Stranica: 45/45.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 27 lip 2026, 12:40
Postao/la PatrickBateman
Nema Hrvanovic veze sa desetkom, covjek je cisto krilo jos mu je brzina najveci kvalitet. Ne znam iskreno mozda mi je on i najslabije pojacanje do sad

Re: Transferi 2026/27

Postano: 27 lip 2026, 12:43
Postao/la Redbull
Kako nisam pratio pl bez nas, ne znam ni jedno pojacanje 😂

Re: Transferi 2026/27

Postano: 27 lip 2026, 12:43
Postao/la Redbull
Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 27 lip 2026, 13:11
Postao/la RubikovaKocka
Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 12:43 Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 27 lip 2026, 13:19
Postao/la PatrickBateman
Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 27 lip 2026, 13:24
Postao/la prisonbreak
RubikovaKocka je napisao/la: 27 lip 2026, 13:11
Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 12:43 Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.
Kod njega je sve u glavi, top igrao u Stupacnici, otisao je u Zrinjski imao par dobrih momenata, pa je onda haman u Slobodu gdje podbacio, pa je otisoa vani gdje igrao dobro i sad na kraju u Radniku. Proslu sezonu 39 utakmica igrao, nije malo.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 27 lip 2026, 14:39
Postao/la Redbull
PatrickBateman je napisao/la: 27 lip 2026, 13:19 Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih igraca. Samo sto sa ovima moras pogoditi i uklipiti ekipu dobro, da bi kao cjelina dobro radili. Vjerujemo strucnom stabu, tako da ide podrska.