Stranica: 37/45.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 12:52
Postao/la Eugen
Rano je jos 😄

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 14:43
Postao/la laudrup
A jest ugrijalo, imam osjećaj da je 40 stepeni

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 14:48
Postao/la phillies
Ma jarane, sad da dovedu Mesija ne bi se obradovao :D :D :D :

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 14:57
Postao/la laudrup
Bit će zanimljiva diskusija na forumu u svakom slučaju.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:00
Postao/la R0B1J4SH
laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 14:57 Bit će zanimljiva diskusija na forumu u svakom slučaju.
Nema veze nek zakuha nije dugo,samo da ga predstave

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:27
Postao/la laudrup
f5

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:29
Postao/la phillies
Vidjecemo, Sabanovicu dobro dosao.

Al bas slika na kojoj dobija crveni...ono nostradamusovski :D

PS. Sad mi je veca briga, sta se desilo s Kockom? :D :D

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:35
Postao/la laudrup
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png (52.77 KiB) Pogledano 436 puta.
O kvalitetu ne treba pričati, nadam se da će izdržati pripreme i ne biti novi Bureković s obzirom na veliki pad u karijeri i skoro bez ikakve takmičarske forme u posljednje 2 godine.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:44
Postao/la Cr7legia
laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 15:35 Screenshot_1.png

O kvalitetu ne treba pričati, nadam se da će izdržati pripreme i ne biti novi Bureković s obzirom na veliki pad u karijeri i skoro bez ikakve takmičarske forme u posljednje 2 godine.
Rizičan potez vidjeti ćemo hoće li se isplatiti?🫣

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:45
Postao/la Zalayeta22
S obzirom da je pitar mrtvi, prvo treba dobro oznojit dres da bi dobio neku ocjenu. Svi kreću od 0 on od -5 :D

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:48
Postao/la PatrickBateman
Nesporan je kvalitet, nije covjek na lijepe oci igrao u Francuskoj. Da je u takmicarskoj formi ovo bi bio 10/10 transfer

P.S.
Prednost je sto jos u odlicnim godinama za igraca, tako da motiv da se vrati u formu ne bi trebao biti upitan

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:50
Postao/la R0B1J4SH
laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 15:35 Screenshot_1.png

O kvalitetu ne treba pričati, nadam se da će izdržati pripreme i ne biti novi Bureković s obzirom na veliki pad u karijeri i skoro bez ikakve takmičarske forme u posljednje 2 godine.
Nisi dzaba reko bice diskusije.
Ne znam al ovo je meni previse rizično al eto

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 15:53
Postao/la Jaled7
Povreda pa dugotrajno neigranje.Nisam za ovakve transfere,ali u najboljim je godinama pa možda nas pozitivno iznenadi.To što je igrao u Sarajevu ništa ne znači.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 16:03
Postao/la Avenija
Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 24 lip 2026, 16:13
Postao/la strucnjak9
Kada se uporedi s Galicem, koji se takodje spominjao, mislim da je Sabanovic puno bolja opcija. Ako uhvati 70% stare forme, mislim da ce biti najbolji desni bek lige. Cuo sam da je dosao za minimalne uslove, da je pristao na prvu ponudu, tako da nece puno ni kostati. Sutra i da ne bude to to, vjerovatno necemo na glavu ici zbog ugovora… a puno mozemo dobiti ako bude onaj stari. I njemu je ovo jedan od posljednjih vozova vjerovatno, tako da vjerujem da motiva nece nedostajati