Stranica: 1748/1752.
Re: NK Čelik
Postano: 23 lip 2026, 22:42
Postao/la phillies
Ono sto nas ceka u narednom periodu, dogadjaji koji su i mogu biti zanimljivi navijacima i simpatizerima Čelika.
1. Igracka krizaljka (dolasci i odlasci)
2. Pocetak priprema
3. Pripremne utakmice
4. Objavljivanje rasporeda prvenstva
5. Sezonske ulaznice
6. Punjenje fan shopa robom, novom garniturom dresova
7. Pocetak prvenstva
PS. Dopunite ako sam nesto zaboravio...
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 06:47
Postao/la samocelik
Kinder_jaje je napisao/la: ↑23 lip 2026, 22:34
Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 07:00
Postao/la Redbull
samocelik je napisao/la: ↑24 lip 2026, 06:47
Kinder_jaje je napisao/la: ↑23 lip 2026, 22:34
Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 08:24
Postao/la Truhlo
Redbull je napisao/la: ↑24 lip 2026, 07:00
samocelik je napisao/la: ↑24 lip 2026, 06:47
Kinder_jaje je napisao/la: ↑23 lip 2026, 22:34
Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog napadača vrijedi čekati do septembra.
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 08:43
Postao/la samocelik
Truhlo je napisao/la: ↑24 lip 2026, 08:24
Redbull je napisao/la: ↑24 lip 2026, 07:00
samocelik je napisao/la: ↑24 lip 2026, 06:47
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog napadača vrijedi čekati do septembra.
Ako bude sve ok i ako ostanu Mašić,King i Sijamija onda fakat i ne treba žuriti sa napadačima posebno jer rok vejrovatno traje i u septembru a nekome može propasti angažman i bit će voljan potpisati da ima tim.
Nek se oni ofkusiraju na odbranu i vezu, jer mislim da će konačno Bojanova igra gdje smo čvrti nazad ove sezone doći do izražaja
Zna li se kad se parovi izvlače?
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 09:41
Postao/la Cinvict35
Truhlo je napisao/la: ↑24 lip 2026, 08:24
Redbull je napisao/la: ↑24 lip 2026, 07:00
samocelik je napisao/la: ↑24 lip 2026, 06:47
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca.
Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog napadača vrijedi čekati do septembra.
To je ok jer imamo napadace a Ristic nije nista bolji ako nije i gori od ovih sto imamo ali krila nemamo krila krila su problem

i bekove.Vezni ok moze se startat pripeeme i cekat kapitalac kao i napadac ali ove dvije pozicije moramo rovit trziste i nac dobre igrace jer skripi na krilnim pogotovo
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 11:35
Postao/la Ali45
10.7 protiv Zvijezde na Bilinom.
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 11:58
Postao/la Truhlo
Dajte anketu, koji klub treba biti filijala za igrače sa dvojnom registracijom?
1. Rudar Kakanj
2. Nk Vitez
3. Travnik
4. Sloboda Tuzla
5. TOŠK
6. Banovići
7. Neki drugi klub
Sarajevo ima ugovor sa Radnikom iz Hadžića, Velež sa Igmanom iz Konjica, historijski naš partner bi trebao biti Rudar Kakanj. Neka se momci čeliče uz zeničkog McGregora

Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 12:13
Postao/la phillies
Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace

Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo

, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 12:35
Postao/la Crkvice88
phillies je napisao/la: ↑24 lip 2026, 12:13
Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace

Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo

, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Po mom mišljenju najbolji izbor je gradacacka zvijezda. Najzdravija sredina u kojoj naši igrači mogu napredovati
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 12:40
Postao/la likceze
Crkvice88 je napisao/la: ↑24 lip 2026, 12:35
phillies je napisao/la: ↑24 lip 2026, 12:13
Vitez - ispada iz lige najvjerovatnije.
Travnik - ni pod razno
Sloboda - bespotrebno i govoriti
TOSK - los teren unistice igrace

Banovici - fina opcija
Rudar /K/ - od ponudjenog, najbolja opcija.
Zbog daljine otpada GOSK, Jedinstvo sto ne znas sta ce biti s njima, Bratstvo slicno kao i Jedistvo

, Tomislav daljina, Stupcanica i Zeljo su u "vezi" i to je to...Pitanje je kakav ce biti Romari (Vitez) ako uopste bude igrao federalku.
Po mom mišljenju najbolji izbor je gradacacka zvijezda. Najzdravija sredina u kojoj naši igrači mogu napredovati
Mislim da je s Rudarom to dogovoreno i Palackic ja mislim da ce u Rudar
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 13:20
Postao/la Jaled7
Rudar nam je najbliži i najbolji za saradnju.
Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 13:23
Postao/la Avenija
Evo dok vas @eugen loži za pojačanja danas

ako je neko poželio Bilino i atmosferu neka malo uživa

Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 13:28
Postao/la phillies
Nas je portalski tandem danas uzeo lopatom, sve su prilike

Re: NK Čelik
Postano: 24 lip 2026, 13:32
Postao/la Avenija
Što se tiče ankete najviše glasova osvojilo 7 mjesto u povratničkoj sezoni sa 35% glasova, na drugom mjestu je 6 mjesto sa 30%.
Nula glasova za prva tri mjesta.
Nula glasova za zadnja dva mjesta.