Stranica: 1713/1749.

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 10:08
Postao/la samocelik
Koga u prva 3 kola priželjkujete :mrgreen:

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 10:13
Postao/la phillies
Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 10:15
Postao/la samocelik
phillies je napisao/la: 03 lip 2026, 10:13 Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Znači igrali bi samo jednu, znajući praksu odgađanja utakmica zbog evropskih obaveza.
Željo prvo kolo vani, Široki kući, Velež vani treće ako ispadnu odmah u Evropi :mrgreen:

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 10:29
Postao/la phillies
S obzirom da skoro pola lige igra Evropu, najbolje bi bilo da oni medjusobno "igraju" prva tri kola...pa kad ispadnu svi, nek nadoknadjuju. Pa jel? :D

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 10:50
Postao/la Avenija
Prvih IX u Gabeli

Šutković
Jusić
Hodžić
Mašetić
Smajlović
Amoah
King
Sijamija
Jamaković
+ 2 juniora daj koja su najviše zaslužila ako mogu nastupiti za seniorski tim Čelika.

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 11:27
Postao/la Truhlo
samocelik je napisao/la: 03 lip 2026, 10:15
phillies je napisao/la: 03 lip 2026, 10:13 Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Znači igrali bi samo jednu, znajući praksu odgađanja utakmica zbog evropskih obaveza.
Željo prvo kolo vani, Široki kući, Velež vani treće ako ispadnu odmah u Evropi :mrgreen:
1. Sloga Doboj kući
2. Radnik Bijeljina gosti
3. Željo kući
4. Sarajevo gosti

:mrgreen:

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 11:49
Postao/la Jaled7
:like:
Truhlo je napisao/la: 03 lip 2026, 11:27
samocelik je napisao/la: 03 lip 2026, 10:15
phillies je napisao/la: 03 lip 2026, 10:13 Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Znači igrali bi samo jednu, znajući praksu odgađanja utakmica zbog evropskih obaveza.
Željo prvo kolo vani, Široki kući, Velež vani treće ako ispadnu odmah u Evropi :mrgreen:
1. Sloga Doboj kući
2. Radnik Bijeljina gosti
3. Željo kući
4. Sarajevo gosti

:mrgreen:

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 12:48
Postao/la Eugen
Zeljo kuci, da se stadion srusi, pa onda gostovanje u Doboj

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 13:01
Postao/la carsija072
Kad je prvostepena komisija za licencu?
Ima li informacija u vezi Plandila?
Kada će početi pripreme i gdje se ide na pripreme?

Znam da će nas klub obavijestiti u vezi svega, ali eto ako neko zna odgovore na ova pitanja, unaprijed zahvalan.

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 13:10
Postao/la BatistutA19
Ja bi volio 1 kolo neku ekipu slabiju u Zenici Radnik, Sloga,Leotar ili Rudar P ocigledno nit ce Laktasi uci ko drugi ni BSK kao prvi i i pobijedit i da osjetimo tu Wwin ligu BiH ,posle mi nebitno sa kim god da igramo jer sa svima valja igrat 4 puta.
I mene zanima licenca kad je jer Robert je reko do Petka moraju predat i da li mozemo imat problema oko licence a to pripreme ja mislim da je to rano jos da se objavi mada vjerujem uprava ima to vec u planu.
Stim sto sad moramo dobre i pripreme imat ni blizu kao u 1 ligi a ko zna mozda grad Zenica to plati ,valjalo bi da i oni poguraju.
Prvo treba posle Goska igracki kadar rijesit tacno da se zna ko ide ko ostaje pa tek onda ostalo.

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 13:12
Postao/la BatistutA19
Eugen je napisao/la: 03 lip 2026, 12:48 Zeljo kuci, da se stadion srusi, pa onda gostovanje u Doboj
Srusit ce se sa kim god budemo igrali 1 kolo bice pun stadion.Zato bi volio.slabiju ekipu.Sta ima za licencu da li cemo dobit odmah ,da li moze bit problema tu.

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 13:26
Postao/la Rz88
Cekamo broj prodanih karata protiv Radnika i Igmana. Nadam se brojci do Gabele.

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 13:40
Postao/la Avenija

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 13:47
Postao/la phillies
carsija072 je napisao/la: 03 lip 2026, 13:01 Kad je prvostepena komisija za licencu?
Ima li informacija u vezi Plandila?
Kada će početi pripreme i gdje se ide na pripreme?

Znam da će nas klub obavijestiti u vezi svega, ali eto ako neko zna odgovore na ova pitanja, unaprijed zahvalan.
Vjerujem da ce do kraja iduce sedmice biti sjednica Prvostepene komisije za licenciranje i da cemo tada znati da li cemo cekati i Drugostepenu :D

Re: NK Čelik

Postano: 03 lip 2026, 15:38
Postao/la Crkvice88
Eugen je napisao/la: 03 lip 2026, 12:48 Zeljo kuci, da se stadion srusi, pa onda gostovanje u Doboj
Cekam zelju ko Millwall West Hama :tobože: :tobože: :tobože: