Stranica: 43/44.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 23:19
Postao/la kalifa
Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑25 lip 2026, 22:12
Kontras'88 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:36
Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:30
Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu
Sve veleobavjestajci
Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.
Koliko je to moguće, pitanje je..
Ma tesko cemo mi to jos, i ok mi je ajd zeza sto nas ova dva "zlotvora" zezaju ujutro ce, poslije dzume, i to


Al brate cemu dezinformacije.
Ja se ne sjecam bolje situacije u klubu, i dalje nije idealna svjesni smo, a ovdje takvi strucnjaci sa takvom sigurnoscu bacaju info (o platama, o kvalitetu igraca, i tezini lige, o plivajucem zamajcu

) reko bi covjek pise Guardiola, Mourinho, Anceloti i Lopetegui jbt
Dajte raja opustite se, uzivajte u momentumu, necemo dobit sta sve zelimo i to je to....mozemo palamudit ovdje danima jel Sijamija PL igrac il nije, ako je uprava odlucila da sada jeste, idi na stadion i bodri ga kao da je Senad Brkic.
Uzivajmo ljudi, lijepo je biti Robijas danas

bahahahs ne seri da si se sjetio lopetegija ababahahah
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 23:33
Postao/la Luis Nazario da Lima
kalifa je napisao/la: ↑25 lip 2026, 23:19
Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑25 lip 2026, 22:12
Kontras'88 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:36
Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.
Koliko je to moguće, pitanje je..
Ma tesko cemo mi to jos, i ok mi je ajd zeza sto nas ova dva "zlotvora" zezaju ujutro ce, poslije dzume, i to


Al brate cemu dezinformacije.
Ja se ne sjecam bolje situacije u klubu, i dalje nije idealna svjesni smo, a ovdje takvi strucnjaci sa takvom sigurnoscu bacaju info (o platama, o kvalitetu igraca, i tezini lige, o plivajucem zamajcu

) reko bi covjek pise Guardiola, Mourinho, Anceloti i Lopetegui jbt
Dajte raja opustite se, uzivajte u momentumu, necemo dobit sta sve zelimo i to je to....mozemo palamudit ovdje danima jel Sijamija PL igrac il nije, ako je uprava odlucila da sada jeste, idi na stadion i bodri ga kao da je Senad Brkic.
Uzivajmo ljudi, lijepo je biti Robijas danas

bahahahs ne seri da si se sjetio lopetegija ababahahah
Gledam ga sinoc, jadnik znoji se, ko kod nas na bazenima u crkvicama nekad spasioci hahahaha
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 10:55
Postao/la RubikovaKocka
Nesto se desava u lozi

Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 11:08
Postao/la Crkvice88
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 11:24
Postao/la phillies
Stop cenzuri, Kocka se vratio

Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 12:29
Postao/la Avenija
Mi ćemo sa pripremnim ligaškim i kupom u prvoj polusezoni do kraja godine odigrati više utakmica nego protekle cijele godine. Tako da ona tabela da su svi PL timovi kroz prošlu sezonu koristili 35 igrača u prosjeku i ne čudi.
Tek kad se kompletira roster onda se može dati neka ocjena realna. Mašić nažalost po meni nema kvalitet za prvog napadača, nema ni brzinu, ni snagu za prvog napadača PL ranga ali on kao i drugi napadač u 40 utakmica bi sigurno skupio preko 25+ nastupa, što od početka, što sa klupe. Jako neophodan u rosteru Čelika.
Zanimljivo je ovo sve pratiti ko kaže da nije laže, još kad krenu pripremne utakmice. Pa komentarisanje
Najgore što nemam predstavu uopšte ni želju niti poznajem nekog igrača kojeg bi volio vidjeti kao prvog centarfora, neka nova krila, desnog nemamo nijednog? Desetku bi volio Mehanovića a lijevi bek ne može biti Smajlović osim kao zamjena..
To je tih nekih 4-5 pozicija gdje nikoga ozbiljnog nemamo i to kad zatvorimo idemo se fajtat sa svima.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 12:33
Postao/la KakhaKaladze
Tik tak
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 13:44
Postao/la Rz88
Prvo kolo Siroki postava:
Sutkovic
Sabanovic Horic Masetic Popovic
Vezni Omic Mohedano
Krilo napadac Faraj
Klupa: Durmo, Hodzic, Sivac, Smajlovic, Babic, Amoah, Jenjic, Vardo, Sijamija, King, Masic
7. kolo Sloga u gostima Faraj povrijedjen, Omic kartoniran, Sabanovic nespreman
Sutkovic
Sivac Horic Masetic Popovic
Vezni Amoah Mohedano
Krilo napadac Sijamija
Klupa Durmo, Hodzic, Babic, Smajlovic, Jenjic, Vardo, King, Masic
Je li ovo dovoljna sirina i kvaliteta, pogotovo na klupi?
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 14:01
Postao/la prisonbreak
Rz88 je napisao/la: ↑26 lip 2026, 13:44
Prvo kolo Siroki postava:
Sutkovic
Sabanovic Horic Masetic Popovic
Vezni Omic Mohedano
Krilo napadac Faraj
Klupa: Durmo, Hodzic, Sivac, Smajlovic, Babic, Amoah, Jenjic, Vardo, Sijamija, King, Masic
7. kolo Sloga u gostima Faraj povrijedjen, Omic kartoniran, Sabanovic nespreman
Sutkovic
Sivac Horic Masetic Popovic
Vezni Amoah Mohedano
Krilo napadac Sijamija
Klupa Durmo, Hodzic, Babic, Smajlovic, Jenjic, Vardo, King, Masic
Je li ovo dovoljna sirina i kvaliteta, pogotovo na klupi?
Ovih 5 pozivija sto traze ako dovedu prave igrace, pojacanja u svakom smislu rijeci biti ce doboljno, cak mislim da i po neko odlazak ne bi stetio
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 14:35
Postao/la Truhlo
Napadač, krilo i ofanzivni veznjak moraju biti baš kvalitet, usudio bih se reći i kvalitetniji od ova 4 što su došla. Sviđa mi se odrađeni posao do sad, bez panike i žurbe, sačekati mudro naredne dvije, tri sedmice, do kupresa se sigurno može dovesti barem 2 igrača. Obavezno tražiti golmana i lijevog beka također.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 19:04
Postao/la phillies
RubikovaKocka je napisao/la: ↑26 lip 2026, 10:55
Nesto se desava u lozi
False alarm
I ti poceo fuseriti

Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 19:19
Postao/la Redbull
phillies je napisao/la: ↑26 lip 2026, 19:04
RubikovaKocka je napisao/la: ↑26 lip 2026, 10:55
Nesto se desava u lozi
False alarm
I ti poceo fuseriti
Pa bio je ovaj intervju sa Farajom
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 19:25
Postao/la phillies
Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 19:33
Postao/la prisonbreak
Redbull je napisao/la: ↑26 lip 2026, 19:19
phillies je napisao/la: ↑26 lip 2026, 19:04
RubikovaKocka je napisao/la: ↑26 lip 2026, 10:55
Nesto se desava u lozi
False alarm
I ti poceo fuseriti
Pa bio je ovaj intervju sa Farajom
Kocka sve isprati

Re: Transferi 2026/27
Postano: 26 lip 2026, 20:25
Postao/la Redbull
prisonbreak je napisao/la: ↑26 lip 2026, 19:33
Redbull je napisao/la: ↑26 lip 2026, 19:19
phillies je napisao/la: ↑26 lip 2026, 19:04
False alarm
I ti poceo fuseriti
Pa bio je ovaj intervju sa Farajom
Kocka sve isprati
Da se skupimo i kupimu kakvu kameru i instaliramo mu na balkon. 24/7 live prenos desavanja sa BP