Stranica: 34/45.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:02
Postao/la Redbull

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:03
Postao/la Redbull
Mohedano

Krenulo je..

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:11
Postao/la KakhaKaladze
laudrup je napisao/la: 19 lip 2026, 16:41
KakhaKaladze je napisao/la: 18 lip 2026, 15:08
strucnjak9 je napisao/la: 18 lip 2026, 14:37

Koja pozicija?
Centralni vezni i krilo.
Loše ti informacije :grljenje:

Ipak nisu lose hehe

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:17
Postao/la RealMadrid
Sljedeći je Faraj pretpostavljam.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:19
Postao/la phillies
:rock:

Hocemo jos, hocemo jos

:rock:

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:20
Postao/la prisonbreak
Redbull je napisao/la: 23 lip 2026, 11:03 Mohedano

Krenulo je..
Fino pojacanje, Truhlin miljenik. :rock:

Nadam se da ce pokazati kvalitet a ima ga.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:25
Postao/la Redbull
prisonbreak je napisao/la: 23 lip 2026, 11:20
Redbull je napisao/la: 23 lip 2026, 11:03 Mohedano

Krenulo je..
Fino pojacanje, Truhlin miljenik. :rock:

Nadam se da ce pokazati kvalitet a ima ga.
Nadam se da ce uspjeti rijesiti nas muke, koja nas prati skoro od kantona

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:27
Postao/la R0b
¡Vamos, vamos! Estamos saturados de locura. :alkohol: :rock:

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:30
Postao/la phillies
slika

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:31
Postao/la kalifa
špic!

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:37
Postao/la Avenija
Dva dobra pojačanja u sredini terena. Ako dodamo Amoaha koji je realno PL igrač polako se sredina popunjava.

Nadam se da su iduci igrači tamo gdje smo najtanji, lijevi bek, krila i klasični centarfor.

Svako ima neke svoje želje, moje su dva brza i spremna krila za istrčavanje kontri iz faze odbrane i razbijanje sporih tromih PL odbrana :lol:

Najviše me zanima koga ćemo zadržati od prošle sezone trenutno pa onda popunjavanje rupa u rosteru. Nekako ne bi prežalio jedino Mašetića, Hodzića, Amoaha. Horić je tu i to izgleda najozbiljnije shvatio sezonu od svih. Izgleda da se kapiten sprema da odigra sezonu karijere. Kamo sreće da svi ostali se ugledaju na njega. Nadam se da će im "jebat mater"(figurativno) svima sa Regojom i Jusićem na pripremama a i hoće živac je to naš. Moramo biti spremni.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:39
Postao/la kalifa
Šta je sa Burekovićem, zna li se kad mu ističe ugovor?

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 11:58
Postao/la Almir2018
Dobro pojačanje nema sta
Samo da malo poradi da ne pravi probleme u svlačionici
Ali ne sumnjam ja da ce njega Bojan i Juske dovesti u red oko toga 🤣🤣🤣
Idemo jos jedno danas pojačanje i dosta ✏️✏️📃📃🇧🇦🇧🇦

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 13:46
Postao/la Eugen
kalifa je napisao/la: 23 lip 2026, 11:39 Šta je sa Burekovićem, zna li se kad mu ističe ugovor?
Za šest dana

Re: Transferi 2026/27

Postano: 23 lip 2026, 14:05
Postao/la Brotherze
Eugen je napisao/la: 23 lip 2026, 13:46
kalifa je napisao/la: 23 lip 2026, 11:39 Šta je sa Burekovićem, zna li se kad mu ističe ugovor?
Za šest dana
Nabit ga nogom i ne dat mu da pridje Bilinom vise