Kakav king i premijer liga, budimo realni..prisonbreak je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:59Svako svoje misljenje.
Transferi 2026/27
-
Kontras'88
- Postovi: 212
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 17:44
Re: Transferi 2026/27
Re: Transferi 2026/27
Jedina prednost Kinga je sto je mlad pa moguce da dobrim radom napreduje. Za njegovu visinu bi trebalo da je bar malo brzi jer na nekim tekmama i nije pokazao da moze pobjeci. Al eto nikad se ne zna, nadat se da eksplodira i da imal koristi od njega.
Ovi ostali pridosli su OK, na njima je da pokazu da su pojacanja.
Ovi ostali pridosli su OK, na njima je da pokazu da su pojacanja.
-
PatrickBateman
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27
Re: Transferi 2026/27
Jos desno krilo, desetka, devetka i lijevi bek. Tad se moze reci da imamo popunjen prvi tim. Međutim Omiceva buduca pozicija određuje da li nam jos neko pojacanje treba, ako Omic bude u vezom redu fali nam mozda jos jedan stoper, ako Omic bude stoper fali nam zadnji vezni.
Za neki balans ekipe mislim da ne bi bilo optimalo da pivote igraju Amoah i Mohedano, u tom slucaju fali destrukcije u sredini.
Za neki balans ekipe mislim da ne bi bilo optimalo da pivote igraju Amoah i Mohedano, u tom slucaju fali destrukcije u sredini.
Srce, čast i ponos!
Re: Transferi 2026/27
Sa tri od cetiri pojacanja potpisani su dvogodisnji ugovori. Samo je Sabanovic na jednogodisnjem ugovoru, sto je i razumljivo obzirom na njegovu minutazu u posljednje vrijeme.
Mislim da su ovo dobri potezi Uprave. Sad je na igracima da opravdaju povjerenje koje su dobili od kluba.
Mislim da su ovo dobri potezi Uprave. Sad je na igracima da opravdaju povjerenje koje su dobili od kluba.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: Transferi 2026/27
To ti govori da zele graditi tim i onu drugu sezonu sa tim igracima, da imaju povjerenje u njih. Na njima je da to klubu vratephillies je napisao/la: ↑25 lip 2026, 13:27 Sa tri od cetiri pojacanja potpisani su dvogodisnji ugovori. Samo je Sabanovic na jednogodisnjem ugovoru, sto je i razumljivo obzirom na njegovu minutazu u posljednje vrijeme.
Mislim da su ovo dobri potezi Uprave. Sad je na igracima da opravdaju povjerenje koje su dobili od kluba.
Re: Transferi 2026/27
Do kada su potpisani novi ugovori sa Sutkovicem, Hodzicem, Maseticem i Masicem?
Re: Transferi 2026/27
amoah se komotno moze gurnuti na prednjeg veznog u formaciji 4-2-3-1 gdje bi se u odbrani pravilo 4-3-3 jer je u ovoj sezoni bio jedini koji je smio uzeti loptu pa je zato i bilo gresaka a mislim da bi gore uspjesno pravio mnogo sansi napadacima pogotovo ako se dovede kvalitetna devetka.PatrickBateman je napisao/la: ↑25 lip 2026, 12:42 Jos desno krilo, desetka, devetka i lijevi bek. Tad se moze reci da imamo popunjen prvi tim. Međutim Omiceva buduca pozicija određuje da li nam jos neko pojacanje treba, ako Omic bude u vezom redu fali nam mozda jos jedan stoper, ako Omic bude stoper fali nam zadnji vezni.
Za neki balans ekipe mislim da ne bi bilo optimalo da pivote igraju Amoah i Mohedano, u tom slucaju fali destrukcije u sredini.
-
KakhaKaladze
- Postovi: 745
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44
Re: Transferi 2026/27
Apsolutno ne. Nikada to nije dobro odigrao niti treba igrati. Stavise i par puta kad je igrao u federalci gravitacija ga je vukla stoperima a ne napadacima. Nije napravio nista s te pozicije. Jednostavno ne igra to i nije njegova pozicija.kalifa je napisao/la: ↑25 lip 2026, 14:02amoah se komotno moze gurnuti na prednjeg veznog u formaciji 4-2-3-1 gdje bi se u odbrani pravilo 4-3-3 jer je u ovoj sezoni bio jedini koji je smio uzeti loptu pa je zato i bilo gresaka a mislim da bi gore uspjesno pravio mnogo sansi napadacima pogotovo ako se dovede kvalitetna devetka.PatrickBateman je napisao/la: ↑25 lip 2026, 12:42 Jos desno krilo, desetka, devetka i lijevi bek. Tad se moze reci da imamo popunjen prvi tim. Međutim Omiceva buduca pozicija određuje da li nam jos neko pojacanje treba, ako Omic bude u vezom redu fali nam mozda jos jedan stoper, ako Omic bude stoper fali nam zadnji vezni.
Za neki balans ekipe mislim da ne bi bilo optimalo da pivote igraju Amoah i Mohedano, u tom slucaju fali destrukcije u sredini.
Re: Transferi 2026/27
Sa Masketom kako sam ja danas saznao nije se jos dogovorilo i velike su razlike koliko on trazi a koliko klub daje.
Ako je istina ovo tu je prevelika rqzlika i tesko da ce i doc do dogovora.
-
prisonbreak
- Postovi: 861
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Zinula mu gizica ha? Sretan put, al promociju u PL nigdje nece dobiti kao u Celiku, nek slobdono ide negdje drugo ili nek se vuca po orvoj ligi.
- BatistutA19
- Postovi: 914
- Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10
Re: Transferi 2026/27
Ja stvarno o ovim pojacanjima ne mogu nista komentirat jer nikom.ne poznajem kvalitet,jesam ja gledo utakmice ali ono gledas i ne zanima te niko pa cu to ostavit ovim sto bolje su zapazili.
Na prvu .i je dosad dobro sto je najbitnije sve u vakat ne kasni se nista i zvanicno poceli pripreme i ima plan
Nadam se jos dobrm pojacanjima jos ojacat napad i malo sredinu ,ne znam za golmana ali ja bi Sutkovicu dao priliku da je br 1.
Nadam se da ce bit jos nekih odlazaka koji realno nemaju kvalitet.
Zao mi Masica ako je to tako ako trazi puno vece pare onda sretno ima Stupcanica a u Wwin ligi niujednom klubu nema sanse da zaigra osim u Celiku.
Na prvu .i je dosad dobro sto je najbitnije sve u vakat ne kasni se nista i zvanicno poceli pripreme i ima plan
Nadam se jos dobrm pojacanjima jos ojacat napad i malo sredinu ,ne znam za golmana ali ja bi Sutkovicu dao priliku da je br 1.
Nadam se da ce bit jos nekih odlazaka koji realno nemaju kvalitet.
Zao mi Masica ako je to tako ako trazi puno vece pare onda sretno ima Stupcanica a u Wwin ligi niujednom klubu nema sanse da zaigra osim u Celiku.
Re: Transferi 2026/27
Ne treba sad vrijedjati, klub zna svoje, igrac svoje, ako se nadju na sredini dobro i jest, ako igrac misli da moze negdje drugo bolje proci, pa ljudski se rastanemo i to je to.prisonbreak je napisao/la: ↑25 lip 2026, 15:00Zinula mu gizica ha? Sretan put, al promociju u PL nigdje nece dobiti kao u Celiku, nek slobdono ide negdje drugo ili nek se vuca po orvoj ligi.
Stalno gledam greske koju prave mnogi fudbaleri, nevezano za Masica ovdje, odmah hoce sve, niko nema strpljenja korak po korak da ide. Moram spomenuti Masica evo, prekucao prvu federalnu, hajde sad uradi sve u PL, pokazi da mozes, napravi transfer vani i obezbjedi se. Imas pravi tim, vole te svi, trener ti vjeruje, ako to nije sansa koju trazis ja ne znam. Ne smije se zaboraviti da se vratio u federalnu, jer nije mogao naci klub u pl, sansa za povratak ne moze biti bolja i ti sad to prokockaj.
Re: Transferi 2026/27
Slazem se...Igrace nit treba okivati u zvijezde jer niko nije veci od kluba, ali ne treba na njih ni drvlje i kamenje u slucaju da se ne mogu dogovoriti sa klubom...Putuj igumane i ne brini za manastir sto bi rekli.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: Transferi 2026/27
Neznamo tacno niko al tako sam cuo al et nek se nadzu na sredini ne treba ni njega podcjenjivat a ni da on sad pljacka klub i trazi previse kako on tako i bilo koji drugi igracprisonbreak je napisao/la: ↑25 lip 2026, 15:00Zinula mu gizica ha? Sretan put, al promociju u PL nigdje nece dobiti kao u Celiku, nek slobdono ide negdje drugo ili nek se vuca po orvoj ligi.
Nadam se da su ovo samo nagadzanja ali otom potom
Re: Transferi 2026/27
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"