Stranica: 1751/1751.

Re: NK Čelik

Postano: 26 lip 2026, 10:10
Postao/la Hardcoreconvict
Jos uvijek mi je zao sto je Sero otisao, imao je ono nesto, i znao je zapaliti publiku, 'podvaliti" loptu i zavesti.

Marin je u drugoj polusezoni imao ponajbolju statistiku, posebno sto je igrao većinom bocnog, imao odlicne asistencije i golove, a naravno Masic je iskoristio njihovo proigravanje, i odradio golgeterski i s mudima u nekim utakmicama..

Re: NK Čelik

Postano: 26 lip 2026, 15:16
Postao/la RealMadrid
Zna li se kad je izvlačenje parova?

Re: NK Čelik

Postano: 26 lip 2026, 15:58
Postao/la phillies
RealMadrid je napisao/la: 26 lip 2026, 15:16 Zna li se kad je izvlačenje parova?
Dok se zavrsi drugostepeno licenciranje i utvrdi 10-ti klub. Pocetak jula najvjerovatnije.

Re: NK Čelik

Postano: 26 lip 2026, 16:15
Postao/la RealMadrid
phillies je napisao/la: 26 lip 2026, 15:58
RealMadrid je napisao/la: 26 lip 2026, 15:16 Zna li se kad je izvlačenje parova?
Dok se zavrsi drugostepeno licenciranje i utvrdi 10-ti klub. Pocetak jula najvjerovatnije.
Hvala.