Stranica: 1743/1743.
Re: NK Čelik
Postano: 21 lip 2026, 19:21
Postao/la Eugen
BatistutA19 je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:04
Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka

Re: NK Čelik
Postano: 21 lip 2026, 20:47
Postao/la BatistutA19
Eugen je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:21
BatistutA19 je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:04
Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka
Oj boze dragi diplomatski odgovor to se na zamjeris ni meni a ni upravi kluba


Ja se nadam da cemo je dobit iz prve mozda nakon 20 god.
Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 08:10
Postao/la phillies
Haj sta ima veze ima i drugostepena
Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda

Re: NK Čelik
Postano: 22 lip 2026, 11:33
Postao/la Almir2018