Stranica: 1744/1748.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 14:41
Postao/la phillies
Zar nije proslih godina bio neki fazon, oni klubovima posalju odluke, ali se klubovi ne oglasavaju dok to savez prvi ne uradi, a to bude za par dana?
Ili sam ja nesto pobrkao, laudrupe rasvjetli misteriju

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 14:44
Postao/la RealMadrid
Ma do kraja dana bi klub trebao objaviti za licencu, a Savez sutra.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 14:46
Postao/la prisonbreak
jeb* ih licenca, cijeli dan cekamo
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 16:37
Postao/la Redbull
Jesmo mi za nasu aplicirali ili za pl
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 17:32
Postao/la FRLegioen
Muštuluk

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 17:35
Postao/la Crkvice88
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 17:49
Postao/la Redbull
FRLegioen je napisao/la: ↑22 lip 2026, 17:32
Muštuluk
?
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 17:54
Postao/la RealMadrid
.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:00
Postao/la Redbull
Današnji datum je označen kao onaj kada bismo trebali znati ko će igrati WWin ligu BIH definitivno naredne sezone, no odluka o novim članovima najvišeg ranga bh. fudbala je na današnjoj sjednici prolongirana, saznaje naš portal.
Ooo jeb** ti sudija majku
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:01
Postao/la Crkvice88
Ovaj gore piše mustuluk, mi licencu nismo dobili. Zbog takvih likova smo forum promjenili...
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:06
Postao/la RealMadrid
Dobili smo licencu, editovan je tekst.

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:09
Postao/la Avenija
Danas je u sjedištu Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine u Sarajevu održana sjednica Prvostepene komisije za licenciranje. Pitanje devetog člana Premijer lige za sezonu 2026/27 je riješeno – to je zenički Čelik. Tim sa Bilinog polja dobio je licencu, a kako je bio i šampion Prve lige Federacije, ne postavlja se pitanje da li ide u elitu.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:13
Postao/la Redbull
Ma nas neko ovdje zajebaje
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:14
Postao/la Crkvice88
@FRLegioene halali buraz napade te bez razloga. Al vjeruj mi ko na iglama sam od jutros
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 18:18
Postao/la Redbull
Crkvice88 je napisao/la: ↑22 lip 2026, 18:14
@FRLegioene halali buraz napade te bez razloga. Al vjeruj mi ko na iglama sam od jutros
A jesmo popizdili u sekundi
