Stranica: 1744/1748.

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 14:41
Postao/la phillies
Zar nije proslih godina bio neki fazon, oni klubovima posalju odluke, ali se klubovi ne oglasavaju dok to savez prvi ne uradi, a to bude za par dana?

Ili sam ja nesto pobrkao, laudrupe rasvjetli misteriju :D :D

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 14:44
Postao/la RealMadrid
Ma do kraja dana bi klub trebao objaviti za licencu, a Savez sutra.

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 14:46
Postao/la prisonbreak
jeb* ih licenca, cijeli dan cekamo

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 16:37
Postao/la Redbull
Jesmo mi za nasu aplicirali ili za pl

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 17:32
Postao/la FRLegioen
Muštuluk 😁

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 17:35
Postao/la Crkvice88
FRLegioen je napisao/la: 22 lip 2026, 17:32 Muštuluk 😁
Hvala Allahu, gospodaru svih svjetova :tobože: :tobože: :tobože:

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 17:49
Postao/la Redbull
FRLegioen je napisao/la: 22 lip 2026, 17:32 Muštuluk 😁
?

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 17:54
Postao/la RealMadrid
.

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 18:00
Postao/la Redbull
Današnji datum je označen kao onaj kada bismo trebali znati ko će igrati WWin ligu BIH definitivno naredne sezone, no odluka o novim članovima najvišeg ranga bh. fudbala je na današnjoj sjednici prolongirana, saznaje naš portal.
Ooo jeb** ti sudija majku

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 18:01
Postao/la Crkvice88
RealMadrid je napisao/la: 22 lip 2026, 17:54 https://www.sportdc.net/n/177026/bez-od ... ercegovine

Svašta...
Ovaj gore piše mustuluk, mi licencu nismo dobili. Zbog takvih likova smo forum promjenili...

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 18:06
Postao/la RealMadrid
Dobili smo licencu, editovan je tekst. :D

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 18:09
Postao/la Avenija
Danas je u sjedištu Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine u Sarajevu održana sjednica Prvostepene komisije za licenciranje. Pitanje devetog člana Premijer lige za sezonu 2026/27 je riješeno – to je zenički Čelik. Tim sa Bilinog polja dobio je licencu, a kako je bio i šampion Prve lige Federacije, ne postavlja se pitanje da li ide u elitu.

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 18:13
Postao/la Redbull
Ma nas neko ovdje zajebaje

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 18:14
Postao/la Crkvice88
@FRLegioene halali buraz napade te bez razloga. Al vjeruj mi ko na iglama sam od jutros

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 18:18
Postao/la Redbull
Crkvice88 je napisao/la: 22 lip 2026, 18:14 @FRLegioene halali buraz napade te bez razloga. Al vjeruj mi ko na iglama sam od jutros
A jesmo popizdili u sekundi :mrgreen: