismo svi isti.

Re: Čelični zid

Postano: 25 lip 2026, 21:51
Postao/la Zamorano
habuba je napisao/la: 22 lip 2026, 19:19 Ja sam dio jedne grupe koja ucestvuje od pocetka u 12. igracu i mi u prosjeku godisnje prikupimo oko 4000-4500BAM. Nikada nam nije naumpalo da to gledamo iz iste perspektive kao Zamorano. Eto samo da ostane upisano da nismo svi isti.
Pa isti si!!! Napiso si koliko skupite!!! A pametniji bi puno bio da si sutio,al kurko ne mozes sutit! Ja makar kazem sta mislim a ti izokola dokazes da si isti ja!
Vala nisi isti ja,i gori si :mrgreen: