Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Avatar
BatistutA19
Postovi: 914
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la BatistutA19 »

Dobro doso Halide ,to sto je sarajlija i pitar za mene je to djecija i cak glupa prica .
Iskreno ne znam kvalitet igraca ali citajuci da je igro u ligi 1 nije malo pa cak i Vukovar koji bi u nasoj ligi bio bar u zlatnoj sredini.Godine odlicne, ako jos momak ima zelju motiv ,imat ce sve uslove da bude dobar pogotovo kad dodas ambijent na stadionu ali eto vidjet cemo.
Uglavnom ne spavamo dovode se pojacanja i valjda je to neko.analiziro da su pojacanja..Do sad sam zadovoljan a sad ocekivat neka mega pojacanja nije realno ali sasvim dovoljno da se ravnopravno borimo za opstanak.
R0B1J4SH
Postovi: 612
Pridružen/a: 18 kol 2024, 12:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la R0B1J4SH »

Ne smijemo zaboravit ni Marina koji je bio u sličnom stanju,al potrudio se doveo u formu i postade neizostavan član prve postave.
Almir2018
Postovi: 417
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:02

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Almir2018 »

Sto se tice ovog momka iskreno prvi put za njega čujem
Brine me dugotrajno ovo odsustvo sa terena
Ali nadam se da ce dobro igrati i vratit se u formu
A ovo odakle je igrač bas me briga nek dolaze odakle hoce samo nek on igra dobro za nas
prisonbreak
Postovi: 863
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

3 godine on vec ne igra, al definiticno ako nije koštao puno, isplati se rizikovati. Jel i kod Kinga ista agencija?
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

prisonbreak je napisao/la: 24 lip 2026, 16:35 3 godine on vec ne igra, al definiticno ako nije koštao puno, isplati se rizikovati. Jel i kod Kinga ista agencija?
Yes
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
strucnjak9
Postovi: 196
Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la strucnjak9 »

laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 16:51
prisonbreak je napisao/la: 24 lip 2026, 16:35 3 godine on vec ne igra, al definiticno ako nije koštao puno, isplati se rizikovati. Jel i kod Kinga ista agencija?
Yes
Ne bi rekao. Na transfermarketu ne stoji nista, a vidim ni na instagramu se ne prate, tako da cisto sumnjam
Eugen
Postovi: 1175
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Eugen »

Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 16:03 Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.

Ujutru budi pripravan za joa jedno pojacanje
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2626
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Avenija »

Eugen je napisao/la: 24 lip 2026, 17:11
Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 16:03 Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.

Ujutru budi pripravan za joa jedno pojacanje
Naša polovina ili konačno na protivničkoj?

Bit će sutra zanimljiv dan, prozivka, da vidimo ko je tu, kakvi su planovi, pripreme, utakmice i sve..
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
KakhaKaladze
Postovi: 745
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:44

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la KakhaKaladze »

Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 17:17
Eugen je napisao/la: 24 lip 2026, 17:11
Avenija je napisao/la: 24 lip 2026, 16:03 Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.

Ujutru budi pripravan za joa jedno pojacanje
Naša polovina ili konačno na protivničkoj?

Bit će sutra zanimljiv dan, prozivka, da vidimo ko je tu, kakvi su planovi, pripreme, utakmice i sve..
Na protivnickoj.
prisonbreak
Postovi: 863
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Faraj?
Luis Nazario da Lima
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Luis Nazario da Lima »

Top igrac a nadam se da ce biti i pojacanje.
Pokriva obe bekovske pozicije, ako odradi pripreme dobro, to je to.

A da uprava zna da je rizican to kaze i ugovor na 1 godinu.

Za sada, prezadovoljan 👌
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Ovim nisam zadovoljan, mačak u vreći, Ovćina je puno kvalitetnija opcija bio, al vjerovatno i puno skuplja. Nema šanse da izbaci Sivca iz prvih 11, ok za klupe.
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Zalayeta22 je napisao/la: 24 lip 2026, 15:45 S obzirom da je pitar mrtvi, prvo treba dobro oznojit dres da bi dobio neku ocjenu. Svi kreću od 0 on od -5 :D
Sviđa mi se ovaj post :mrgreen:

Obično smo konji, pa se "naši" moraju oznojiti 20x više, al ovog ne mirišem, navijam za Sivca :grljenje:
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Truhlo je napisao/la: 24 lip 2026, 19:01 Ovim nisam zadovoljan, mačak u vreći, Ovćina je puno kvalitetnija opcija bio, al vjerovatno i puno skuplja. Nema šanse da izbaci Sivca iz prvih 11, ok za klupe.
Pq moze valjda i lijevog beka da igrq kako sam ja razumio.
Ima jos pojacanja i u napadu, danas sam izvrtio info hqhha.
Bice pojacanja na svim pozicijama koje su kriticne
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Cinvict35 je napisao/la: 24 lip 2026, 19:09
Truhlo je napisao/la: 24 lip 2026, 19:01 Ovim nisam zadovoljan, mačak u vreći, Ovćina je puno kvalitetnija opcija bio, al vjerovatno i puno skuplja. Nema šanse da izbaci Sivca iz prvih 11, ok za klupe.
Pq moze valjda i lijevog beka da igrq kako sam ja razumio.
Ima jos pojacanja i u napadu, danas sam izvrtio info hqhha.
Bice pojacanja na svim pozicijama koje su kriticne
Može, ko što i Sivac može lijevog beka. Nema ništa gore od dešnjaka na lijevom beku. Al eto dosta na tu temu, solidan za klupe, na njemu je da zapne i dokaže se.
Odgovori