Stranica: 1703/1752.
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 11:36
Postao/la zjenica
https://www.jagledam.com/MY-TV-uzivo-stream
Ovdje bi trebao da bude prijenos, ako nije stream 1, jeste stream 2, ako nije 2, jeste 3.
Pozz svima!
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 11:44
Postao/la Truhlo
Strašna koreografija

Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 11:45
Postao/la Redbull
Ko ne dodje, kajat ce se citav zivot


Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 12:17
Postao/la Zamorano
Bio sam u kantonu poneku utakmicu i gledao zajedno sa ostalih 150 zagriženih Čelikovaca a da ne dodjem danas gdje cu biti ja i ostalih 10000 Čelikovaca!
U Avantiju ispred mene frajer kupi 12 zapada!
I iza mene je jedan cekao.
Raja vec seta oko stadiona i ne misli ici kuci,vec ljudi dosli na utakmicu i koncert.
7 sati prije utakmice!
Nevjerovatno!
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 12:40
Postao/la Almir2018
Još malo i kreće se put Zenice akobogda na proslavu


Molba ako ko moze nek nam snimi utakmicu pa da poslije pogledamo mi koji smo na utakmici
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:20
Postao/la Zenicanin988
Djeca iz komsiluka navalila ovu tekmu samo na jug, da li ce se moci uzet karte za jug bez clanskih? Ja sam inace na zapadu sa godisnjim za sebe i porodicu.
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:21
Postao/la Cr7legia
Zenicanin988 je napisao/la: ↑31 svi 2026, 13:20
Djeca iz komsiluka navalila ovu tekmu samo na jug, da li ce se moci uzet karte za jug bez clanskih? Ja sam inace na zapadu sa godisnjim za sebe i porodicu.
Ne neće moći
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:24
Postao/la Sabani_Nonda
Sjever?
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:29
Postao/la PonosniSmogovci
Slušajte upute za koreografiju i utičite na ljude oko sebe. Ne pomjerajte i ne dirajte dijelove dok za to ne dobijete znak.
Idemo poslati najljepšu sliku s najljepšeg stadiona o najljepšoj sportskoj priči Evrope!
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:30
Postao/la Guest.1945
Sjever je trebalo otvorit tako radi djece i penzionera.Ta djeca su opet buduci navijaci.
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:38
Postao/la BatistutA19
Doso je dan posljednja utakmica u ovoj ligi .hvala svima za sve .Licno sam pratio od Kantona mozda ne sve ali jesam,u 2 ligi sam bukvalno sve gledo i u 1 ligi...
Ja bi samo spasioce kluba ukratko naveo da se nikad ne zaboravi ko i kako je spasio klub nas Celik i da danas uzivamo akobogda a romane nema potrebe pisat sve svi znamo sta je bilo.
1..NGG dala je pamet svoju za statut
2.Robijasi koji su klub branili fizicki na ulici riskirajuci i svoj zivot.
3.Dijaspora koja je gurala novcem kao i mnogi odavde sa novcem.
4.Grad i Kanton.
5.Najobicniji navijaci koji su makar kupovali po jednu ulaznicu i koliko su mogli u fan shopu...
Vidim Robijasi od jutros na krovu Istoka pripremaju sve e sta ce bit na Zapadu i na Jugu ne znam.
Uzivajmo danas i veceras

Danas sam glumio plakate hodo po gradu bgm sam izgladnio hodajuci po gradu u majici Celika ,Avenija dodjes mi cevape ti si kriv da reklamiramo i zovemo na utakmicu

Tek vidimo sta smo.uradili i gledam danas i HNK Sibenik je pokuso isto kao mi ali nemaju tu snagu danas su zvanicno ugasili taj klub,nije to lahko se izborit ali mi smo uspjeli.
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:39
Postao/la KakhaKaladze
A jeste navalili otvoriti sjever. Jel se rasprodao zapad? Jel se rasprodao istok? Nije. Sto bi se otvarala dodatna tribine kad ni standardne nisu rasprodate. A pored toga, plati clansku i idi na jug. Ne znam sta se tolko smara s tim sjeverom. De da mi popunimo ovo sto ce bit otvoreno i ispostujemo grupu s koreografijom manite se sjevera.
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:41
Postao/la laudrup
VAŽNO

- att.FmIMc_HU127o9DHY4-Dtb36qYPO8-aoNa6HohFTQDGU.jpeg (81.08 KiB) Pogledano 489 puta.
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 13:49
Postao/la Avenija
Mene veća trema uhvatila zbog koreografije da sve ispadne okej i zbog posjete i da ne padne kiša nego da igramo direktni duel protiv Reala za prvo mjesto i plasman u PL. Lagan sam bio zadnjih mjesec dana kako smo otišli na +20 konkurentima ali ovo kad vidim šta spremaju i trud Robijaša strese me adrenalin i euforija.
Re: NK Čelik
Postano: 31 svi 2026, 14:00
Postao/la Brotherze
Hajd ti nekom pijanom debilu objasni da podigne i drzi 3 minute najlon. A tek ovi s mobitelima koji hoce sve da snime pa im je bitnije da oni uhvate sliku dobru nego da drze papir.
Tako da naoruzajte se saburom jer trebace zivaca dobrih.