Re: Transferi 2026/27
Postano: 27 lip 2026, 12:40
Nema Hrvanovic veze sa desetkom, covjek je cisto krilo jos mu je brzina najveci kvalitet. Ne znam iskreno mozda mi je on i najslabije pojacanje do sad
Forum sekcija portala Sport bez cenzure
https://forum.sportbc.ba/
Kod njega je sve u glavi, top igrao u Stupacnici, otisao je u Zrinjski imao par dobrih momenata, pa je onda haman u Slobodu gdje podbacio, pa je otisoa vani gdje igrao dobro i sad na kraju u Radniku. Proslu sezonu 39 utakmica igrao, nije malo.RubikovaKocka je napisao/la: ↑27 lip 2026, 13:11Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.
Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.PatrickBateman je napisao/la: ↑27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.