Stranica: 1743/1743.

Re: NK Čelik

Postano: 21 lip 2026, 19:21
Postao/la Eugen
BatistutA19 je napisao/la: 21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka 😄

Re: NK Čelik

Postano: 21 lip 2026, 20:47
Postao/la BatistutA19
Eugen je napisao/la: 21 lip 2026, 19:21
BatistutA19 je napisao/la: 21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka 😄
Oj boze dragi diplomatski odgovor to se na zamjeris ni meni a ni upravi kluba 😁😁Ja se nadam da cemo je dobit iz prve mozda nakon 20 god.

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 08:10
Postao/la phillies
Haj sta ima veze ima i drugostepena :D :D

Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda :D

Re: NK Čelik

Postano: 22 lip 2026, 11:33
Postao/la Almir2018
phillies je napisao/la: 22 lip 2026, 08:10 Haj sta ima veze ima i drugostepena :D :D

Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda :D
Nemoj mi drugostepene imam fobiju od nje od prije 🤣🤣