NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Najviše deficitarna pozicija u Čeliku po vama je?

Anketa traje do: 02 srp 2026, 14:37.

Golman
0
Nema glasova.
Bekovi
2
20%
Stoperi
1
10%
Defanzivni centralni vezni
0
Nema glasova.
Ofanzivni centralni vezni
3
30%
Krila
1
10%
Napadač
3
30%
 
Ukupno glasova: 10

Almir2018
Postovi: 418
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:02

Re: NK Čelik

Post Postao/la Almir2018 »

Po meni nama jos treba minimum 5 igrača
Golman ofanzivni veznjak napadač jer masic nema šanse da izdrži sam sezonu jos jedno krilo i lijevi bek
Sto se tice hrvanovica sasvim solidno pojačanje
A zna li neko sta je sa kingom ostaje li on?
Odgovori