Novi dan niva nafakaBatistutA19 je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
NK Čelik
Re: NK Čelik
- BatistutA19
- Postovi: 908
- Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10
Re: NK Čelik
Oj boze dragi diplomatski odgovor to se na zamjeris ni meni a ni upravi klubaEugen je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:21Novi dan niva nafakaBatistutA19 je napisao/la: ↑21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..![]()
Re: NK Čelik
Haj sta ima veze ima i drugostepena
Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda
Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."