Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 16:57
Da je jednu dobru desetku ubost
Forum sekcija portala Sport bez cenzure
https://forum.sportbc.ba/
Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci
Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:30Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu
Sve veleobavjestajci![]()
Nama treba duplo bolji špic od Mašića. Njemu svaka čast na svemu al nije on ta klasa za PL.Truhlo je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:30Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci![]()
Sta ti znas sta je netacno a sta tacno u ovoj prici.Ljudi pregovarali on trazio toliko nasi davali koliko su davali a razlika je bila u skoro duplo i vjerovatno se nasli na pola puta i pruzili ruke i to je to.Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:30Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu
Sve veleobavjestajci![]()
Nemozes rec za najbolkeg igraca federalne lige da je neprovjeren nema veze sto nije igrao PL.Mnogo slabiji igraci su dolazili iz FL u PL i eksplodirali i cak napravili transfere(Spahic u Velez iz fenjerasa i sl) a Maske kao i svaki napadac ce bolje igrat na boljim terenima a posebno sa PL veznjacima iza sebe a da ne spominjem sa nekim top krilima.Nije posteno tako nesto napisat za MasketaTruhlo je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:30Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci![]()
Ma tesko cemo mi to jos, i ok mi je ajd zeza sto nas ova dva "zlotvora" zezaju ujutro ce, poslije dzume, i toKontras'88 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:36Od svega što imam želju, jedva čekam kad će informacije iz kluba biti samo klupske, kad neće biti ovih fabricija romana za sirotinju po forumima, jos bi to onda bilo ozbiljnije i zdravije.Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:30Vidis sta si s jednim postom napravio, netacnim, da mu ljudi vec pocinju jebat sve
Cemu ljudi, cemu
Sve veleobavjestajci![]()
Koliko je to moguće, pitanje je..
Pa kako drugo reći, normalno da je neprovjeren kad nema nastupa u ligi 10. Zabijao je i Jahija Bajrić po 30 golova u drugoj ligi centar pa nije mogao meda u prvoj fedrralnoj, drugi je to sport.Cinvict35 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 22:08Nemozes rec za najbolkeg igraca federalne lige da je neprovjeren nema veze sto nije igrao PL.Mnogo slabiji igraci su dolazili iz FL u PL i eksplodirali i cak napravili transfere(Spahic u Velez iz fenjerasa i sl) a Maske kao i svaki napadac ce bolje igrat na boljim terenima a posebno sa PL veznjacima iza sebe a da ne spominjem sa nekim top krilima.Nije posteno tako nesto napisat za MasketaTruhlo je napisao/la: ↑25 lip 2026, 21:30Veliki rizik ugovor na 2 godine za neprovjerenog PL igrača u ligi 10. Nadam se da će opravdati očekivanja. Neka se završi na njemu čisto zbog prošle sezone, al generalno nikom iz federalnog rostera ne bi trebali pojačavati i davati duže ugovore od godine, i to mi je puno, ja im ne bi dao više od 6 mjeseci![]()
Mirza Mustafic predobar igrac za ligu par nastupa za A repku Luksemburga igrao za FK Sarajevo mozda ga je tesko zadovoljit sa parama ali nazaradio se para vani valjda.Mogao bi se probati sto da ne i slobodan je igrac!!!!!(Koga zanima neka pretrazi na TM)
Otiso u Osijek cini mi se.
Senad Mustafic u Osijeku, nije Mirza.Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑25 lip 2026, 22:57Otiso u Osijek cini mi se.