Stranica: 30/45.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 12:18
Postao/la Truhlo
Sakriti sve rutonje do prozivke a onda u četvrtak šokirati zapadni balkan sa transferima

Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 12:23
Postao/la Truhlo
Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić
Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 12:33
Postao/la Rz88
Broj koristenih igraca u Premijer ligi prosle godine:
Borac 36
Zrinja 38
Sarajevo 41
Velez 34
Zeljo 39
Siroki 41
Sloga 39
Radnik 36
Posusje 38
Rudar 37
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 12:50
Postao/la Eugen
Truhlo je napisao/la: ↑20 lip 2026, 12:23
Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić
Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Golman, još jedan bek koji moze i lijevo i desno, dva veznjaka, dva krila i jedan napadac pod uslovom da ovi svi ostanu
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 13:37
Postao/la prisonbreak
Eugen je napisao/la: ↑20 lip 2026, 12:50
Truhlo je napisao/la: ↑20 lip 2026, 12:23
Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić
Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Golman, još jedan bek koji moze i lijevo i desno, dva veznjaka, dva krila i jedan napadac pod uslovom da ovi svi ostanu
Mora doci jedan prednji vezni, i to mora biti dobro pojacanje.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 14:20
Postao/la AeroMs33
Ovde nabrojani 16 igraca . 34 treba za PL( najmanje prijavljenih Velez u prosloj sezoni). Fali 18 igraca?
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 14:25
Postao/la Avenija
Kada vidim pojačanja, spisak i dužinu rostera, plan priprema i sve što budemo saznali na prozivci idućeg četvrtka onda ću se usuditi prokomentarisati i ocijeniti stanje po licnom mišljenju.
Naprimjer ima jedan dio terena koji mi se lično sviđa a to je..
Šutković
Ispred forsirati kao stoperski par Hodžić Mašetić
I ispred Amoah Omić
To je 5 nekih koje vidim među prvih 11 od ovih gore nabrojanih. Najkritičnije pozicije, lijevi bek, krila i ofanzivni vezni.
Čujemo se krajem iduće sedmice.
Samo da napišem još jednom vjerujem Regoju, Jusicu, vidimo danasnji fudbal na SP a i već zadnjih godina svugdje da je brzina i sprema pola posla tako da su i naše pripreme, uslovi, logistika, kvalitet priprema, oporavak, ishrane, doktori i masaže i briga o stanju igrača jednako bitne stvari kao i pojačanja za Premijer ligu.
@aeroms33 mislim da je nama za početak dovoljno 24-25 igrača u rosteru, ni milimetra manje, ovo gore po 40 igrača računa se i nakon zimske pauze gdje će opet doci 4--5 novih igrača što znaci da ćemo i mi koristiti nekih do 30 igrača kroz sezonu. Jebena je baš liga i protivnici itd. Ideš lagano na 40 utakmica. Ali eto najbolje je što sve znamo, nema nepoznanica, nema nešto da te iznenadi da kažemo nismo znali.
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 19:07
Postao/la laudrup
Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.
A sutra...javim se ujutro...
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 19:19
Postao/la Brotherze
laudrup je napisao/la: ↑20 lip 2026, 19:07
Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.
A sutra...javim se ujutro...
Ne valja nedjeljom potpisivat igraca, bolje danas hehe
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 20:28
Postao/la Almir2018
laudrup je napisao/la: ↑20 lip 2026, 19:07
Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.
A sutra...javim se ujutro...
I sutra odmaraj,a vec ponedjeljak


Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 22:10
Postao/la LoSin
Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 22:15
Postao/la prisonbreak
LoSin je napisao/la: ↑20 lip 2026, 22:10
Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Ako ne zna za koga potpisuje odmah ga vrati

Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 22:49
Postao/la Almir2018
LoSin je napisao/la: ↑20 lip 2026, 22:10
Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Ma potpisuje za Fortunu



Re: Transferi 2026/27
Postano: 20 lip 2026, 23:56
Postao/la Redbull
LoSin je napisao/la: ↑20 lip 2026, 22:10
Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Cuj ne zna za koga potpisuje
Na kraju kad bude kosarkas. Kako dodjete u dijalog sa takvima, svakog crnca na ulicama salijecete i pitate jel za Čelik dosao potpisati?
Re: Transferi 2026/27
Postano: 21 lip 2026, 09:00
Postao/la phillies
Redbull je napisao/la: ↑20 lip 2026, 23:56
LoSin je napisao/la: ↑20 lip 2026, 22:10
Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Cuj ne zna za koga potpisuje
Na kraju kad bude kosarkas. Kako dodjete u dijalog sa takvima, svakog crnca na ulicama salijecete i pitate jel za Čelik dosao potpisati?
Na kraju ce ispasti da je decko iz Bangladesa dosao u Albi radit
