Stranica: 1745/1749.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:34
Postao/la Cr7legia
Elham taman @Phillies što si nas strašio sa drugostepenom strašio si


Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:35
Postao/la Avenija
https://nkcelik.ba/nk-celik-zenica-zvan ... -ligu-bih/
I lincenca iz prve nakon 20 godina.
Još ostala titula prvaka države Bosne nakon 30 godina

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:38
Postao/la Delirijum1988
Ova odluka krovne kuće bh. fudbala predstavlja krunu ogromnog, višemjesečnog truda i rada administracije kluba, te svih onih koji su dali svoj doprinos da se Čelik vrati tamo gdje historijom, tradicijom i renomeom i pripada – u sami vrh bosanskohercegovačkog fudbala.
Slavni legendarni jedan od najvecih

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:59
Postao/la BatistutA19
Cestitke nasem NK Celiku i svima koji su ucestvovali u vezi licence,ovo je pravi dokaz da nam je klub na zdravim jakim temeljima.Ja ne pamtim kad smo dobili na prvostepenoj odmah licencu uvjek na drugostepenoj.
Sad samo polahko i opstanak nam treba bit za pocetak samo cilj i to naznacit uprava da se neko ne zanosi i ne odluta u masti ,doduse masta je besplatna ali nek se brzo probudi.
Sad igracki kadar,pripreme gdje i kad i jak marketing za sezonske i clanske




Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:05
Postao/la Almir2018
Nek sam i ovo dočekao da dobijemo licencu za PL na prvostepenoj komisiji
A ne uvijek čekaj zadnji dan na drugostepenoj hoćemo li dobiti
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:06
Postao/la Eugen
Nemoj nam linkove ovih i dijanaca s Pala ovdje postavljat. Imate sluzbenu stranicu kluba i medijske partnere tako da ostale nema potrebe ovdje stavljat.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:12
Postao/la Truhlo
Čestitke upravi i administraciji na dobijanju licence za PL na prvostepenoj, ogroman uspjeh, s obzirom da niko od nas ne pamti sigurno da smo ikad dobili licencu na prvostepenoj u zadnjih 20 godina. Konačna potvrda stabilizacije i izgradnje jakog temelja kluba, a biće šlag na tortu za godinu dana ostanak u ligi i dobijanje licence za evropu

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:16
Postao/la Eugen
Truhlo je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:12
Čestitke upravi i administraciji na dobijanju licence za PL na prvostepenoj, ogroman uspjeh, s obzirom da niko od nas ne pamti sigurno da smo ikad dobili licencu na prvostepenoj u zadnjih 20 godina. Konačna potvrda stabilizacije i izgradnje jakog temelja kluba, a biće šlag na tortu za godinu dana ostanak u ligi i dobijanje licence za evropu
Korak po korak nemoj da letimo visoko. Prve dvije sezone stabilizacija u PL, pa onda se spremat za nesto vise
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:18
Postao/la RealMadrid
Eugen je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:06
Nemoj nam linkove ovih i dijanaca s Pala ovdje postavljat. Imate sluzbenu stranicu kluba i medijske partnere tako da ostale nema potrebe ovdje stavljat.

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:19
Postao/la Truhlo
Eugen je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:16
Truhlo je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:12
Čestitke upravi i administraciji na dobijanju licence za PL na prvostepenoj, ogroman uspjeh, s obzirom da niko od nas ne pamti sigurno da smo ikad dobili licencu na prvostepenoj u zadnjih 20 godina. Konačna potvrda stabilizacije i izgradnje jakog temelja kluba, a biće šlag na tortu za godinu dana ostanak u ligi i dobijanje licence za evropu
Korak po korak nemoj da letimo visoko. Prve dvije sezone stabilizacija u PL, pa onda se spremat za nesto vise
Nisam rekao izborena evropa, opstanak u ligi, 8. mjesto i administracija da zaokruži evropsku licencu
Prve dvije sezone sigurno svi moramo biti zadovoljni sa 8. mjestom, pa makar ga izborili u zadnjem kolu. Možda u kupu probati napraviti nešto ako situacija na tabeli bude komotnija na proljeće.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:22
Postao/la Luis Nazario da Lima
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:33
Postao/la phillies
Licenca Mubarek Olsun, svima koji slave
Mudojedima, ugodan tek....
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 19:46
Postao/la FRLegioen
Mi na forumu smo svjesni kakve zlatne ljiljane imamo u UO kluba .Možemo se prepirati,ne slagati,pa i vrijeđati između sebe jer imamo različita mišljenja...Sve je to normalno.Svi mi ovdje ginemo za Čelik!!A trebamo da animiramo grad,ove derbi navijače,povremene,đabiće sa gratis kartama...Svi marketing treba da radimo ,svi da preuzmemo svoju ulogu ,jer svi smo članovi kluba,svi smo porodica...
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 21:05
Postao/la BatistutA19
Ma mozemo se neslagat i polemisat i raspravljat ,svi imamo svoja misljenja nekad iz neke ljubavi,ponosa,straha i pogresna ali ne trebas me vrijedjati ubijedjivat me samo da si ti u pravu i sve tvoje ispravno.Svima je nama isti cilj jak i zdrav Celik ali svako ima neki svoj stav i svoje vidjenje.
Ovdje ne mislim na sebe naravno nego opcenito za sve na forumu koji pisemo.
Ali evo niko ne zna kad smo dobili licencu na prvostepenoj a vijwrujem sad ce neko izbacit taj podatak ali ne treba zaboravit da je sad 5 puta postalo rigoroznije nego kad smo dobijali prije 20 god ili kad vec ne znam.
Kad se samo sjetim transparenta OLIMPIK-ČELIK 0-2
MA jeb* LICENCU IGRAJ ZA ČELIK I ZENICU ..
To je dokaz koliko smo mi glupi bili!!
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 21:06
Postao/la BatistutA19