Stranica: 35/45.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 14:07
Postao/la phillies
Dzaba sve, ali RubikovaKocka se namece kao omiljeni insajder (bar sto se pojacanja tice) :D :D Jos da moze razaznati koji je igrac u pitanju bilo bi top, ali i ovako je odlicno :D

Javljaj druze, ne stedi tastature

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 14:41
Postao/la RubikovaKocka
phillies je napisao/la: 23 lip 2026, 14:07 Dzaba sve, ali RubikovaKocka se namece kao omiljeni insajder (bar sto se pojacanja tice) :D :D Jos da moze razaznati koji je igrac u pitanju bilo bi top, ali i ovako je odlicno :D

Javljaj druze, ne stedi tastature
:lol: :lol: :lol:

Ucicvarilo na balkonu 50+ :D
Pratimo ujutro od sabaha do jedno 11-12 sati :alkohol:

Nadam se iskreno jednom bas kvalitetnom spicu uz Masica, da imamo tu neku sirinu i u napadu.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 14:49
Postao/la Cinvict35
PonosniSmogovci je napisao/la: 22 lip 2026, 17:44 Ma ti si druže debil
Prozivas ovde ljude debilima a jedini ispadas kao takav.
Izjava celnika kluba je da zele sto vise rostera imat do pocetka priprema i to je ono sto smo prizeljkivali i jedino ispravno(nisam ni sumnjao u upravu da razmislja kako valja i et pokazuju svaki dan).
Jedino ako ti i oni nisu debili sto rqzmisljaju na pravi nacin.
Procitaj tekst na Sport.bc sve ce ti bit jqsnije

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 16:19
Postao/la Truhlo
Redbull je napisao/la: 23 lip 2026, 11:25
prisonbreak je napisao/la: 23 lip 2026, 11:20
Redbull je napisao/la: 23 lip 2026, 11:03 Mohedano

Krenulo je..
Fino pojacanje, Truhlin miljenik. :rock:

Nadam se da ce pokazati kvalitet a ima ga.
Nadam se da ce uspjeti rijesiti nas muke, koja nas prati skoro od kantona
Najbolja, najrutavija osmica lige. 10+ golova i asistencija, citiraj me u maju naredne godine :mrgreen:

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 16:33
Postao/la prisonbreak
Truhlo sta mislis o Turkesu?

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 16:59
Postao/la PatrickBateman
Preskupo je to za nas. Oni o desetinama hiljada razgovaraju ko mi o ceneru obicnom

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 17:07
Postao/la prisonbreak
PatrickBateman je napisao/la: 23 lip 2026, 16:59 Preskupo je to za nas. Oni o desetinama hiljada razgovaraju ko mi o ceneru obicnom
Istina. Ja ipak mislim da se rezultat moze praviti i sa malo slabijim budzetom, najvise nerviranja ce biti kada ne mozemo zafrzati igraca, kao broj 29 i slicno, a tog bi narednom periodu moglo biti bas dosta.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 17:14
Postao/la prisonbreak
Andreja Ristica je trebalo dovesti u Federaciji jos dok smo bili, sad je mozda malo kasno. One godine u Radniku rešeto mreže lagano.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 17:20
Postao/la Truhlo
prisonbreak je napisao/la: 23 lip 2026, 17:14 Andreja Ristica je trebalo dovesti u Federaciji jos dok smo bili, sad je mozda malo kasno. One godine u Radniku rešeto mreže lagano.
Nama treba provjeren napadač, sad je kasno za ovog, realno. Nije mi Turkeš nešto, preskup a ništa. Jedino iz PL što bi nama bilo ineteresantno je Mulato iz Posušja, sjeo bi i na desnom krilu i u špicu. Nadam se da ćemo ga probati dovesti, kad su mogli Igman i Posušje, možemo i mi. Taman je prošao period adaptacije na našu ligu, mogao bi biti bomba u narednoj sezoni. Posudba uz opciju otkupa bi bila top.

I naravno Toni Jović, al njega računam više ko desetku.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 17:44
Postao/la Cod
Da li su igrači koji su sa bivšim klubovima ispali iz PL uopšte pojačanja?

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 17:49
Postao/la strucnjak9
Cod je napisao/la: 23 lip 2026, 17:44 Da li su igrači koji su sa bivšim klubovima ispali iz PL uopšte pojačanja?
Borac koji je prvak dovede 2 igraca iz ekipe koje je ispala iz lige, Zrinjski isto tako. Tim ekipama koje mogu uzeti igraca na kojeg prstom pokazu su pojacanja, a nama kao nece biti. Mi kad bi iz Borca doveli 5 igraca, nasli bi se pametnjakovici da navedu razloge zasto ti igraci nisu pojacanja

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 17:57
Postao/la Redbull
Ovo je ekipni sport, ako je neka ekipa ispala iz lige, ne znaci da i neki pojedinac iz te ekipe ne valja.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 19:48
Postao/la kalifa
Trenutno najpotrebniji spic i bekovi

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 20:41
Postao/la Eugen
kalifa je napisao/la: 23 lip 2026, 19:48 Trenutno najpotrebniji spic i bekovi
Sutra refreshuj stranicu 😄

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 21:19
Postao/la Cod
Na ovom forumu ima 5 ljudi koji na isti mlin okreću, čim se pojavi neko da nesto kontra napise odmah se popljuje. Isto tako je bilo i na SS forumu pa se mnogi nisu ni prebacili vamo.LP