Stranica: 1607/1752.
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 13:20
Postao/la laudrup
Redbull je napisao/la: ↑22 tra 2026, 12:23
laudrup je napisao/la: ↑22 tra 2026, 11:11
Očekivanja anketa
Koji dusman ce kliknuti na x ili 2
Pa 90% proziva da ćemo izgubiti pa da vidimo

Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 13:20
Postao/la Avenija
Mašić ima odličan centaršut i izvođenje prekida i ne treba da igra glavom.
Ako se ne varam zadnja dva gola na gostovanjima smo dali upravo nakon njegovih ubačaja iz prekida i to u Olovu i Banovićima a prije toga je dao gol glavom a izmedju toga hetrik.
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 13:39
Postao/la PatrickBateman
Jedina mana u Masicevoj igri je to sto se tesko snalazi kad protivnik igra bunker, a sa druge strane najkomforniji je kad se spusti nize i kombinira sa ostalima. To se najbolje vidjelo u nedjelju, vrhunski je uposlio Babica kad je ovaj izasao 1v1 sa golmanom, ali zato u drugom poluvremenu nismo imali pretjerane koristi od Masica. Za onakve situacije treba u spicu neko poput Poturalica, on je visok toliko da bi od Sivca uspio pokupit centarsut.
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 15:35
Postao/la zastava
Kad protivnik igra bunker, nema koristi od jednog napadaca da je on peter crouch. Tada treba da se napuni kazneni, da udje sijamija na peterac, da se bekovi spuste i da ako treba i stoper ide u kazneni, a da ovi veznjaci i sero cekaju odbijene lopte i sprijecavaju kontre. Ja se ne sjecam da smo ikako talav pritisak napravili ove polusezone.
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 16:16
Postao/la BatistutA19
Da mi nije neko slucajno komentar obriso ja ga ne vidim ili nemoguce da nisam poslo kad sam vidio da je proso


Hajd nema veze
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 17:29
Postao/la AeroMs33
zastava je napisao/la: ↑22 tra 2026, 15:35
Kad protivnik igra bunker, nema koristi od jednog napadaca da je on peter crouch. Tada treba da se napuni kazneni, da udje sijamija na peterac, da se bekovi spuste i da ako treba i stoper ide u kazneni, a da ovi veznjaci i sero cekaju odbijene lopte i sprijecavaju kontre. Ja se ne sjecam da smo ikako talav pritisak napravili ove polusezone.
Ma ja imam osjecaj da mi igramo jos amaterski fudbal. Uvjek kontam da fali ljudi da stignemo i osnovno ispostovati i odraditi.
Nemam pojma kakva je situacija ali tako mi djeluje.
Ovu smo sezonu dobili vecinu utakmica na odbranu sto valjda trenerskom tandemu treba zahvaliti a i realno mi samo stvaramo odbrambene igrace zadnjih godina tako da moze se reci da gajimo odbrambeni fudbal.
Napad ,veza ,krila ,prebacivanje lopte sa jedne na drugu stranu,ubacivanje sa krila i bekova postoji i to je neka od opcija i napadu ali dosta amaterski,akcije kroz sredinu ne postoji ili ja bar tako vidim . Niti da se radi na tome . Takav je moj osjecaj al opet mozda treniraju momci i na tome ko ce ga znati
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 20:08
Postao/la zastava
A puno se ocekuje i od druge lige. Ovdje rezultat ne moze na ljepotu. Isto je i kad gledam salkea nakon neke utakmice bundeslige, to je bogu plakat kako su lose utakmice. Samo nabij,izbij. Jedino sto ima bas tempa za razliku od nasih utakmica.
Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 11:07
Postao/la laudrup

- fortuna copy.jpg (72.75 KiB) Pogledano 750 puta.
Nekad treba koju sliku ovako postavit da se svi kolektivno restartujemo i shvatimo gdje smo i šta smo

Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 11:33
Postao/la Avenija
Na jugu pjevanje
Na zapadu psovanje
Na istoku sunčanje

Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 11:44
Postao/la Avenija

Osigurajte svoje mjesto na vrijeme i izbjegnite gužve na dan utakmice.

Ulaznice možete kupiti na sljedećim lokacijama:

Fan Shop (Stadion Bilino polje)

Orijent

Šibica caffe bar

Avanti caffe bar

Club Bonobo

Corner pizzeria

LAV caffe bar

EON B caffe bar

Blatuša caffe bar

Online ulaznice možete kupiti na linku:
https://nkcelik.ba/shop/

@nkcelik
Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 11:50
Postao/la Guest.1945
Ma rasut ćemo Jedinstvo.
Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 14:04
Postao/la Avenija
Sudija: Kapidžić Nedim (Mostar)
Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 14:13
Postao/la laudrup
Avenija je napisao/la: ↑23 tra 2026, 14:04
Sudija: Kapidžić Nedim (Mostar)
Pomoćnik Bilješko najbolji asistent lige, do Premijer lige glat može

Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 16:48
Postao/la Eugen
Avenija je napisao/la: ↑23 tra 2026, 14:04
Sudija: Kapidžić Nedim (Mostar)
Suvisno je postavljati ko nam sudi kad je nama sudjenje i vise nego ok ove sezone, bitno je sta ce igraci pokazati na terenu, a sudjenje cemo vidjeti slejdece godine kad udjemo u PL pa kad krene klanje

Re: NK Čelik
Postano: 23 tra 2026, 17:26
Postao/la Rob88
Kad je kritikovati ovdje sve gori a pred ovu bitnu utakmicu sve mirno mrtvo ba kad pobjedimo u subotu aBd ocekujem komentare igra ne valja dak babica , vardu, a ne bolje neko drugi itd. Hajde malo pozitivnu atmosferu sa pravimo pocevsi od forumu pa na dalje . Povratak je sve blizi a mi sve tisi a trebalo bi da gori sve.