Stranica: 38/46.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 16:19
Postao/la BatistutA19
Dobro doso Halide ,to sto je sarajlija i pitar za mene je to djecija i cak glupa prica .
Iskreno ne znam kvalitet igraca ali citajuci da je igro u ligi 1 nije malo pa cak i Vukovar koji bi u nasoj ligi bio bar u zlatnoj sredini.Godine odlicne, ako jos momak ima zelju motiv ,imat ce sve uslove da bude dobar pogotovo kad dodas ambijent na stadionu ali eto vidjet cemo.
Uglavnom ne spavamo dovode se pojacanja i valjda je to neko.analiziro da su pojacanja..Do sad sam zadovoljan a sad ocekivat neka mega pojacanja nije realno ali sasvim dovoljno da se ravnopravno borimo za opstanak.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 16:25
Postao/la R0B1J4SH
Ne smijemo zaboravit ni Marina koji je bio u sličnom stanju,al potrudio se doveo u formu i postade neizostavan član prve postave.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 16:34
Postao/la Almir2018
Sto se tice ovog momka iskreno prvi put za njega čujem
Brine me dugotrajno ovo odsustvo sa terena
Ali nadam se da ce dobro igrati i vratit se u formu
A ovo odakle je igrač bas me briga nek dolaze odakle hoce samo nek on igra dobro za nas

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 16:35
Postao/la prisonbreak
3 godine on vec ne igra, al definiticno ako nije koštao puno, isplati se rizikovati. Jel i kod Kinga ista agencija?

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 16:51
Postao/la laudrup
prisonbreak je napisao/la: 24 lip 2026, 16:35 3 godine on vec ne igra, al definiticno ako nije koštao puno, isplati se rizikovati. Jel i kod Kinga ista agencija?
Yes

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 17:02
Postao/la strucnjak9
laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 16:51
prisonbreak je napisao/la: 24 lip 2026, 16:35 3 godine on vec ne igra, al definiticno ako nije koštao puno, isplati se rizikovati. Jel i kod Kinga ista agencija?
Yes
Ne bi rekao. Na transfermarketu ne stoji nista, a vidim ni na instagramu se ne prate, tako da cisto sumnjam

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 17:11
Postao/la Eugen
Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 16:03 Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.

Ujutru budi pripravan za joa jedno pojacanje

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 17:17
Postao/la Avenija
Eugen je napisao/la: 24 lip 2026, 17:11
Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 16:03 Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.

Ujutru budi pripravan za joa jedno pojacanje
Naša polovina ili konačno na protivničkoj?

Bit će sutra zanimljiv dan, prozivka, da vidimo ko je tu, kakvi su planovi, pripreme, utakmice i sve..

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 18:02
Postao/la KakhaKaladze
Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 17:17
Eugen je napisao/la: 24 lip 2026, 17:11
Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 16:03 Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.

Ujutru budi pripravan za joa jedno pojacanje
Naša polovina ili konačno na protivničkoj?

Bit će sutra zanimljiv dan, prozivka, da vidimo ko je tu, kakvi su planovi, pripreme, utakmice i sve..
Na protivnickoj.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 18:49
Postao/la prisonbreak
Faraj?

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 18:49
Postao/la Luis Nazario da Lima
Top igrac a nadam se da ce biti i pojacanje.
Pokriva obe bekovske pozicije, ako odradi pripreme dobro, to je to.

A da uprava zna da je rizican to kaze i ugovor na 1 godinu.

Za sada, prezadovoljan 👌

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 19:01
Postao/la Truhlo
Ovim nisam zadovoljan, mačak u vreći, Ovćina je puno kvalitetnija opcija bio, al vjerovatno i puno skuplja. Nema šanse da izbaci Sivca iz prvih 11, ok za klupe.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 19:07
Postao/la Truhlo
Zalayeta22 je napisao/la: 24 lip 2026, 15:45 S obzirom da je pitar mrtvi, prvo treba dobro oznojit dres da bi dobio neku ocjenu. Svi kreću od 0 on od -5 :D
Sviđa mi se ovaj post :mrgreen:

Obično smo konji, pa se "naši" moraju oznojiti 20x više, al ovog ne mirišem, navijam za Sivca :grljenje:

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 19:09
Postao/la Cinvict35
Truhlo je napisao/la: 24 lip 2026, 19:01 Ovim nisam zadovoljan, mačak u vreći, Ovćina je puno kvalitetnija opcija bio, al vjerovatno i puno skuplja. Nema šanse da izbaci Sivca iz prvih 11, ok za klupe.
Pq moze valjda i lijevog beka da igrq kako sam ja razumio.
Ima jos pojacanja i u napadu, danas sam izvrtio info hqhha.
Bice pojacanja na svim pozicijama koje su kriticne

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 19:11
Postao/la Truhlo
Cinvict35 je napisao/la: 24 lip 2026, 19:09
Truhlo je napisao/la: 24 lip 2026, 19:01 Ovim nisam zadovoljan, mačak u vreći, Ovćina je puno kvalitetnija opcija bio, al vjerovatno i puno skuplja. Nema šanse da izbaci Sivca iz prvih 11, ok za klupe.
Pq moze valjda i lijevog beka da igrq kako sam ja razumio.
Ima jos pojacanja i u napadu, danas sam izvrtio info hqhha.
Bice pojacanja na svim pozicijama koje su kriticne
Može, ko što i Sivac može lijevog beka. Nema ništa gore od dešnjaka na lijevom beku. Al eto dosta na tu temu, solidan za klupe, na njemu je da zapne i dokaže se.