NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Čelik će sezonu 2026/2027 Premijer lige BIH završiti na poziciji :

Anketa traje do: 23 lip 2026, 21:25.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
0
Nema glasova.
4
3
10%
5
1
3%
6
10
32%
7
12
39%
8
5
16%
9
0
Nema glasova.
10
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 31

Eugen
Postovi: 1166
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: NK Čelik

Post Postao/la Eugen »

BatistutA19 je napisao/la: 21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka 😄
Avatar
BatistutA19
Postovi: 908
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

Eugen je napisao/la: 21 lip 2026, 19:21
BatistutA19 je napisao/la: 21 lip 2026, 19:04 Licenca sutra DA ili NE ,sta kazu Eugen i Laudrup a o pojacanjima prije ces saznat sta ce u Svicarskoj dogovorit Iran i Amerika nego mi o pojacanjima..
Novi dan niva nafaka 😄
Oj boze dragi diplomatski odgovor to se na zamjeris ni meni a ni upravi kluba 😁😁Ja se nadam da cemo je dobit iz prve mozda nakon 20 god.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2058
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Haj sta ima veze ima i drugostepena :D :D

Hajmo danas i licenca i rutonja...da se nadoknadi zaostatak od vikenda :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Odgovori