Stranica: 31/46.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 10:06
Postao/la prisonbreak
laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
:lol:

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 10:22
Postao/la Luis Nazario da Lima
LoSin je napisao/la: 20 lip 2026, 22:10 Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Građa ko krilo hahahah kraljuu 😂😂
Dokle mi idemo, procjenjujes građu 😂

Za sta li je Palackic građen, za stative 😂😂

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 10:53
Postao/la phillies
laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
Jutro je, jutro je...

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 11:28
Postao/la RealMadrid
phillies je napisao/la: 21 lip 2026, 10:53
laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
Jutro je, jutro je...
Kad te nema, bolje da se nisam ni probudila...

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 11:44
Postao/la strucnjak9
Navodno iduce sedmice potpisuje bek koji je igrao u nekoj od liga petice

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 13:04
Postao/la KakhaKaladze
strucnjak9 je napisao/la: 21 lip 2026, 11:44 Navodno iduce sedmice potpisuje bek koji je igrao u nekoj od liga petice
Meni to vise dobro zvuci u teoriji nego sto moze predstavljati neki bitan faktor danas. Bio je eto napadac iz Salkea na probi pa nije ostao. Na papiru igrao za Salke nekad trebo bi bit dobar a ispostavi se da nije. Nemamo mi nista od toga da dovedes nekog ko je prije 10 godina igrao u Barseloni a proslu sezonu igrao za NK Domaljevac Šamac. Mislim naravno ne mora znacit konkretno za ovog nego govorim generalno.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 14:15
Postao/la strucnjak9
KakhaKaladze je napisao/la: 21 lip 2026, 13:04
strucnjak9 je napisao/la: 21 lip 2026, 11:44 Navodno iduce sedmice potpisuje bek koji je igrao u nekoj od liga petice
Meni to vise dobro zvuci u teoriji nego sto moze predstavljati neki bitan faktor danas. Bio je eto napadac iz Salkea na probi pa nije ostao. Na papiru igrao za Salke nekad trebo bi bit dobar a ispostavi se da nije. Nemamo mi nista od toga da dovedes nekog ko je prije 10 godina igrao u Barseloni a proslu sezonu igrao za NK Domaljevac Šamac. Mislim naravno ne mora znacit konkretno za ovog nego govorim generalno.
Slazem se. Medjutim mi smo imali igraca na probi, koji je igrao za omladince Salkea i koji je povrijedjen 1,5 godinu. Ovaj je navodno igrao u ligama petice za prvi tim… vjerovatno se radi o igracu koji je dozivio neki pad u karijeri, koji vjerovatno ima kvalitet. Realno mi takve igrace jedino mozemo i dovoditi. Voljeli bi mi svi Kupresaka i Memiju, ali budzet vjerovatno diktira drugacije

A kad se pogleda unazad, takvi igraci su kod nas uglavnom dozivjeli procvat. Tako da ja ne bih bjezao od njih

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 14:32
Postao/la Rz88
Eugen je napisao/la: 20 lip 2026, 12:50
Truhlo je napisao/la: 20 lip 2026, 12:23 Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić

Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Golman, još jedan bek koji moze i lijevo i desno, dva veznjaka, dva krila i jedan napadac pod uslovom da ovi svi ostanu
Mislim da to nije dovoljno. Sirina je jako bitna. Mi bi po tom spisku u vezi imali Amoaha, Vardu, Jenjica, Babica i 2 nova vezna. Zamisli igramo protiv Sirokog i jedan od ta 2 vezna kartoniran, Amoah povrijedjen... vezu bi igrali Jenjic Vardo i drugi novi vezni. Pojeli bi nas ljudi.
Isto tako za krila. Neka se povrijedi jedno na par utakmica Sijamija ce morati biti starter.
Isto tako za bekove gdje ce po ovome Sivac biti regularan, a sjetimo se kako je prosao u Radniku. Vjerujem ja da ce biti bolji ovaj put i vise igrati, ali starter NE.

Za godinu dana otici ce 80% trenutnog rostera, ali i sada vec treba malo veca rekonstrukcija i treba dovesti dobrih igraca, ali veci broj jer valja nam odigrati 36 utakmica, a svi nasi Premijerligasi (Amoah, Jenjic, Sivac, Masic) nisu imali 36 zajedno u svojim sezonama. Horu i Marina opet je tesko racunati jer su u padu zbog starosti i liga je dosta napredovala u odnosu kada su oni igrali.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 21 lip 2026, 16:39
Postao/la R0B1J4SH
Evo Mohedano napustio Rudar Prijedor,sta se ceka? :D

Re: Transferi 2026/27

Postano: 22 lip 2026, 08:37
Postao/la Redbull
Danas ili nikad !

Re: Transferi 2026/27

Postano: 22 lip 2026, 09:00
Postao/la RutonjasaZapada
Danas prvo objava licence pa onda jedan manji red za potpis ugovora iza 13h.....Refresh samo treba klikati..

Re: Transferi 2026/27

Postano: 22 lip 2026, 09:37
Postao/la RealMadrid
Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 22 lip 2026, 09:41
Postao/la Jaled7
RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 09:37 Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.
Dobro je da je bio, koliko sam upratio nije se naigrao u zadnje vrijeme.

Re: Transferi 2026/27

Postano: 22 lip 2026, 11:20
Postao/la kalifa
Nek su sto dalje strumfovi od nas😂

Re: Transferi 2026/27

Postano: 22 lip 2026, 11:34
Postao/la Zenicaokamog
RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 09:37 Marin Galić bio blizu potpisa za Čelik.
Trazio je 5000 platu, nasi nisu htjeli toliko da mu daju. Mislim da je i bolje sto nije dosao. Ideno dalje, ceka se liceenca