Stranica: 1733/1752.
Re: NK Čelik
Postano: 09 lip 2026, 15:18
Postao/la Blatusa
FRLegioen je napisao/la: ↑09 lip 2026, 15:04
KakhaKaladze je napisao/la: ↑09 lip 2026, 12:33
Allgunsblazing je napisao/la: ↑09 lip 2026, 12:21
Dva vezana poraza i 1351 osoba na Bilinom. U gostima bus jedan.
Crvenimo se po forumima. Kosmicka pravda jer smo se svima popeli na glavu sa brojem ljudi na stadionu, iako znamo da nije istina.
+1
+2
Dugo nesto bolje i realnije nisamm procito
Re: NK Čelik
Postano: 09 lip 2026, 16:52
Postao/la BatistutA19
Nece kod nas propast nista mi cemo samo napredovat ali treba imat sabura


Re: NK Čelik
Postano: 09 lip 2026, 21:27
Postao/la habuba
Ja opet vjerujem da cemo mi iznenaditi mnoge. Mozda bas zbog toga sto uglavnom preovladava realno misljenje kod dobrog broja ljudi da se trebamo pokriti koliko je jorgan dug i da se moramo ustaliti sezonu dvije u PL za nesto vise. To je prilika za igrace i strucni stab da se dokazuju bez mnogo pritiska, pogotovo ukoliko u prvih par utakmica ostvare pozitivan rezultat, onda bas nece imati pritisak da napreduju.
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 07:41
Postao/la phillies
Posjeta protiv Radnika:
BROJ PRODATIH ULAZNICA: 3904
Prodato:
Zapad-2066; Istok-210; Istok Gratis-892; Jug-327; Kids-409;
Zbog tehničkih problema, tačan broj skeniranih ulaznica nije moguće objaviti.
Posjeta protiv Igmana
BROJ PRODATIH ULAZNICA: 5876
BROJ SKENIRANIH ULAZNICA : 5128
Prodato:
Zapad-3344; Istok-412; Istok Gratis-821; Jug-561; Kids-738;
Očitano:
Zapad-2967; Istok-764;Jug-407; Kids-655; Sezonske: 335;
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 07:42
Postao/la Rz88
Celik Radnik
BROJ PRODATIH ULAZNICA: 3904
Prodato:
Zapad-2066; Istok-210; Istok Gratis-892; Jug-327; Kids-409;
Zbog tehničkih problema, tačan broj skeniranih ulaznica nije moguće objaviti.
Celik Igman
BROJ PRODATIH ULAZNICA: 5876
BROJ SKENIRANIH ULAZNICA : 5128
Prodato:
Zapad-3344; Istok-412; Istok Gratis-821; Jug-561; Kids-738;
Očitano:
Zapad-2967; Istok-764;Jug-407; Kids-655; Sezonske: 335;
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 08:59
Postao/la Zamorano
Protiv Igmana 40000 km zarada.
Jedna utakmica druge lige donese ti 40000 km.
Pa Sloboda za citavu polusezonu nije imala zaradu od 40000!
Mozemo mi svi kakit protiv zapada i raznih dzibera,seljaka i rutonja sa zapada,al zapad drzi Čelik u zivotu! Robijasi su ga spasili i ozivjeli ali zapad ga itekako drzi u zivotu. Ovdje mislim samo na segment ulaznice!
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 09:19
Postao/la Redbull
Za samo 9 dana ludilo opet krece...
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 09:45
Postao/la Eugen
Igrači nemaju puno vremena za odmor, slijede im možda i najteže pripreme u dosadašnjoj karijeri, makar većini, nadam se da ćemo pogoditi s novajlijama i da ćemo imati sreće i u rasporedu za narednu sezonu, stvarno će biti teška prva sezona u PL i moramo biti svi jedinstveni i podržavati klub maksimalno bez obzira na sve.
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 09:52
Postao/la phillies
Eugen je napisao/la: ↑10 lip 2026, 09:45
Igrači nemaju puno vremena za odmor, slijede im možda i najteže pripreme u dosadašnjoj karijeri, makar većini, nadam se da ćemo pogoditi s novajlijama i da ćemo imati sreće i u rasporedu za narednu sezonu, stvarno će biti teška prva sezona u PL i moramo biti svi jedinstveni i podržavati klub maksimalno bez obzira na sve.
Druze, jel danas zasjeda komisija za licenciranje, ili cemo jos cekati na rasplet?
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 09:58
Postao/la Eugen
phillies je napisao/la: ↑10 lip 2026, 09:52
Eugen je napisao/la: ↑10 lip 2026, 09:45
Igrači nemaju puno vremena za odmor, slijede im možda i najteže pripreme u dosadašnjoj karijeri, makar većini, nadam se da ćemo pogoditi s novajlijama i da ćemo imati sreće i u rasporedu za narednu sezonu, stvarno će biti teška prva sezona u PL i moramo biti svi jedinstveni i podržavati klub maksimalno bez obzira na sve.
Druze, jel danas zasjeda komisija za licenciranje, ili cemo jos cekati na rasplet?
Prolongirali su, trebalo je prije par dana, očekujem da će se do petka sve znati
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 10:48
Postao/la Avenija
Nakon prvih 40 glasova forumaša na anketi prve tri opcije koje ste odabrali:
1. Sarajevo ili Željo u Zenici, 17 glasova - 43 %
2. Radnik ili Sloga u Zenici, 8 glasova - 20 %
3. Velež Ili Borac u Zenici, 5 glasova -13 %
Očita je želja svih da se prvo kolo otvara na Bilinom polju.
Hajmo i ostali ulogujte se na vaše profile/akaunte na 50 glasova zatvaramo i idemo sa novim anketama.
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 12:32
Postao/la Avenija
Redbull je napisao/la: ↑10 lip 2026, 09:19
Za samo 9 dana ludilo opet krece...
Ja se pitam kakvo ludilo jbt sta se desilo kad vidim sad pripreme za 9-10 dana, očekivano i na vrijeme. Pripreme su pola posla. Da sam igrač Čelika usrao bi se jer sam siguran da bi poginuo na pripremama jer će biti paklene

, jednostavno takve moraju biti u ovom prelaznom periodu. Sad će se vidjeti ko je od čega skovan, jesu li od čelika, aluminija ili od lima
Nadam se da će rupe popuniti iskljucivo novi igrači koji su aktivni bili prošle sezone da odmah mogu nadoknaditi što nam fali i dignuti fiziku, tehniku i brzinu na zadovoljavajući nivo. Šta će ti igrač koji nije igrao pola godine, godinu. Imamo loše iskustvo
Znaci 40 dana priprema, 6 utakmica. Fino Bogami
Sam sebi ne mogu vjerovati koliko sam optimističan ovaj put u vezi svega, malo kad se sjetim da treba 10 PL igrača poljulja me ali opet vidim da se ozbiljno planira i radi pa me vrati u optimizam.
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 12:49
Postao/la Redbull
Mora se priznati, baca ovo sve malo na optimizam. Mozda zbog ovih desavanja iz proslog mjeseca, gdje smo se stvarno osjecali dobro, pogotovo na proslavi poslije, vidjela se velicina kluba i koliko smo se digli iz pepela. A imamo i puno pravo da se nadamo, konacno svi zajedno radimo samo u interesu kluba.
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 12:57
Postao/la PatrickBateman
Generalno vecinu druge polusezone je vladala neka nervoza, a poslije utkamice u Olovu je pola foruma u kriptodepresiji bilo.
Tek nakon Viteza je atmosfera konacno pocela biti na nivou na kojem je trebala biti
Re: NK Čelik
Postano: 10 lip 2026, 13:17
Postao/la Avenija
Klubovi i ukupan broj gledalaca tokom cijele sezone(domaće utakmice, 13 kola) Čelik sam više nego ostalih 13 klubova zajedno.
Čelik 70.700
Jedinstvo: 13.350
Sloboda 10.750
TOŠK 8.500
Travnik 7.300
Stupčanica 5.110
Igman 4.750
Tomislav 4.500
Vitez 4.020
Budućnost 3.960
Tuzla Siti 3.830
Radnik Hadžici 3.500
Bratstvo 3.350
GOŠK 2.460