Stranica: 40/44.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 10:38
Postao/la Truhlo
Cinvict35 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 09:24
RealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 00:43
Prozivka u 10h, hoće li prije prozivke biti predstavljen novi igrač?
Haman 10tka, za Truhlu i protivnicki dio terena hahha
Joj ako bude rutonja Jović

Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 10:39
Postao/la phillies
Eugen je napisao/la: ↑25 lip 2026, 07:30
RealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 00:43
Prozivka u 10h, hoće li prije prozivke biti predstavljen novi igrač?
Da
Znate svi sta hocu da kazem

Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 10:43
Postao/la prisonbreak
Hocemol danas


Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 10:47
Postao/la Delirijum1988
Ide Faraj AAAAAAAAAAAAAA

Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 10:48
Postao/la PatrickBateman
Evo i Mahreza za sirotinju

Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 10:52
Postao/la Nera82
Fina pojacanja do sad nije sad da se padne na usta ali dosta solidno
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:08
Postao/la Truhlo
Valjda će kod nas proigrati, u Radniku nije baš blistao. Gorzi je za klasu kvalitetniji bio od njega. Čekamo da vidimo ko ostaje, ima li nekih iznenađenja u odlascima.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:15
Postao/la strucnjak9
Truhlo je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:08
Valjda će kod nas proigrati, u Radniku nije baš blistao. Gorzi je za klasu kvalitetniji bio od njega. Čekamo da vidimo ko ostaje, ima li nekih iznenađenja u odlascima.
Talha mi je prije neki dan rekao da je Faraj za 3 klase bolji igrac od Ghorzija, za jedno od boljih krila lige ga smatra. Razlog sto je imao manju minutazu bili su samo nesuglasice s trenerom i povreda prvu polusezonu. A i statistika kad se vidi Faraj je imao 1 gol i 4 asistencije, ukupan skor 5… dok je Ghorzi imao 7 golova. Za skoro 3x vise minuta Ghorzi je za 2 skora bolji
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:24
Postao/la Truhlo
strucnjak9 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:15
Truhlo je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:08
Valjda će kod nas proigrati, u Radniku nije baš blistao. Gorzi je za klasu kvalitetniji bio od njega. Čekamo da vidimo ko ostaje, ima li nekih iznenađenja u odlascima.
Talha mi je prije neki dan rekao da je Faraj za 3 klase bolji igrac od Ghorzija, za jedno od boljih krila lige ga smatra. Razlog sto je imao manju minutazu bili su samo nesuglasice s trenerom i povreda prvu polusezonu. A i statistika kad se vidi Faraj je imao 1 gol i 4 asistencije, ukupan skor 5… dok je Ghorzi imao 7 golova. Za skoro 3x vise minuta Ghorzi je za 2 skora bolji
Moj dojam što sam gledao Radnik par puta, tačno da Faraj zna lopte, ima onaj vic u igri, ali to nije dovoljno i zato je klupa. Gorzi puno jači fizič̣ki, može zagraditi loptu, probiti na snagu, igra odbranu. Ovaj mi baca na Palačkića fizikom i mislim da je to jedini razlog što se nije probio još.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:25
Postao/la phillies
I jel to to za danas? Pa sta cemo sad cekat' vazdan

Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:30
Postao/la Redbull
Ima li gdjeapisak ko se sve pojavio na prozivci? Ko ostaje od starih igraca?
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:33
Postao/la RealMadrid
King nije bio na prozivci


Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:36
Postao/la prisonbreak
RealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:33
King nije bio na prozivci

Za mene on i nije pokazao da treba ostati u PL.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:52
Postao/la kalifa
prisonbreak je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:36
RealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:33
King nije bio na prozivci

Za mene on i nije pokazao da treba ostati u PL.
Ne znam onda koji si ti fudbal gledao majstore...
Re: Transferi 2026/27
Postano: 25 lip 2026, 11:59
Postao/la prisonbreak
kalifa je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:52
prisonbreak je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:36
RealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:33
King nije bio na prozivci

Za mene on i nije pokazao da treba ostati u PL.
Ne znam onda koji si ti fudbal gledao majstore...
Svako svoje misljenje.