Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Odgovori
PatrickBateman
Postovi: 590
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Nema Hrvanovic veze sa desetkom, covjek je cisto krilo jos mu je brzina najveci kvalitet. Ne znam iskreno mozda mi je on i najslabije pojacanje do sad
Srce, čast i ponos!
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2047
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

Kako nisam pratio pl bez nas, ne znam ni jedno pojacanje 😂
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2047
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
RubikovaKocka
Postovi: 713
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RubikovaKocka »

Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 12:43 Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.
PatrickBateman
Postovi: 590
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Srce, čast i ponos!
prisonbreak
Postovi: 866
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

RubikovaKocka je napisao/la: 27 lip 2026, 13:11
Redbull je napisao/la: 27 lip 2026, 12:43 Mogu samo reci, jos ni jedan kapitalac. Mozda Mohedano.
Bas tako. Ovaj Hrvanovic je bio fenomenalan u Stupcanici prije par godina,kada je presao u Zrinjski ugasio se i to je to.
Hajde vidjeti cemo sve sta ce teren reci.
Kod njega je sve u glavi, top igrao u Stupacnici, otisao je u Zrinjski imao par dobrih momenata, pa je onda haman u Slobodu gdje podbacio, pa je otisoa vani gdje igrao dobro i sad na kraju u Radniku. Proslu sezonu 39 utakmica igrao, nije malo.
Odgovori